Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 minutes ago, Volter said:

Prema istraživanju 50% onih koji su glasali za SNS su navijači Partizana, 30% navijači Zvezde, ostalih 20% ne zanimaju ni jedni ni drugi. Od 50% navijača Partizana njih 25% glasa u znak zahvalnosti što je pomog'o KK Partizan i to su uglavnom mlađi ljudi. Ostalih 25% veruje da je on mesija koji će ovaj narod izvesti na pravi put. Takođe, Partizanovi navijači su najdisciplinovaniji glasaći, većina izlazi na izbore i uglavnom daje podršku Vučiću. Veliki broj Zvezdinih navijača, pogtovo mlađe generacije, ne izlazi na izbore jer smatra da su svi zlo. Eto i ovo sam rešio tako da nema potrebe više širiti ovu temu.

Ja mislim da manje od 50% stanovnistva uopste glasa i da ljude generalno politika ne interesuje.

Brojke nakon izbora su stelovane

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loša ti ta računica, mi se vodimo pod manjinu u Srbiji.. Pa shodno tome i 100% navijača Partizana da je glasalo za Vučića (praktično beznačajna brojka) , jedva bi cenzus prešao 😄 Mi mu nismo ciljna grupa, samo mu vičemo šećeru šećeru, al zato milionska baza crveno belih stubova srpstva.. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Komsije, da su sutra izbori u vasem KK i da se bira novi predsednik, da li biste podrzali pre neku igracku legentu, tipa Rakoc, Jeretin... ili Nebojsu Covica?

 

Nemamo mi neke igracke legende, tako da bih verovatno gledao da predsednik bude neko iz stranke, sportski sektor da predvodi neki simpatizer Partizana sa neostvarenom zeljom da igra u crno-belom, a trener da bude neki nas bivsi trener, neki najtrofejniji koji je ikada trenirao Zvezdu - na primer Dule Vujosevic, nema veze sto je kod nas proveo samo jednu sezonu. 


To bi bila dobitna kombinacija. Sigurno. Pa da. 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pošto ova tema okuplja sve stručnjake za merenje budžeta možda je adekvatna da postavim jedno pitanje.
 
Nažalost, juče sam pročitao izjavu našeg predsednika, da onog.
 
Uvek kad čujem to, zapitam se kakvim sam dobrim to zaslužio. Našao sam im najvećeg sponzora u poslednjih ko zna koliko godina i decenija, lično sam zamolio Ziđin i Kineze. Velika je sramota i za KK Partizan, koliko su para dobili. Neka plate i vama i Srbiji osam miliona evra poreza što duguju.
 
Je l se ovo u vezi sponzorstva Kineza odnosi na KKP? Pošto baš i nisam ispratio kontekst izrečenog.
Ziđin je u FKP
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nemamo mi neke igracke legende, tako da bih verovatno gledao da predsednik bude neko iz stranke, sportski sektor da predvodi neki simpatizer Partizana sa neostvarenom zeljom da igra u crno-belom, a trener da bude neki nas bivsi trener, neki najtrofejniji koji je ikada trenirao Zvezdu - na primer Dule Vujosevic, nema veze sto je kod nas proveo samo jednu sezonu. 


To bi bila dobitna kombinacija. Sigurno. Pa da. 

 

 

 

A da se ne lažemo, daj Bože petorku da možete sastaviti 😄 a ta petorka bi verovatno bila neka sedma u Partizanu. Izuzev Moke, njega bi ugurali u drugu, i to preko veze.. 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nemamo mi neke igracke legende, tako da bih verovatno gledao da predsednik bude neko iz stranke, sportski sektor da predvodi neki simpatizer Partizana sa neostvarenom zeljom da igra u crno-belom, a trener da bude neki nas bivsi trener, neki najtrofejniji koji je ikada trenirao Zvezdu - na primer Dule Vujosevic, nema veze sto je kod nas proveo samo jednu sezonu. 


To bi bila dobitna kombinacija. Sigurno. Pa da. 

 

 

Pa što mu odgovori na pitanje? Znamo da nikada ne odgovara kada mu neko postavi pitanje i žalimo zbog toga (boli nas kao Bordo), ali mu zato odgovaramo na svaku. 

A i mislim da je ono bilo retoričko pitanje ili bi bilo kada bismo mi postavili isto to njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Setite se 2011 said:

Pitanje je bilo jednostavno, kako je moguće, da legenda kkp ne dobije ni 3% u Beogradu pored toliko grobara koji preziru AV???




Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Vujošević je potpuno ispunio ulogu koju mu je PusiLips dao na beogradski izborima. Rasuti što više opozicionih glasova.

Sa druge strane kod predsednika Mijajla Ostojića se zna: 5 sigurnih glasova za SNS = besplatna sezonska za Europski Partizan.

Možda zvuči kao teorija zavere ali šarplaninac i limar rade zajedno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pavijan2 said:

Vujošević je potpuno ispunio ulogu koju mu je PusiLips dao na beogradski izborima. Rasuti što više opozicionih glasova.

Sa druge strane kod predsednika Mijajla Ostojića se zna: 5 sigurnih glasova za SNS = besplatna sezonska za Europski Partizan.

Možda zvuči kao teorija zavere ali šarplaninac i limar rade zajedno.

 

 

Zeleznicki limar je uvek nepogresivo bio uz svaku vlast - k`o DJV.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dobar u piku said:

Lepo je što si se uhvatio za jedno slovo, koje sam namenski tako i stavio,jer vi od komarca ne vidite(ne želite videti) slona.

