Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

@Losmi17

 

Kakvi su ti to stavovi čoveče. Ne širi otrov.

 

Meni je baš okej da vidim da se neki igrač iskreno loži na Zvezdu kao Rade na Partizan, ako nije pokvaren naravno, a Rade nije.

 

Mada, sve mi je bilo jasno kada si mi na pitanje da li se Lorenco rastao sa Zvezdom u okej odnosima odgovorio pitanjem "Što?"...

 

I ne @Laki21, ne znači da spada u debile. Lično se ne ložim na to jer mi je patetično, ali to nije nešto što suštinski definiše osobu. Interesantno mi je kako ti koji stvarno imaš osećaj za umetnost npr. si toliko ostrašćen i pun mržnje.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MilošVB said:

@Losmi17

 

Kakvi su ti to stavovi čoveče. Ne širi otrov.

 

Meni je baš okej da vidim da se neki igrač iskreno loži na Zvezdu kao Rade na Partizan, ako nije pokvaren naravno, a Rade nije.

 

Mada, sve mi je bilo jasno kada si mi na pitanje da li se lorenco rastao sa zvedom  odgovorio pitanjem "Što?"...

Pa pitao sam te s razlogom.

Posle sam se setio momenta slavlja nakon kosa.

To apsolutno ne mora da znaci da se rastao lose. Decko je igrao nepunu sezonu za klub, pritom je stranac.

 

Ne sirim ja nikakav otrov. Da ne objasnjavam opet. Referenca voleti gtr, plus lozenje bez pokrica mi je dovoljno. Ovo drugo ne podnosim ni u real life situacijama, nevezano za sport.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Helmet said:

 

 

 

 

 

Meni je isto bio zanimljiv onaj "bratanac" ako se ne varam, sto je tvrdio da su navijaci Zvezde oranizovano skinuli majice kako bi pvecali vlaznost u sali emoji23.png.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

Ovo je jedan od boljih postova ikad na forumu.

Bratanac je bio car.

Cak je objasnjavao da dulo na nekom jeziku znaci svinjska besika, i trazio je ban za ljude koji tako zovu bivseg trenera kkcz.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

 

O njegovoj inteligenciji govori i ona lista zahteva. Kao sto rekoh, kvazi intekektualac.

 

 

i mene nervira bilo čija zadojenost. navijačka, nacionalistička, svi koji žele da ponize nekoga su mi idioti.

tu se slažemo

 

meni lično je ta lista zahteva sasvim okej a kao što rekoh, razborit kli u poređenju sa 90% sportista, pa mi je u tom smislu ta kvazi-intelektualac kovanica slična onome kada su sfrj novinari oslovljavali sudiju u prenosu sa "gospodine xy", jer im nije po volji neka odluka. 

 

ono, mi smo drugovi a ti si gospodin. tako mi je i ovo, ti si kvaziintelekta, jer se ložiš na gtr. 

ima puno pametnih i inteligentnih ljudi koji imaju idiotske stavove

 

mislim, nije ni sad vredno rasprave, nego sam prethodnih dana jedno 3x naleteo na tu kovanicu na zvezdinom topiku pa mi je bilo malo smešno kao uvreda. 

kao nisi ti pravi intelektualac jer se ložiš na klubaštvo i jer igraš loš basket. 

 

a mislim da se ni rade ne loži da je intelektualac. 

 

ne zameri mi, nisam nešto hteo sad tebe da trpam, samo sam primetio da je u trendingu epitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Losmi17

 

Nisam mislio na slavlje, nego na kritike komentatora na njegov račun čak i kada ne igraju protiv Zvezde.

 

Super ako ti je dovoljno...Kakvo bre pokriće? Kakvo mi pokriće imamo da se ložimo na Partizan i Zvezdu pa se ložimo...Ne moraš biti dobar igrač da bi se ložio.

 

Ostrašćenost izbija iz tebe, i to je okej dok je ljubav prema Zvezdi, ali nije okej mržnja.

 

 

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MilošVB said:

@Losmi17

 

Nisam mislio na slavlje, nego na kritike komentatora na njegov račun čak i kada ne igraju protiv Zvezde.

 

Super ako ti je dovoljno...Kakvo bre pokriće? Kakvo mi pokriće imamo da se ložimo na Partizan i Zvezdu pa se ložimo...Ne moraš biti dobar igrač da bi se ložio.

 

Ostrašćenost izbija iz tebe, i to je okej dok je ljubav prema Zvezdi, ali nije okej mržnja.

 

 

Pa kakve veze ima to sto Plavsic i Kuzma pricaju? To apsolutno nema veze s nacinom na koji se rastao.

Posto slabo pratis, oni su sve to isto pricali i dok je igrao za czv.

Dakle nidje veze tvoja prica, jos pritom sad urnebesno deluje ono tvoje iznad. Sve mi je bilo jasno kad si rekao sto 😂

 

Jedno je sto se ti lozis na tim na koji navijas. Lozim se, ali sam zato i pun kritika na racun istog, sto znaju i ljudi koji pisu tamo.

A sasvim drugo je lozenje individue koja se busa da je igracina, a zicer ne bi pogodio da mu zivot zavisi.

