Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Just now, Igor_ said:

Ajde da se igramo malo. Popuni sam, da vidimo konacno forumsku vecinu ko za koliko igra. Valjda  nisam zaboravio neko. 

 

Czv: ukup- 8m 

Vildoza - 700k 

Nedovic - 1m 

Kampaco - 1.8m (ne verujem u cifru al nek bude) 

Ivanovic - 350k

Lazic - 300k 

Lazarevic - 150k

Martin - 400k

Bentil - 400k

Topic - 40k 

Mitrovic - 200k

Holand - 300k

Dobric - 350k

Markovic - 200k

Raduljica - 200k 

Petrusev - 400k

Adams* - 200k (valjda smo mu toliko dali za raskid) 

Ilic - 250k

Kuzmic - 150k

Ivanovic+Jovanovic - 900k

 

Par: ukup- 9.5m

Panter - 1.5m

Ledey - 900k 

Exum - 800k

Madar - 350k

Nanli - 750k 

Andjusic - 350k 

Brodzinski - 200k

Lesor - 800k

Koprivica - 300k

Avramovic - 400k

Glas - 50k

Jovanovic - 40k

Papapetru - 900k

Vukcevic - 350k

Smajlagic -350k

Trifunovic - 150k

Obradovic - 1m 

 

Bez ikakvih guglanja i slicno, moje misljenje oko plata. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Što ste punili Arenu na fejk Obra- Fx, punili ste...iako su vas sve vreme punili stotkama kao sisatu pevaljku. Svaka čast na istrajnosti i poverenju koje ste ukazali treneru ali šta Žoca trenutno, sem referenci iz CV-a, preporučuje i opravdava da i dalje ostane na čelu najskupljeg rostera u istoriji kluba bez ikakvih naznaka da planira promeniti stil igre koji vam lagano satire nosioce a klupi gasi formu. Upitnu formu, jer i da je imaju, odakle im?

.7a822210ed3b31ea5bb8ffd8269e6855.jpg9a9a4ee3d40152fe0efdb8255e343d76.jpg



  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  

31 minutes ago, kendrick said:


Najjači je Ćoks sa ovim "kako beše, tviteri/instagrami, čuda..." poput precednika kada se pravi da ne zna i ne prati ta čuda, te portale i mreže. Pa onda zna ko taguje Mariniku, ko je rekao šta pre par meseci, fazon ima bukmarkovane sekcije komentara sa svih portala + forume i tviter naloge. 

Bookmarkovan si, samo da ti javim... 😉 

 

 

17 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Kaže ovih sedam, osam miliona su glupost. Realnost je četvrtina od toga.

Pa četvrtina (1.8-2mil€) se pominje od starta.


Dobro poznata retorika, kao doveli smo ga za siću.

Kad vec koristite ovo fino pobednicko vece da uzivate u Covicevom intervjuu, valjalo bi da sutra ponovo odgledate ili vam ne ide matematika 😉

 

1. Covic je rekao da su carsijske price "6.9miliona, 7miliona", dakle uopste nije pomenuo 8mil.

2. Potom je rekao je da je to "promaseno 4x, mozda i vise".

 

Dakle u najgorem slucaju 7/4 sto je 1.75, a realnije je da je to oko 1.6mil. E sad, ako verujes Covicu... 😄  

 

Kad vec vodis racuna sta kaze Covic, i kad mu vec verujes 🙂 sto nisi pomenuo kolika je Vildozina plata, to ti ne ide u prilog? "Znatno manje od 1mil". 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Volter said:

Kampaco stiže a najverovatnije i krilo. To verovatno neće biti kraj dolazaka jer sinoć se u Areni opet čulo ''Vučiću pederu''. Tako da očekujem još jedno ogromno pojačanje.

 

Kod nas se makar tu i tamo to čuje. Koliko uspevam da vidim, na vaše utakmice dolazi publika kojoj je život u Srbiji trenutno sasvim u redu i ne vidi razlog da prozove bilo koga

  • Like 6
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dzep said:

 

Kod nas se makar tu i tamo to čuje. Koliko uspevam da vidim, na vaše utakmice dolazi publika kojoj je život u Srbiji trenutno sasvim u redu i ne vidi razlog da prozove bilo koga

 

Ne prozivate vi njega zbog života u Srbiji nego što mislite da vam malo daje za klub i da vam je za svaki poraz on kriv. Meni je inaće dobro, živim na visokoj nozi, pare mi čak služe i kao vc papir.

  • Like 7
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Volter said:

 

Ne prozivate vi njega zbog života u Srbiji nego što mislite da vam malo daje za klub i da vam je za svaki poraz on kriv. Meni je inaće dobro, živim na visokoj nozi, pare mi čak služe i kao vc papir.

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U drzavi u kojoj se prema najskromnijim procenama opere milijardu i po evra godisnje, spocitavati sto se 2 posto te sume grunulo u dva evroligasa je malo licemerno... Sve oko nas odavno gori, al glavni razlog su dva KK. Borcima za bolji standard preporucujem da izadju na izbore ili barem na neki protest. Nego nema se vremena, svu noc se gleda NBA pa se spava do kasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzep said:

 

Ja mogu da govorim samo u svoje ime - ja ga prozivam zbog života u Srbiji i zbog toga što će za moje dete, ako u ovoj zemlji uopšte ostane, ona biti potpuno neupotrebljiva i nudiće joj jedno veliko ništa. Zašto ga ostali Grobari prozivaju to ni ti ni ja ne možemo znati

 

 

Život ovde je katastrofa pslednje 3 decenije, evo da te pitam jesi skandirao i protiv Tadića ili je tada bilo sve OK?

 

I tada je život u SRB bio katastrofa pa ne videh da ste tada bili zabrinuti nego stezali mišice zajedno sa njim u Areni.

Jebali ste mu majku što je poslao Gasprom u FKCZ umesto u KKP koji je tada sa Duletom "zaslužio" milijarde.

Kukali ste što vam država ne izgradi halu jer ste "zaslužili" a država "obećala".

 

Ako ti je stalo da tvoje dete živi život dostojan čoveka uči ga da to u SRB nije moguće i spremaj ga za inostranstvo.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...