Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Eddard said:

Što bi narodski rekli, rugala se šerpa loncu.

Tako i ova tema.

 

Баш тако.

Једино што више фасцинира је батргање доброг дијела навијача Партизана да признају оно што је више него очигледно, тј. ко је глАВни. Толике године прдљевина о опозицији а слатке паре тј. појачања послије дугогодишњег поста...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bas nisko padate, cigani.

Ispada da je za vas uspeh i sve ove trofeje najzasluzniji licno AV.

Da li on najveca legenda KKCZ?

 

A ne secam se da ste mu se zahvaljivali po forumu.

 

Od kada se on umesao u kosarku?

Izgleda da sam preskocio taj deo....

Link to comment
Share on other sites

Ni ja ne razumem te silne teorije zavere o mesanju drzave, te Vucic ovo te Vucic ono. Zasto bi se on covek oko toga cimao, pa ima on vaznija drzavnicka posla.

 

Navijaci Zvezde bi prosto trebalo da priznaju da smo i u marketingu daleko jaci od njih, sto je za najuspesniju svetsku akademiju kosarke potpuno i logicno.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jos samo da komsiluk objasni zasto bi nam psiho dao ovoliko novca, a osvedoceni je sipkas sa severa? Da kupi mir na tribinama i glasove, uz to rizikujuci da se crveno beli svet od 70% srpstva okrene protiv njega? To je mogao da uradi (za one koji su glupi) i sa mnogo manje novca, nije da je bilo ko od grobara ocekivao Zoca ili Pantera (za pocetak).

 

Ali ako je vama sci fi prica da je novac (ili dobar deo istog) uleteo i van drzavne kasice prasice, to je vas problem. Ja cu samo sacekati odgovor na pitanje iz prvog pasusa.

 

Da ispuni zelje prestolonaslednika Danila

 

6 minutes ago, Isiah said:

Ni ja ne razumem te silne teorije zavere o mesanju drzave, te Vucic ovo te Vucic ono. Zasto bi se on covek oko toga cimao, pa ima on vaznija drzavnicka posla.

 

 

Nemoj da se "pravis" naivan... naravno da sve počinje i završava se u kabinetu preCednika. 

 

I naravno da se sve ove godine KKCZ ( ne samo KKCZ)  finansira uz njegova odobrenja/naređenja, kao i vi poslednjih par godina. 

 

Koji su mu porivi za najnoviji megalomanski projekat ( tj odobravanje istog i finansiranje ), pokazaće vreme.

Link to comment
Share on other sites

:classic_ohmy:
 
Uh, komsije, 800k za Holinsa?!
Pa nije vam taj nesto...
Ne vredi bas 800K po meni, ali ozbiljan igrac u oba pravca, u ovom sadasnjem rosteru Zvezde i treba da bude najplaceniji, ali to je smesno da njemu neko nudi tolikw pare nakon prosle sezone. Ja mislim da mu ni vi ne bi ponudili toliko sa vasim neogranicenim budzetom...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Njega je Trinki trazio za nas, ali je ovaj zapalio za Zenit za duplo vise love.
Dosta bolji i skuplji igrac od Riversa u svakom slucaju.
I mladji, sto dosta utice na cenu.
Kolika je njemu bila plata prosle godine, ove ne moze da mu bude veca ni u teoriji, Zenit je prosle godine preplacivao igrace, a ovaj je imao prosecnu sezonu, znaci oah jedno 30% discount....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Ne moraju oni nista da objasnjavaju, dosta smo citali objasnjenja odakle im 7 do 9 miliona godisnje prethodnih 9 sezona.

 

Neka se sete bahatih dana kada su dovodili Gista za 550k 

 

 

Iste aparthejd godine stigne Parahovski.. 1.2 mil sa sve porodicnim problemima.


Stranka te prati, bice nesto od tebe…

 

 


 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Njega je Trinki trazio za nas, ali je ovaj zapalio za Zenit za duplo vise love.

Dosta bolji i skuplji igrac od Riversa u svakom slucaju.

I mladji, sto dosta utice na cenu.

