Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Najbitnije je podvući da sve što smo mi uradili ove sezone i što ćemo uraditi, to će biti uprkos Vučiću.

 

Jasno je koliko nas čovek mrzi. To niko normalan ne dovodi u pitanje.

 

 

Sa druge strane bilo šta da Zvezda uradi, kako u fudbalu tako i u košarci, to će biti zbog Vučića, i to će ostati tako zapisano za sve naredne generacije.

Edited by Cooper
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

Najbitnije je podvući da sve što smo mi uradili ove sezone i što ćemo uraditi, to će biti uprkos Vučiću.

 

Jasno je koliko nas čovek mrzi. To niko normalan ne dovodi u pitanje.

 

 

Sa druge strane bilo šta da Zvezda uradi, kako u fudbalu tako i u košarci, to će biti zbog Vučića, i to će ostati tako zapisano za sve naredne generacije.

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Barkley#34 said:

Da sa Mitića krenu malo jače i češće prozivke i tu bi usledio isti vođin performans sa prenemaganjem i ciframa. Ili kad bi počela pljuvanja na utakmicama fudbalske reprezentacije - bilo bi opet: "ja vam uplatio ovo, ono, gradim stadione, bla, bla, truć", a to što njegovi drugari na raznim nivoima od Kokeze na dole upropaštavaju fudbal nema veze.

 

 

 

Da, iste bi predstave imao. Samo ne postoji čudo da se to desi, čak su i u prijateljskim odnosima. Napravio je neke od njih uspešnim biznismenima. A fudbal je SNS ogadio kao i sve u Srbiji. Veruj mi da sam u jednom trenutku pomislio kako bih voleo da nekim čudom ostanemo bez titule u fudbalu jer je nepodnošljiv smrad Terze i kompanije i svega onoga što se događa oko Zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Cooper said:

Najbitnije je podvući da sve što smo mi uradili ove sezone i što ćemo uraditi, to će biti uprkos Vučiću.


Na stranu navijačka podjebavanja ali dis iz džouk bre. Dao vam čovek pare za sva pojačanja i za celokupno funkcionisanje kluba i onda ste vi uprkos njemu doveli odlične EL igrače a oni uprkos njemu postižu poene , dok im drži metlu ispred lica. Beži bre tamo Kuperu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:

Neko izgleda nije planirao da bas prve sezone bude ovakav rezultat. Nadali se 10-24.

To je toliko očigledno.

Čim vežemo par El pobeda, eto bolesnika da nas proziva.

 

Kontam da je on jedan od onih koji gledaju nas i navijaju da izgubimo iako u isto vreme igra njegov tim.

 

Iskreno, nisam nikada video da predsednik jedne države toliko mrzi jedan domaći klub. Sumnjam i da ću videti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Neko izgleda nije planirao da bas prve sezone bude ovakav rezultat. Nadali se 10-24.


Mislim da nisi u pravu, Željko je uvek bio garant za instant uspeh, imao je nesreću samo odmah da naleti na Dejana Radonjića pa je zbog toga opšti utisak bio malo lošiji. Sto se tiče EL partizanov budžet garantuje top 8 plus cheat code u vidu Željka Obradovića i onda ni f4 nije tako daleko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Cooper said:

Najbitnije je podvući da sve što smo mi uradili ove sezone i što ćemo uraditi, to će biti uprkos Vučiću.

 

Jasno je koliko nas čovek mrzi. To niko normalan ne dovodi u pitanje.

 

 

Sa druge strane bilo šta da Zvezda uradi, kako u fudbalu tako i u košarci, to će biti zbog Vučića, i to će ostati tako zapisano za sve naredne generacije.

 

Нико нормалан не доводи у питање, да је колики год политички демагог био, преЦедник рекао истину за ККП. И зато га неће нико демантовати, управа, Савић, Жоц... нико!

 

А навијачи са паралелним универзумом су помало и симпатични у свом том батргању. Једне прилике Брега је објашњавао како то да су се неке "виђене" Сарајлије увијек спрдале са Брегиним успјехом. Каже овај: "ма то су они што само глуме готиву а уствари кад прдну уопште им не смрди њихов прдеж него се ухиње и чак им мало и мирише".

Е тако и овде неки.:classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Alex_Serbia said:

 

Pa s obzirom na to da smo mi KK Kamerun sa total 5 tamnoputih igraca, izgleda da spada 🤷‍♂️

 

Naravno da je broj stranaca/tamnoputih kosarkasa nebitan, narocito navijacima KKP.

Ajde da probam ozbiljno iako je tata.

Naravno da ni vama ni nama ne smetaju tamnoputi igrači. Nema potrebe da potenciraš kako samo vama ne smetaju, jer se onda čovek zapita kome smetaju.

"Problem" je što kod vas ta petorka uzima 90+% vremena na terenu i kad god pogledaš Partizan tamo je 5 tamnoputih igrača na terenu. A sve ovo kad se postavi u perspektivu da je koliko juče iz tog istog Partizana(od zvaničnog lica KKP) bilo brojanje krvnih zrnaca i brojali se stranci, baca potpuno novo svetlo na tematiku. A i na ovom forumu moglo da se pročita na destine postova koji su brojali strance, ali je to tada bilo simpatično.

