Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

1 hour ago, bosMan_jr said:

Bukvalno niko, a posebno Nebojsa Covic, ne ocekuje da ce Partizan biti izbacen iz Kupa niti razmislja da Zvezda ne igra kup, vec je ovo deo standardnog prljavog uvoda sa obe strane na koji smo dobro navikli.

 

Isto tako ne znam odakle takav snazan osecaj za pravdu kod pojedinih.
Jebe mi se za izbacivanje Partizana za zelenim stolom, hocu da kompletna Crvena Zvezda pobedi u petak kompletan Partizan u Nisu i da tome sa zadovoljstvom prisustvujem!

 

U ovom trenutku blef da necemo igrati nema nikakvu svrhu i sigurno to ne radimo.Ranije,dok odluka o tome da li ce se pravila postovati nije donesena mozda je imalo smisla da ovim stvorimo neki pritisak ali sada to nema poente.Siguran sam da odluka nije cvrsto doneta,ima tu valjanih za i protiv razloga.Jedan od razloga i nas moguci buduci potez je pomenuo i kasnije a vidim niko ga nije primetio a komentarise se situacija naveliko.

 

Nisi trezveno procenio situaciju.Ne moze se tako impulsivno reagovati i vikati idemo sportski da pobedimo!A ovi krse pravila redom vec godinama.Da ne idemo predaleko ali seti se sudjenja u kupu kad je Trinki bio protivnik,seti se kako je Radonjic ekspresno izbacen prosle godine(ne vidim zasto bi priredili takvo ponizavanje i nasem sadasnjem treneru ako smo morali proslom) a Obradovic pravio cirkus 40min,pretio sudijama na sred terena,to je istorijski prestup u nekim normalnim sredinama samo su treneri kkp navikli ljude na to pa se ne obraca paznja.Van takmicenja gde je predsednik Danilovic on to nikada nije radio,barem ne da ja pamtim.

 

Ko je zaboravio te scene nek pogleda ponovo,mislim da se nece nagledati sportskih stvari.Kao sto Plavsic kaze u Nisu ima svega pa cak malo i kosarke.

 

Bilo kako bilo samo blesavi ljudi bi se bez promisljanja upustali u takve scene iznova i iznova.Treba dobro razmisliti ali verujem da ce prevagnuti stav da igramo jer verovatno ljudi u klubu veruju da cemo ih pobediti i da ce to biti znacajno na svim poljima.

 

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

U ovom trenutku blef da necemo igrati nema nikakvu svrhu i sigurno to ne radimo.Ranije,dok odluka o tome da li ce se pravila postovati nije donesena mozda je imalo smisla da ovim stvorimo neki pritisak ali sada to nema poente.Siguran sam da odluka nije cvrsto doneta,ima tu valjanih za i protiv razloga.Jedan od razloga i nas moguci buduci potez je pomenuo i kasnije a vidim niko ga nije primetio a komentarise se situacija naveliko.

 

Nisi trezveno procenio situaciju.Ne moze se tako impulsivno reagovati i vikati idemo sportski da pobedimo!A ovi krse pravila redom vec godinama.Da ne idemo predaleko ali seti se sudjenja u kupu kad je Trinki bio protivnik,seti se kako je Radonjic ekspresno izbacen prosle godine(ne vidim zasto bi priredili takvo ponizavanje i nasem sadasnjem treneru ako smo morali proslom) a Obradovic pravio cirkus 40min,pretio sudijama na sred terena,to je istorijski prestup u nekim normalnim sredinama samo su treneri kkp navikli ljude na to pa se ne obraca paznja.Van takmicenja gde je predsednik Danilovic on to nikada nije radio,barem ne da ja pamtim.

 

Ko je zaboravio te scene nek pogleda ponovo,mislim da se nece nagledati sportskih stvari.Kao sto Plavsic kaze u Nisu ima svega pa cak malo i kosarke.

 

Bilo kako bilo samo blesavi ljudi bi se bez promisljanja upustali u takve scene iznova i iznova.Treba dobro razmisliti ali verujem da ce prevagnuti stav da igramo jer verovatno ljudi u klubu veruju da cemo ih pobediti i da ce to biti znacajno na svim poljima.

 

Bio sam i na proslogodisnjoj utakmici, Zelimir se jeste dzukacki ponasao, ali to me je samo jos vise zabavljalo dok sam tovario svoje drugove grobare celo vece, sto ocekujem i ove godine da se desi.

 

Siguran sam da niko ne razmsilja o neigranju kupa i da se nikakva odluka ne ceka, vec se radi o pripremi kao sto sam rekao.

ok, treba podsetiti javnost na beg iz KLS svaki put kad se nadje prilika, ali ja sam uvek za to da se igra.

Boli me tuks za neki kup u kome dobijamo 30 razlike Spartak i Megu

Link to comment
Share on other sites

Inace koja sizofrena cepanja ima Vucic.

