Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

25 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Nismo mi njemu nista trazili, nema za sta da se zahvaljujemo. To sto je on odlucio sam da dela, sta mi imamo sa tim? 🤷‍♂️

 

Znaci ipak je on, ne Nordeus? Hvala na informaciji 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa naravno, Doktor je to. Jurio je Vanju i dok je bio u KKP, Pejdza, cak se blamirao i sa Gagicem. Svi su ih oladili. Upecali su Korija i jos briljirali sa izjavama da ce igrati za isto para ali je presudila EL. 😇 

Just now, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Znaci ipak je on, ne Nordeus? Hvala na informaciji 🙂

 

Pa tako vi kazete, ko sam ja da vas ubedjujem u bilo sta. Ljude koji veruju da je Zoc trcao po hodnicima Pionira i pretio, tesko je ubediti u bilo sta 😊

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

2 minutes ago, Zvezdinho said:

WTF is telesport:smiley64::lol_2:

 

Ne znam ko su al ovo je bilo genijalno.

 

Zvezda koja ne moze da zadrzi Nnoka jer mu se duguju plate i potpisuje Lazarevica i Mitrovica, nudi 2 miliona evra za ovu dvojicu. 😄

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Zvezda koja ne moze da zadrzi Nnoka jer mu se duguju plate i potpisuje Lazarevica i Mitrovica, nudi 2 miliona evra za ovu dvojicu. 😄

Koliko god da je glup tekst, treba istaći da nigde u tekstu ne stoji iznos koji je nuđen.

 

Iznos je dodao jedan forumaš, zaigrali se prstići na tastaturi. Realno, milion eura po sezoni je malo za igrača koji je u EL imao PIR 2 za 15 mpg. Gotovo na nivou Branka Lazića!

Link to comment
Share on other sites

Čini se da je u današnje vreme sramota imati pare, ne znam što se stidite!? Priče o aparthejdu su odavno pale u vodu, još plaćate i raznorazne portalčiće da izmišljaju naše ponude. Jbt pa na kraju će Ostoja da namešta crep da ne prokišnjava više i da menja radijatore, ostavite malo i za majstore.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Još plaćate i raznorazne portalčiće da izmišljaju naše ponude.

 

A ko placa za epsku fantaziju gde ZOC trci hodnicima vremena i juri igrace sa hemijskom i papirima? Na sve strane se ovo prenosi, naravno iskljucivo od strane crveno bele armije

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Ovi izmisljeni podaci su ti za vrtic.

Mada ti si iz vrtica pa ne cudi ovakvo pisanje i izmisljanje.

 

Ja kontam da je Tata tema za sprdnju, ali ovo besramno izmisljanje je stvarno jedan novi nivo dna. Plus sto Kupi ne ume ni to da odradi kako treba, pa se pitam ume li barem da veze pertle u rl. S obzirom na to kakvu sliku stvara o sebi, to bi bilo nevidjeni uspeh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Ja kontam da je Tata tema za sprdnju, ali ovo besramno izmisljanje je stvarno jedan novi nivo dna. Plus sto Kupi ne ume ni to da odradi kako treba, pa se pitam ume li barem da veze pertle u rl. S obzirom na to kakvu sliku stvara o sebi, to bi bilo nevidjeni uspeh.

Razumem da je tata tema za sprdnju.I sad neko moze ovde da bane i da ne zna.I da objavi tamo na tviteru kako je stvarno Zvezda/Partizan ponudio  xy novca igracu,

Mi ovde znamo da je sprdnja al jbg...

1 minute ago, Cooper said:

Za Vanju je info od jednog vaseg navijaca koji je upucen u desavanja.

100% je tacno, do sada nista nije pogresio kada su vasi transferi u pitanju.

Matrica posta od Meverick86.... :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brimstone said:

Ovde ljudi pene kad se pomene da je Nebojsa zainteresovan za Vanju i Andjusica a da pritom bez trunke blama pisu o visemilionskim ugovorima ponudjenim Bjelici, Micovu, Nedovicu, Kalinicu ili Teodosicu. 

 

Pa sta si od njih ocekivao, da ne budu licimuri?

 

Ne smeta njima lupetanje, smeta im samo kad je na jednu stranu.

 

Inace, odbio ih je i Noko za 1.6 miliona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...