Nema sanse da je Holins skuplji od Riversa...Ziv nisam za koga ce on potpisati, da se suta u dupe ako dobije 400k...mislim da mu je realna cena 350k maks..pa on je u Vehti igrao bukvalno za kikiriki..

Link to comment
Share on other sites

One veceri kad je Panter potpisao, saljem poruku velikom Zvezdasu, vodecem coveku SNSa za jedan grad u Srbiji, Stvarno ste im dali milione :lol_2:
Odgovor je bio Ludilo :lol_2: 
U nastavku ide malo objasnjenje da delom i Obradovic vuce para od privatnih sponzora, da je veca glad u Partizanu (za uspesima), da je nama hala prazna u EL poslednje 3 godine...
Tako da mozete da se prepucavate koliko hocete ali ocigledno da je istina negde na sredini, ili barem negde izmedju sredine i neke trecine, ali definitivno je vrh tj AV odlucio da nece uciniti nepravdu ako gurne velike pare u KKP, ali i da ima tu nekih drugih prihoda u klub zahvaljujuci Obradovicu. 

Uostalom sve ce se cuti i znati vrlo brzo, jer AV ne moze da cuti o tome kako zida fabrike po Srbiji sa svojih 10 prstiju, kako mrzi odmor i nikad ne odmara, a kamoli da se ne pohvali koliko je dao bilo kome pa tako Partizanu i/ili Zvezdu. Druga je stvar sto (ce) se neki i onda prave ludim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Aha, dakle morao je Bane preko vrhovnog tela do nas. Zasto je telo dopustilo potencijalni rizik gneva 70% sprstva, kada bi (ponavljam) i upola manje novca sasvim odradilo posao?

 

Na racionalno pitanje dobijem vic u odgovor, jer nema protiv-argumenta.

Huljina odluka nema nikakve veze ni sa izborima, ni sa kontrolom biračkog tela, ni sa čime racionalnim. U pitanju je njegova iracionalna želja da se prikaže kao najveći, najbolji u istoriji. Eto, mogao sam da ih zgazim, ali ja sam najveći, zakitiću ih sa 30 milki, i onako nisu moje. Dodaće i branko morderus još 200 soma da ne bude da sam sve ja dao.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zvezdinho said:

 

S tim sto smo mi prihodovali i od transfera Kaline, Bobija, Gudurica, mozda sam nekog zaboravio.

Bolden

3 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Imamo i bogatije, samo se nasi ne bave privatnim biznisom, nego se uglavili u drzavnu sluzbu 😉

Evo npr. Vesa Jevrosimovic, vlasnik Komtrejda koji je zvezdas, ali je gle cuda pre neku godinu bio sponzor KKP. 

Link to comment
Share on other sites

 
Баш тако.
Једино што више фасцинира је батргање доброг дијела навијача Партизана да признају оно што је више него очигледно, тј. ко је глАВни. Толике године прдљевина о опозицији а слатке паре тј. појачања послије дугогодишњег поста...
Ajd sad, ruku na srce, niste se ni vi baš poslednjih godina pretrgli od priznavanja ružne sadašnjosti.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Eddard said:
3 hours ago, Константин said:
 
Баш тако.
Једино што више фасцинира је батргање доброг дијела навијача Партизана да признају оно што је више него очигледно, тј. ко је глАВни. Толике године прдљевина о опозицији а слатке паре тј. појачања послије дугогодишњег поста...

Ajd sad, ruku na srce, niste se ni vi baš poslednjih godina pretrgli od priznavanja ružne sadašnjosti.

Pazi, Čović ni u jednom trenutku nije negirao povezanost sa Vučićem. Gomilu puta se zahvaljivao.

 

Ali nikad nije licemerno glumio opoziciju u isto vreme grabeći šakom i kapom lovu. Nikada nije puštao debilana priču da igrači igraju za časove ljubavi. Takođe, za razliku od Ostoje, Nebojša Čović, koliko god ljigav političar bio ipak zna i razume košarku.

 

To naravno ne čini njega boljim od prosečnog sns dupeuvlakača i nesposobnjakovića kakav je Ostoja, ali to su ipak činjenice.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...