Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, Cooper said:

Jbt, u SNS vodeći ljudi sve zvezdaši.
Posle neko pita odakle Zvezdi i pare i sudije i trofeji.

I pored toga vam daju rekordne milione, sta li bi bilo da su Partizanovci. 
Videli smo kako je kad je obratno :classic_sleep:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa to ide ruku pod ruku, oni se dogovaraju. Vođe navijača su produžena ruka uprave.
Ma bre o vama ovde na forumu [emoji16]. Uvek kad smo vam prebacivali da ste miljenici vlasti, niste to direkt negirali, ali ste uvek prebacivali loptu na to da ni mi nismo zapostavljeni, da ne kažem forumskim rečnikom - relativizovali ste [emoji12]
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ridji said:

One veceri kad je Panter potpisao, saljem poruku velikom Zvezdasu, vodecem coveku SNSa za jedan grad u Srbiji, Stvarno ste im dali milione :lol_2:
Odgovor je bio Ludilo :lol_2: 
U nastavku ide malo objasnjenje da delom i Obradovic vuce para od privatnih sponzora, da je veca glad u Partizanu (za uspesima), da je nama hala prazna u EL poslednje 3 godine...
Tako da mozete da se prepucavate koliko hocete ali ocigledno da je istina negde na sredini, ili barem negde izmedju sredine i neke trecine, ali definitivno je vrh tj AV odlucio da nece uciniti nepravdu ako gurne velike pare u KKP, ali i da ima tu nekih drugih prihoda u klub zahvaljujuci Obradovicu. 

Uostalom sve ce se cuti i znati vrlo brzo, jer AV ne moze da cuti o tome kako zida fabrike po Srbiji sa svojih 10 prstiju, kako mrzi odmor i nikad ne odmara, a kamoli da se ne pohvali koliko je dao bilo kome pa tako Partizanu i/ili Zvezdu. Druga je stvar sto (ce) se neki i onda prave ludim.

 

ljude vise nije ni sramota da kazu da su prijatelji sa vodecim covekom snsa u nekom gradu. dobar posao prave, nema sta by denda. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:

Ma bre o vama ovde na forumu emoji16.png. Uvek kad smo vam prebacivali da ste miljenici vlasti, niste to direkt negirali, ali ste uvek prebacivali loptu na to da ni mi nismo zapostavljeni, da ne kažem forumskim rečnikom - relativizovali ste emoji12.png

 

Pa ja sam i direktno negirao. Jebiga ja volim košarku i volim Zvezdu. Mrzim Vučića...i šta sad? Ja nisam njegov iako Čović jeste. Ti nisi njegov iako Ostoja jeste.

 

Ne možemo da odjebemo voljeni klub samo zato što ih vodi ološ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predstojeca sezona je idealna za jedan psiho-socijalni eksperiment. Zatvori se Tata tema, da vidimo sta ce da se desava na maticnim topicima nas i njih.

 

Znam da se tema gasila i ranije, ali nesto mi govori da bi se balon daleko vise naduvao ovog puta. A eksplozija bi bila spektakularna 😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alex_Serbia said:

Predstojeca sezona je idealna za jedan psiho-socijalni eksperiment. Zatvori se Tata tema, da vidimo sta ce da se desava na maticnim topicima nas i njih.

 

Znam da se tema gasila i ranije, ali nesto mi govori da bi se balon daleko vise naduvao ovog puta. A eksplozija bi bila spektakularna 😁

Reci slobodno da je Tata tema lekovita. Alternativna medicina.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

U nastavku ide malo objasnjenje da delom i Obradovic vuce para od privatnih sponzora

 

Gde li se nalaze ti sponzori koji neće da im se pomene ime? Pitam za drugara. 🙂

 

Nego, zanimljivo kako nijedan opozicioni medij do sada nije postavio pitanje odakle ovolika lova, niti konstatovao da se radi o astronomskim ciframa, dok su nas godinama provlačili kroz blato. Ali, dobro, možda sam ja nešto propustio. 

 

 

1 hour ago, Eddard said:
4 hours ago, Константин said:
 
Баш тако.
Једино што више фасцинира је батргање доброг дијела навијача Партизана да признају оно што је више него очигледно, тј. ко је глАВни. Толике године прдљевина о опозицији а слатке паре тј. појачања послије дугогодишњег поста...

Ajd sad, ruku na srce, niste se ni vi baš poslednjih godina pretrgli od priznavanja ružne sadašnjosti.

 

Šta je bila ružna sadašnjost? Što smo dobijali isto novca kao vi, iako smo igrali Evroligu?

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Reci slobodno da je Tata tema lekovita. Alternativna medicina.

 

Nekome ocigledno smeta da se govori istina. Zasto nisu bili za zatvaranje Tate kad je Covic bio blizi Alekovom srcu? Tad im je odgovaralo da imaju ovu temu i da ukazuju na aparthejd. Sad, kad je Ostoja osvojio Sefovo srce, odjednom je Tata tema suvisna? E pa, ne moze! Pala je i Kadinjaca, ali nikad nece Tata!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stigao i Micov. 

Quote

– Pratim situaciju u Partizanu, vidim da je nekoliko igrača napustilo klub. Stigao je moj doskorašnji saigrač Kevin, e sada da li sam ja na tom spisku pojačanja i koji sam po redu, to ne znam. Imam i nekih ponuda za inostranstvo, videću kako se sve bude odigralo.