 

Istina boli i to je realnost...

 

Sine, ako ces ti sebe da spustas da bi spustio nas - nemam problem s tim 😄 Samo izvoli. Od mene to nikad neces videti. A jednako prozivam i nase kad to isto rade, jer da je glupo - pa glupo je, ima i boljih fora u osnovnoj skoli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Setite se 2011 said:

Iako zvuči logično , to nije odgovor nego izbegavanje odgovara

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ma nemoj. Kakav odgovor hoćeš?

 

Dule je priznat u jednoj oblasti, ima stvari koje su ok kod njega ali ima i dosta mana. Sveukupno, to nije paket za koji bi mnogi glasali za njega na gradskim ili bilo kojim drugim izborima. Posebno zato što je samo dao svoje ime listi, nije se aktivno uključio u politiku i ozbiljno se kandidovao za mesto gradonačelnika.

 

Neko je možda glasao samo zbog njegovog imena, neko baš zbog toga nije a hteo bi da njega nije bilo na listi ali većina je, cenim, glasala za one koji su se zaista kandidovali za funkcije a bliski su im na tom polju.

 

Drugim rečima, da se ja kandidujem za direktora Opere, ne bi ni moji ukućani glasali za mene, jer imaju mozga i vide da ja nemam veze s tim.

 

Da li bi ti glasao za neku Zvezdinu legendu na izborima samo zbog toga?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Instinkt said:

 

A da se ne lažemo, daj Bože petorku da možete sastaviti 😄 a ta petorka bi verovatno bila neka sedma u Partizanu. Izuzev Moke, njega bi ugurali u drugu, i to preko veze.. 

 

Da se ne lazemo, to jeste istina, ako uzmes da se kosarka igra od 90ih. Zaboravimo prethodnih 45 godina (u kojima ste i vi imali nekog kvaliteta). 

 

  

1 hour ago, Pacino said:

Pa što mu odgovori na pitanje? Znamo da nikada ne odgovara kada mu neko postavi pitanje i žalimo zbog toga (boli nas kao Bordo), ali mu zato odgovaramo na svaku. 

A i mislim da je ono bilo retoričko pitanje ili bi bilo kada bismo mi postavili isto to njemu.

 

Bilo mi dosadno 😄 ali ono bas 😄 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Instinkt said:

Dobri moj @Kooineeperk pa tek onda nema mesta pored Kiće i Praje i tadašnje ekipe predvođene Žeravicom, kasnije Dudom.. 🤦‍♂️

 

A ja sad treba da ti nabrajam, pa ces onda ti da pocnes da svojatas i one koji su po direktivi morali da zaigraju i za Partizan. 😄 Pa ce onda neko da okaci "Delije Delije ajmo svi u glas Partizanov predsednik igro je za nas" :roflmao: 

 

A sad mi bas i nije toliko dosadno.

 

Vidi, ne sporim ja da vi imate velika kosarkaska imena, vise od nas, kao i da je obrnuto u fudbalu. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Barkley#34 said:

Ma nemoj. Kakav odgovor hoćeš?

 

Dule je priznat u jednoj oblasti, ima stvari koje su ok kod njega ali ima i dosta mana. Sveukupno, to nije paket za koji bi mnogi glasali za njega na gradskim ili bilo kojim drugim izborima. Posebno zato što je samo dao svoje ime listi, nije se aktivno uključio u politiku i ozbiljno se kandidovao za mesto gradonačelnika.

 

Neko je možda glasao samo zbog njegovog imena, neko baš zbog toga nije a hteo bi da njega nije bilo na listi ali većina je, cenim, glasala za one koji su se zaista kandidovali za funkcije a bliski su im na tom polju.

 

Drugim rečima, da se ja kandidujem za direktora Opere, ne bi ni moji ukućani glasali za mene, jer imaju mozga i vide da ja nemam veze s tim.

 

Da li bi ti glasao za neku Zvezdinu legendu na izborima samo zbog toga?

 

 Upravo ovakav odgovor . Navijačka , klupska opredeljenost je poslednja stvar ( ako je uopšte ) koja građane opredeljuje na izborima .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A ja sad treba da ti nabrajam, pa ces onda ti da pocnes da svojatas i one koji su po direktivi morali da zaigraju i za Partizan. 😄 Pa ce onda neko da okaci "Delije Delije ajmo svi u glas Partizanov predsednik igro je za nas" :roflmao: 

 

A sad mi bas i nije toliko dosadno.

 

Vidi, ne sporim ja da vi imate velika kosarkaska imena, vise od nas, kao i da je obrnuto u fudbalu. 

 

A brate i kad bi nabrajao, malo bi duže lupao glavu, ali bi u principu brzo završio.. 😄

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Sine, ako ces ti sebe da spustas da bi spustio nas - nemam problem s tim 😄 Samo izvoli. Od mene to nikad neces videti. A jednako prozivam i nase kad to isto rade, jer da je glupo - pa glupo je, ima i boljih fora u osnovnoj skoli. 

To veliki lektori foruma vole da spuštaju, a ja samo volim činjenice koje su realne da iskazem.

 

Kao nacija postali smo duo Tegeltija- Covic(odnosno majstori za prebacivanje pritiska s jedne na drugu stranu).

 

Upravo zbog toga teoretičari i palamudasi vladaju u svim strukturama i pobijaju svakog ko želi drugačije da neke stvari funkcionišu...

 

Zato nam je legenda Sasa Djordjevic celafuto nesposobni, a s druge strane Covke madjija.

Edited by Dobar u piku
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...