Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

17 minutes ago, NMX said:

 

Uf, baš grešiš  ovde. Ja sam vrlo svestan da dokle god se Vračar i Stari grad budu bilo šta pitali, ovaj će jahati u sedlu sve jače brže i bolje. Ono što meni smeta je upravo taj kovačevićevski pogled sa neke kvazi intelektualne visine mi pismeni vi nepismeni, mi intelektualci vi krezuba stoka i to pritom, ne na bitnim temama za društvo, nego na svim temama, pa šta se ubode. Svaštarenje opozicije je bukvalno za poželeti od strane ovog psihopate. Da sam malo više paranoičan, da pomislim da im on lično daje stotine različitih sitnih udica ne bi li se pecali. 

 

Tako i ovo sa dva KK. Čovek je majstor manipulacije, kreiranja sukoba, polarizacije društva i prisvajanja uloge miritelja i mesije. Tako gledam i na ovo sa dva KK. Čovek pljune malo kintu nama, pa vi kukate, pa malo vama, pa mi kukamo, u međuvremenu zla krv između dva kluba kulja godinama a on jaše. I onda se baš sada pojavi Siniša i kenja o tome. A 6-7 godina (cigani, izvin'te) kada smo jahali na jačim budžetima ali ne toliko očigledno različitim, tema nije bila zanimljiva. I zato me smara to hvatanje za sve živo ne bi li se skot oterao jer je to bukvalno poslednje kako će otići.

 

Za ostatak u vezi sa anesteziranjem javnosti, nedostatkom mesta za diskusiju...naravno da se slažemo.

 

Jbm li ga, to možda majmuni poput onog što uzima kredit u banci da da pare Nebojši Čoviću. I to je baš izuzetak. Iskreno sumnjam da će iko odustati da glasa ili da glasa protiv skota samo jer mu je KK dobio keš.

Zasto vredjas coveka koji je svojom voljom uradio sa parama sta je hteo, i sto je dao NC jer tim ti onda navijas za NC klub jer si upravo tako i definisao?

 

Ne poznajes coveka, niti znas uopste kakva mu je zivotna prica, kada bi znao ne bi ga tako i nazvao sto vise govori o tebi da nekoga kvalifikujes tek tako

On je javno uradio nesto i on je time ponosan, da li je uzeo kredit ili je davao od svojih prihoda kao prethodnih godina, ko si ti da ga osudjujes?

Tako svakoga mozemo nazvati majmnom koji ostavlja pare na kladionici, daje svoje pare da bi kupio nova kola od 50.000 eur, jer mu ona od 30.000 eur vise nisu dovoljno dobra, daje svoje pare u crkvu, daje svoje pare da ide na more ili planinu.

Mozda su oni  isto "majmuni" koji su dali svoje pare za ove stvari, a bas se pitam jesi li ti dao pare za gore navedeno? Jel i tebe onda stavljamo u tu kategorija jer mozda ima neko ko smatra da su davanja pare u te svrhe isto "majmunska".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Šarac said:

Zasto vredjas coveka koji je svojom voljom uradio sa parama sta je hteo, i sto je dao NC jer tim ti onda navijas za NC klub jer si upravo tako i definisao?

 

Ne poznajes coveka, niti znas uopste kakva mu je zivotna prica, kada bi znao ne bi ga tako i nazvao sto vise govori o tebi da nekoga kvalifikujes tek tako

On je javno uradio nesto i on je time ponosan, da li je uzeo kredit ili je davao od svojih prihoda kao prethodnih godina, ko si ti da ga osudjujes?

Tako svakoga mozemo nazvati majmnom koji ostavlja pare na kladionici, daje svoje pare da bi kupio nova kola od 50.000 eur, jer mu ona od 30.000 eur vise nisu dovoljno dobra, daje svoje pare u crkvu, daje svoje pare da ide na more ili planinu.

Mozda su oni  isto "majmuni" koji su dali svoje pare za ove stvari, a bas se pitam jesi li ti dao pare za gore navedeno? Jel i tebe onda stavljamo u tu kategorija jer mozda ima neko ko smatra da su davanja pare u te svrhe isto "majmunska".

 

Za početak, pričamo o dovoljno glupom čoveku da uzme zajebanciju sa rendom foruma i okači na tviter i podsmeva se nečijoj zajebanciji da bi menjao titulu za igrača. Dakle, pričamo o čoveku koji nije baš najoštrija olovka u pernici.

 

I onda takav čovek uzme i donira pare (uzme krediti ili šta već) čoveku kome nije bio problem da se kao pijani milioner razbacuje (tuđim, naravno) parama dovodeći XY pa otpuštajući još toliko igrača. Čoveku kome nije bio problem da daje pare rođenom sinu da igra za klub koji nije njegovo vlasništvo. Znači, mi ovde ne pričamo o humanitarnoj organizaciji, pomoći detetu koje boluje od teške bolesti, pomoći nastradalima u elementarnoj nepogodi nego parama u nešto što inače svi plaćamo, da se ne zajebavamo oko toga. 