– Da budem iskren, verovatno i ja čitam isto što i navijači. Upoznat sam sa svim glasinama. Mogu da kažem da određeni kontakti postoje, ali za sada nema ništa konkretno što mogu da kažem da sam dobio ponudu i da me je neko pozvao, ali ponavljam postoje ti neki određeni kontakti 

Ovim se pridruzio sirokom spisku pojacanja koja su nam dodeljena direktno iz Stjepana Supanca 15A.

Dakle Bjelica, Micov, Rivers i naravno coach Pedro Martinez. 

Stay tuned 4 more

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Brimstone said:

Stigao i Micov. 

Ovim se pridruzio sirokom spisku pojacanja koja su nam dodeljena direktno iz Stjepana Supanca 15A.

Dakle Bjelica, Micov, Rivers i naravno coach Pedro Martinez. 

Stay tuned 4 more

 

Prvo, drago mi je što se kolega pridružio pisanju, hvala Vučiću.

 

Drugo, ne vidim poentu ovog posta? Pedro je bio želja, kada je ubrizgana finansijska injekcija, naravno da se kkp okrenuo Žoću, iz ljubavi naravno. Micov je realan, ne traži preveliki ugovor, 350-400k, biće jedan od manje plaćenih igrača, iako se u kkpu zalažu za jednakost. Bjelica se premišlja uprkos ponudi da obezbedi unuke. Videćemo. Stay tuned.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Eddard said:

Hvala što si potvrdio moju tezu emoji23.png.

 

Slobodno me demantuj. Možda možeš da nam objasniš zašto BAT laže da ste plaćali 1,1 milion dolara Parahovskog. Ili koliko ste plaćali Mekadua? 

I, kad si već tu, objasni nam koliko novca dobijate od NIS i Telekoma, a koliko mi od Telekoma.

I koliko dobijate od Veselina Jevrosimovića, a koliko on od države. 

 

Možeš da nam objasniš i kako je Apelacioni sud (najveće leglo SNS-a u toj grani vlasti) naprasno preinačio presudu i dodelio vam stadion.

Ili kako to da ste igrali kvalifikacije za ligu šampiona iako je Zvezda bila prvak, jer Zvezda nije mogla da pokrije dug of 1,5 miliona evra.

Ili kako je u suprotnoj situaciji uskočio Telekom i uplatio vam unapred pare da ne biste bili izbačeni. 

 

A možeš i da nastaviš da živiš u Diznilendu. Kako ti je lakše. 

 

4 hours ago, Ridji said:

One veceri kad je Panter potpisao, saljem poruku velikom Zvezdasu, vodecem coveku SNSa za jedan grad u Srbiji, Stvarno ste im dali milione :lol_2:
Odgovor je bio Ludilo :lol_2: 
U nastavku ide malo objasnjenje da delom i Obradovic vuce para od privatnih sponzora, da je veca glad u Partizanu (za uspesima), da je nama hala prazna u EL poslednje 3 godine...

 

Eh, ti veliki Zvezdaši, šta bismo bez njih. Što ti drugar ne objasni kako nije bila bitna puna arena kad smo bili u ili na ivici top 8, obarali rekorde u posetama i u broju vezanih pobeda, a onda sledeće sezone nismo mogli ni da pokušamo da zadržimo tim i trenera. Tad nije bila bitna puna arena i glad za uspesima. 

Edited by Tunji Awojobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Alex_Serbia said:

Jos samo da komsiluk objasni zasto bi nam psiho dao ovoliko novca, a osvedoceni je sipkas sa severa? Da kupi mir na tribinama i glasove, uz to rizikujuci da se crveno beli svet od 70% srpstva okrene protiv njega? To je mogao da uradi (za one koji su glupi) i sa mnogo manje novca, nije da je bilo ko od grobara ocekivao Zoca ili Pantera (za pocetak).

 

Ali ako je vama sci fi prica da je novac (ili dobar deo istog) uleteo i van drzavne kasice prasice, to je vas problem. Ja cu samo sacekati odgovor na pitanje iz prvog pasusa.

Ključna reč je psiho, ima potrebu da sve kontroliše. Batu mu je izbacio Čović iz kluba, priča kako je on veliki Zvezdaš je priča za naivne kao i 90% onog što on priča. Veliki Zvezdaš ne pljačka FK.

Vi ste zbog svega gore navedenog od kad je bata oteran  imali isti budžet kao mi. I ove godine će verovatno biti tako ako ode Čović. 

Raspitaj se malo ko je poslao privatni avion po renfroa i koliko ste samo njega platili kad se saberu sve beneficije i nezvanična lova ispod žita koju je dobijao. 

U ovoj zemlji ni muva ne proleti bez Vučićevog odobrenja. Deki Stanković je došao da se uči na Zvezdi i da zida luksuzne zgrade u BG. Naša sreća je što je ispao ok trener i što zida svojim parama, ali ne bi mogao ni da prismrdi da nije dobar sa gazdom.

Mi Cigani, iako smo Cigani nismo fantazirali kako smo avangarda, a vas je debeli Vujošević izložio da ste potlačena raja i dan danas verujete u to.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...