Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, mfmilan said:

Ja bih se na vašem mestu zabrinuo za imidž kluba. Trenutno ste laughing stock za celu košarkašku Evropu, sa ovim oko Lesora. Prošle nedelje ste se svađali sa udruženjem trenera. Pre toga su svi čuli kako i zašto niste mogli da registrujete Kampaca. Otprilike ste pokrili sve aspekte onoga što je bitno za klub - treneri, igrači, pravna sigurnost. Samo na malo negativan način.

Skroz si u pravu. Nekako smo ovde navikli na tako nešto i u lokalnim okvirima je to borba KKCZ - KKP… ali gledam na twitteru, nekako ruzno izgleda. Razmišljam šta bih ja pomislio da vidim tako nesto u nekoj drugoj zemlji. Na str. Sto je ovaj divljak i trebalo je da dobije vise nego sto je dobio.  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Uh, baš se vidi dobacivanje. Jbg, Petrušev je kriv. :ajme:

Pa jesam li ja pominjao ovde dobacivanje?Nisam ali tebi je lakse da odgovoris za to nego za ono sto ja pominjem gde su PESNICE?

Posto u svim saopstenjima tuzbama medijima svuda 3 dana bruji udario ga je PESNICOM?

Ajde sada gde ovde neko vidi da ga je udario pesnicom?Nema, znaci lazovi ste...ende

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Pa jesam li ja pominjao ovde dobacivanje?Nisam ali tebi je lakse da odgovoris za to nego za ono sto ja pominjem gde su PESNICE?

Posto u svim saopstenjima tuzbama medijima svuda 3 dana bruji udario ga je PESNICOM?

Ajde sada gde ovde neko vidi da ga je udario pesnicom?Nema, znaci lazovi ste...ende

 

Ja sam odgovorio ovome što je postavio tvit, i time nije zapušio usta nama zvezdašima nego onima koji su pravdali Lesora. Ovde se vidi kako čeka poslednji šut i kraj utakmice da odmah nasrne na Petruševa i to u stilu huligana proslavi sa navijačima. Prvi put se vidi guranje, a drugi put se vidi pružena pesnica koja odguruje glavu Petruševu. Al dobro, ja sam lažov, ende.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, KingOfTheBongo said:

Znaci ti vidis da ga je udario pesnicom?

Ili vidis da nema pesnice ali se blamiras jer se pravis da ne vidis .Besmislen si

Posto nije bilo klasicnog pesnicenja treba mu ukinuti kaznu i javno mu se izviniti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Kad već pitaš, eno imaš uporediv primer iz EC od pre neki dan. 3 puta manja kazna nego što je Lesor dobio. Strašno šta nam rade.
Moj Milane, jabuko sa grane, air ball.
Ja sam na našem topiku pre neki dan rekao da je adekvatna kazna 1-2 meča i 30 hiljada evra.
Za onaj debilizam posle utakmice, a ako se ponovi onda duže, plus psiholog i društveno koristan rad.
Mislim da je samo sebi napravio medveđu uslugu.
Meni je isključivo smetalo što je dobijao poklon bacanja i što nije kažnjavan in game onako kako je zaslužio i samim tim smo oštećeni. Da ne kažem da nam je izbačen najbolji igrač nepostojećom 4. lg, a vašem najboljem sa 4lg oproštena tehnička za flop, pa još jednom oproštena tehnička za zaletanje..
Ali dobro pustili smo vas malo, i vas i sudije..
Što kaže Duško znate šta vam sledi.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, mister-no said:

Moj Milane, jabuko sa grane, air ball.
Ja sam na našem topiku pre neki dan rekao da je adekvatna kazna 1-2 meča i 30 hiljada evra.
Za onaj debilizam posle utakmice, a ako se ponovi onda duže, plus psiholog i društveno koristan rad.
Mislim da je samo sebi napravio medveđu uslugu.
Meni je isključivo smetalo što je dobijao poklon bacanja i što nije kažnjavan in game onako kako je zaslužio i samim tim smo oštećeni. Da ne kažem da nam je izbačen najbolji igrač nepostojećom 4. lg, a vašem najboljem sa 4lg oproštena tehnička za flop, pa još jednom oproštena tehnička za zaletanje..
Ali dobro pustili smo vas malo, i vas i sudije..
Što kaže Duško znate šta vam sledi.

Gledacemo opet vasu cuvenu cetvrtu cetvrtinu?

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Instinkt said:

Znamo, i nadamo se, Kaunas i 2. evropska titula 

То је и поента играња плејофа,да се освоји титула,реално веће шансе имате за евротитулу него за Абу 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...