 

Tako da ti poređenja sa kolima od 50k jer i ona od 30k rade posao ne stoje. Kola od 50k su moj lični plezir a ako mogu da ih dam, super. Ali ako kupim kola od 50k i doniram ih nekome ko je pre toga išao po gradu i nemilice lupao po bankinama i zidovima kola od 50k, onda sam ja glupan, jbg. 

 

I još nešto, njegove pare, njegova stvar. Nikoga ja ne osuđujem, samo konstatujem da je neko glup kao 33 falusa, jbg. Tako je. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kronostime said:

Neko uzme kredit da uplati donaciju KKCZ i odma` je ledjenda, a Branku Nordeusu se ne veruje.

:smiley33:

 

Mene ovako, pravno, zanima to sponzorstvo. 

 

Je l sponzor Nordeus doo ili fizičko lice Branko Milutinović. Ako je Nordeus, onda to nema veze sa Brankom nego sa Take-Two, kao vlasnikom Nordeusa.

 

Sem ako neko ne misli da je scenario: Branko daje svoje pare a na grudima Nordeus :lol_2:

 

Ako ste obezbedili sponzorstvo Nordeusa (Take Two) kapa dole. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Ako verujete u nordeus kintu u kkp umesto drzavnih -citaj politicki marketing i sl. para, jbg mnogo ste bre naivni. Il se pravite...😀

 

Citirao bih jednog velikog coveka:

 

"Svako ko ima malo pameti, jasno mu je da to nije moglo da se uradi bez interesa države, odnosno predsednika države, Vučića."

 

Akcenat na boldovanom.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Dao je on neke pare jer mu je to dozvoljeno. Dali bi ljudi i Radonjicu da mogu od psihopate...jebe nas pa nas rastura i treba da nas vode krimosi. 

 

Ko uplati Zvezdi i digne kredit nije glup, prosto covek voli Zvezdu. Druga stvar sto je to kap u moru..al oduzeti nekom strast i ljubav sto je izdvojio svoje pare za klub je suludo...

 

Radonjic bije Zoca ako Covic ode sa mesta predsednika..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Radonjic bije Zoca ako Covic ode sa mesta predsednika..

 

bije ga na ferku ili sa nuncakama npr? 

 

radonjic je dobar trener, jedan od najboljih koji su vodili zvezdu ali plasim se da se zanosis sa idejom da se protiv zeljka moze sa nekim ocigledno slabijim sastavom. 

 

ako bi imali egal ekipe, mislim da je i dalje 60-40 za zeljka, na suvi skill. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Dao je on neke pare jer mu je to dozvoljeno. Dali bi ljudi i Radonjicu da mogu od psihopate...jebe nas pa nas rastura i treba da nas vode krimosi. 

 

Ko uplati Zvezdi i digne kredit nije glup, prosto covek voli Zvezdu. Druga stvar sto je to kap u moru..al oduzeti nekom strast i ljubav sto je izdvojio svoje pare za klub je suludo...

 

Radonjic bije Zoca ako Covic ode sa mesta predsednika..

Znamo, LosmiSK, za tvoj stav o Radonjicu:

 

 

 

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Tako i ovo sa dva KK. Čovek je majstor manipulacije, kreiranja sukoba, polarizacije društva i prisvajanja uloge miritelja i mesije. Tako gledam i na ovo sa dva KK. Čovek pljune malo kintu nama, pa vi kukate, pa malo vama, pa mi kukamo, u međuvremenu zla krv između dva kluba kulja godinama a on jaše. I onda se baš sada pojavi Siniša i kenja o tome. A 6-7 godina (cigani, izvin'te) kada smo jahali na jačim budžetima ali ne toliko očigledno različitim, tema nije bila zanimljiva. I zato me smara to hvatanje za sve živo ne bi li se skot oterao jer je to bukvalno poslednje kako će otići.

Ok, ne slažemo se u vezi politike ali to ionako nije za ovo mesto. Slažem se da je Vučić majstor podela, a i u prirodi mu je to, očigledno je. 

 

Međutim, zanima me kako ti se ovo Sinišino kenjanje uklapa u narativ kad ovaj pljusne pare vama mi kukamo, a kad pljusne nama vi kukate. Pa on baš kasni "pi pola" sa kukanjem u odnosu na većinu s groblja. A, ruku na srce, imao je i ranije negativne komentare u vezi Partizana, nije da se sad probudio.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

Au sta radi Alek.

 

Cisti kao furija.

 

Ja sam cuo da veliki broj grobara kaze hvala ti alek, nakon sto se probudi.

Za dobro jutro.

Vidite da kupica i ekipica lepse spavaju. A to je lakse kad si zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...