Glumata tuznu francusku sobaricu kako veciti a posebno Partizan treba da plati porez 8 jebenih miliona eura, a on im aminovao sipanje 30ak milki za dve godine na konto Vucucu pederu , dok su vec dugovali za taj isti porez. 

Jos se hvali kako im je novac dat licno zbog njega. Predsednik koji po ustavu nema skoro nikakva ovlascenja.

Inace koliko je opterecen sa tim skandiranjem govori i to da kaze da zna vecinu ljudi sa nekog levog snimka na kojem ljudi to pevaju. 

Dobar stvar je da mi imamo samo milku duga.

Jos kaze samo se vi zabavljajte al platite malo i porez, kao da je to opciono. U firmama u Srbiji inace od skoro ako zakasnis 1 dan za porez stizu plave koverte i automatske ogromne kazne.

Samo u Srbiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a ja gde je moj post?

jel zabranjeno reci da partizan ima 21 bacanje po mecu i da su lideri u tome?

da u top 10 igraca po bacanjima su exum sa 4.8 i lesor sa 4.5, a panter 13. sa 3.9?

reci da su u barseloni imali 26 bacanja, u dva meca protiv bajerna, asvela i baskonije preko 50 bacanja?

kako su uz 34 bacanja dobili u istanbulu uz poklon bacanja 3 sec pre kraja gde itudis samo sto se ne smeje.

itudis je obradovicev kum, ucenik i vise od toga.

 

to su cinjenice a ne patokometrija.

 

a sta mi imamo od el i kakvo sudjenje imamo vidjamo skoro u svakom kolu. 

nije tako davno bio onaj prekrsaj bentila u milanu i 2+1 ilica ili makabi i tehnicka i 29 bacanja za jih i 3+1 uz minimalan dodir 4 puta. pa barsa i mirotic.

pa valensija i prepelic, samo smo to dobili pa se zaboravi. 

 

prvi put u istoriji el jednom klubu je zabranjeno da se pojaca, ispravite me ako gresim. i to nakon sto se saznalo koji je igrac u pitanju.

 

i to su cinjenice. i to ima veze sa nama jer su nam oni dirketan konkurent u el i otvoreno reci da imamo potpuno obrnut tretman u el. 

ako je to problem i ne treba da se zna, brisite.

mi smo crna ovca el.

 

 

Edited by jaka blazic
  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jaka blazic said:

a ja gde je moj post?

jel zabranjeno reci da partizan ima 21 bacanje po mecu i da su lideri u tome?

da u top 10 igraca po bacanjima su exum sa 4.8 i lesor sa 4.5, a panter 13. sa 3.9?

reci da su u barseloni imali 26 bacanja, u dva meca protiv bajerna, asvela i baskonije preko 50 bacanja?

kako su uz 34 bacanja dobili u istanbulu uz poklon bacanja 3 sec pre kraja gde itudis samo sto se ne smeje.

itudis je obradovicev kum, ucenik i vise od toga.

 

to su cinjenice a ne patokometrija.

 

a sta mi imamo od el i kakvo sudjenje imamo vidjamo skoro u svakom kolu. 

nije tako davno bio onaj prekrsaj bentila u milanu i 2+1 ilica ili makabi i tehnicka i 29 bacanja za jih i 3+1 uz minimalan dodir 4 puta. pa barsa i mirotic.

pa valensija i prepelic, samo smo to dobili pa se zaboravi. 

 

prvi put u istoriji el jednom klubu je zabranjeno da se pojaca, ispravite me ako gresim. i to nakon sto se saznalo koji je igrac u pitanju.

 

i to su cinjenice. i to ima veze sa nama jer su nam oni dirketan konkurent u el i otvoreno reci da imamo potpuno obrnut tretman u el. 

ako je to problem i ne treba da se zna, brisite.

mi smo crna ovca el.

 

 

 

 

Druze ti pricas o sudjenju koje ima Partizan na temi koja je posvecena KK Czv i prosipas neke teorije kako oni imaju pomoc sudija(opet na Zvezdinoj temi) i ocekujes da ti post ostane tamo da stoji. Mozes ti misliti kako nije patkometrija a ipak jeste, 

 

Za takve teorije i sluzi tata. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Barkley#34 said:

Čović

Podseti me na

:lol_2:

Zna se ko je zaglavio robiju.

1 hour ago, Don Dusko said:

 

 

Druze ti pricas o sudjenju koje ima Partizan na temi koja je posvecena KK Czv i prosipas neke teorije kako oni imaju pomoc sudija(opet na Zvezdinoj temi) i ocekujes da ti post ostane tamo da stoji. Mozes ti misliti kako nije patkometrija a ipak jeste, 

 

Za takve teorije i sluzi tata. 

Verovatno da je napisao na Zvezdinoj temi kako Obradović "grize svoja muda" jer još nije osvojio ni jedan trofej, to bi bilo sasvim okej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...