I ne, kod mene to nema veze sa tim za koga igra taj igrac, vec ima veze sa stavom i sa onim sto je.

Jos jednom, ceo fudbal omasen.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MilošVB said:

@Losmi17

 

Kakvi su ti to stavovi čoveče. Ne širi otrov.

 

Meni je baš okej da vidim da se neki igrač iskreno loži na Zvezdu kao Rade na Partizan, ako nije pokvaren naravno, a Rade nije.

 

Mada, sve mi je bilo jasno kada si mi na pitanje da li se Lorenco rastao sa Zvezdom u okej odnosima odgovorio pitanjem "Što?"...

 

I ne @Laki21, ne znači da spada u debile. Lično se ne ložim na to jer mi je patetično, ali to nije nešto što suštinski definiše osobu. Interesantno mi je kako ti koji stvarno imaš osećaj za umetnost npr. si toliko ostrašćen i pun mržnje.

 

GTR (a verovao ili ne apsolutno isto bih rekao da je umesto toga CTR) je doslovno lakmus za retarde. Ako gledaš površno (recimo po grafitima koje kude) onda bi bio u pravu. Ali čim malo dublje zakopaš ispod površine bez greške shvatiš koliko je tu količina boleštine. Tako nikakva ostrašćenost (makar u ovom slučaju, u nekom drugom verovatno da) nije u pitanju več potpuno čisto činjenično stanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Losmi17

 

To za komentatore i te kako može da govori o nekim stvarima.

 

To što nekad kritikuješ svoj tim je normalno, ja ti govorim o odnosu prema drugom.

 

A odakle ti da se on loži da je igračina? Kada je već na terenu, naravno da će nekada da šutne i nažalost uglavnom da promaši, ali to je druga stvar. Sigurno neće da kaže "e neću na teren" i ne može uvek da se skriva od lopte kada ga već trener ubacuje da igra.

 

@Laki21

 

O tome ti i pričam. Većina to gleda površno i zato se loži.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, John Terry said:

Tako je. RSB je kurir. Ne pokušava da se predstavi kao kulturna štampa. Tvrdo gnezdo neobjektivnih inzagriženih navijača Zvezde.

 

GTR je blic. Prikazuju se kao objektivno štivo a u stvari su govna.

Dok smo mi bili kulturni skidali su nam koseve. A tih objektivnih navijaca mi je pun ... 

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

 

16 hours ago, Cooper said:

Nema razlike izmedju onog ko prati GTR ili cita RSB

 

A šta ako više nema razlike ni između onog ko je na RSB-u u full odstraniti crno-beli kancer/zakopati grobljanska govna/ugasiti smrdljivi prdizan mode-u i onog ko je ovde dobronamerni crveno-beli komšija koji vam želi sreću na dan utakmice i piše postove pune razumevanja i saosećanja za vašu tešku situaciju? Hipotetički, ako bi neko želeo da živi taj uvrnuti virtuelni double life, mislim da bi mu za to bio sasvim dovoljan drugačiji nik tamo i ovde... Ili ako je baš posvećen, onda bi mogao da vešto zavara trag tako što bi povremeno ovde opljunuo RSB i njihovu uređivačku politiku, a tamo to isto da uradio sa Vox92, pa bi tako na genijalan način i jednima i drugima dokazao pripadnost i mogao lagano da ispiše hiljade i hiljade postova na oba foruma.

 

Doduše, ne znam zašto bi iko iole normalan radio tako nešto, al' jbg, ima svakakvih ljudi...  

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

 

Ili, još gori scenario: šta ako zapravo ima normalnih cigana koji ne misle da bi bilo dobro da Partizan ne postoji i zaista misle to što dobronamjerno kažu na vašoj temi? 

 

Ovu ti zvuci pomalo kao ona reklama "Kolac u tiganju?! Nemoguce!"

 

image.png.44281681566bc98e5623730432b1ace1.png

 

A zapravo je moguce - mislim, ne kolac u tiganju, nego imati normalne navijace i sa jedne i sa druge strane. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Guru said:

 

 

A šta ako više nema razlike ni između onog ko je na RSB-u u full odstraniti crno-beli kancer/zakopati grobljanska govna/ugasiti smrdljivi prdizan mode-u i onog ko je ovde dobronamerni crveno-beli komšija koji vam želi sreću na dan utakmice i piše postove pune razumevanja i saosećanja za vašu tešku situaciju? Hipotetički, ako bi neko želeo da živi taj uvrnuti virtuelni double life, mislim da bi mu za to bio sasvim dovoljan drugačiji nik tamo i ovde... Ili ako je baš posvećen, onda bi mogao da vešto zavara trag tako što bi povremeno ovde opljunuo RSB i njihovu uređivačku politiku, a tamo to isto da uradio sa Vox92, pa bi tako na genijalan način i jednima i drugima dokazao pripadnost i mogao lagano da ispiše hiljade i hiljade postova na oba foruma.

 

Doduše, ne znam zašto bi iko iole normalan radio tako nešto, al' jbg, ima svakakvih ljudi...  

 

 

 

 

 

homer-simpson-bush-gif.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...