Slažem se da "KK Kamerun" malo vuče na rasizam i da je bolje tipa KKDarušafaka ili tako nešto(da se potencira broj stranaca, kao i količina novca). 

Ja ne znam za neki klub u kome 90% vremena igra petorka od 5 tamnoputih igrača, možda neki Makabi(mada i on ima 5 domaćih igrača od 12) ili ta pominjana Darušafaka.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Decembarski said:

Valjda ste prve sezone bili prvi favorit Evrokupa.

Ovo je druga sezona gde je kupljena licenca parama od naroda.

Nema potrebe za laganjem,ima nas što pamtimo sve.

 
Nakon odličnog 7. mesta u ABA ligi, ulupane pare u KKP da osvoji EK, sjebao ih Alimpije, nema veze, EK je ionako drugorazredno takmičenje. Upumpavaj pare vučiću nordeuse da osvojimo EL, wow kako dobro igramo uprkos državnim milionima, kme kme Vučiću zašto nas toliko mrziš? Zašto moramo da platimo porez? Pazi sad teoriju, to je Ostoja namerno nagomilao dugove a pare koje dobija od vučića ne sme da korsiti za regulisanje dugova prema državi nego samo za igrače i stručni štab, tako mu Vučić naredio. Jbt, koja je to žurka u glavi, da mi je na jedan dan samo da se odmorim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

KK Crvena zvezda Meridianbet podseća da je klub udruženje građana sa svojim jasno utvrđenim strukturama i telima kluba, kao i najtransparentniji klub u Republici Srbiji...

Kaznila ih EL 3 meseca zbog lazirane dokumentacije...

 

Ali nista nije bitnije od novog saopstenja KKSaopstenje pred kup...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Imam jednog drugara, baš zagriženi grobar, težak slučaj, šalje mi sinoć slike iz minhena, mrzi Čovića iz dna duše, kune i proklinje ga svaki put kada se vidimo, e sad zašto je to bitno, zdrav razum nalaže da kada grobari nekog sa suprotne strane toliko mrze to nije sigurno zato sto je pokrao pare deci sa Kosova, mora da tu postoji još nešto.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, K.Dot said:

Imam jednog drugara, baš zagriženi grobar, težak slučaj, šalje mi sinoć slike iz minhena, mrzi Čovića iz dna duše, kune i proklinje ga svaki put kada se vidimo, e sad zašto je to bitno, zdrav razum nalaže da kada grobari nekog sa suprotne strane toliko mrze to nije sigurno zato sto je pokrao pare deci sa Kosova, mora da tu postoji još nešto.

 

Šta kaže zdrav razum, što cigani vole Vučka? Sigurno ne jer je uspešan predsednik majčice Srbije, mora da tu postoji još nešto 😄

Link to comment
Share on other sites

Zdrav razum nalaze da se i pise to covke legendo, doktore...nekima od vas 🤷‍♂️

 

Da li je zdrav razum zdrav, ako nije zdrav? 😁

3 minutes ago, Instinkt said:

 

Šta kaže zdrav razum, što cigani vole Vučka? Sigurno ne jer je uspešan predsednik majčice Srbije, mora da tu postoji još nešto 😄

 

Sta jos kaze, zasto su cigani prestali da mrze Doktora od 2011? Sigurno ne jer im je iznajmio svoje telo i defibrilirator, mora da tu postoji jos nesto.

 

A jes' doktor vala, kakva majstorska reanimacija 😎

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Ako neko može da navijaja za partizan, nijedna laž mu nije dovoljno velika da u nju ne poveruje.

Kada uđu u pogrešan voz, sve su im stanice pogrešne.

Svaka rasprava sa takvim ljudima je uzaludna. 

 

Kao i rasprava sa ljudima koji pisu ime protivnickog kluba malim slovodm... oh wait. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

Zdrav razum nalaze da se i pise to covke legendo, doktore...nekima od vas 🤷‍♂️

 

Da li je zdrav razum zdrav, ako nije zdrav? 😁

 

Sta jos kaze, zasto su cigani prestali da mrze Doktora od 2011? Sigurno ne jer im je iznajmio svoje telo i defibrilirator, mora da tu postoji jos nesto.

 

A jes' doktor vala, kakva majstorska reanimacija 😎


Ma meni je svejedno, ne volim ni covica ni vučića kao što ne mrzim ni ostoju ni željka ali zanimljivo mi je ovako sa distance da posmatram kako pojedini drugari grobari zapene kada se spomene čović.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Instinkt said:

Pošteno, ali daj nam reci šta kaže zdrav razum, šta je to između Vučka i navijača Zvezde? Nije valjda da zdrav razum radi samo kad je u pitanju drugar grobar 😄


Ne znam, ja sam jedini zvezdaš u društvu, tako da ne mogu da ti pomognem. Možemo da uzmemo ovaj forum kao reper a tu mi deluje da zvezdasi bas i ne vole covica i vucica, barem sam ja stekao takav utisak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...