Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

5 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sto volim kad se u ovoj meri prokurčite, kao nedavno pred EL derbi u Pioniru. Never change 🖤🤍

I to ste dobili jedva, jer smo igrali sa dva bitna igraca manje, ali ako vam nije jasno posle 3 dobijena derbija u proseku smo bolji 10ak razlike. Ne znam zasto se pominje EL, posto smo i tu bolji u medjusobnom skoru, a videcemo posle marta ko je gde na tabeli. Nije sve do tima, ima malo i do rasporeda, a EL je maraton, a ne trka na 100m.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sto volim kad se u ovoj meri prokurčite, kao nedavno pred EL derbi u Pioniru. Never change 🖤🤍

 

Ahahaha aj sto se "kurcimo", kao i vi posle drugog EL derbija i 8-2 u EL, nego sto ne bezimo "na Kubu" kao vi posle poraza. Doduse, neki vam "pobegli" u kinshasu ovog puta. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Predragdjape said:

Ali Grobar o kucenju. Kurce se celo Leto, od pocetka sezone, dodju 2 derbija u kratkom vremenskom roku, istamburamo ih(posebno prvi EL derbi), nema ih mesec dana.  Nedovic trojka - sudije timeout! 

 

Posto se drzimo likova i dela ovog foruma, slobodan si da quotujes to kurcenje od letos o kome govoris. Nesto mislim da neces imati mnogo srece i uspeha.

 

S druge strane...vi ste (manje vise) u odnosu na nas na ovom forumu ono sto smatrate da su kosarkasi Partizana u odnosu na Zvezdine. Cast izuzecima.

Just now, Kooineeperk said:

 

Ahahaha aj sto se "kurcimo", kao i vi posle drugog EL derbija i 8-2 u EL, nego sto ne bezimo "na Kubu" kao vi posle poraza. Doduse, neki vam "pobegli" u kinshasu ovog puta. 

 

Jesmo li? Nesto se ne secam da je iko kuratu rec napisao ovde posle tog meca. Nije valjda da te ovi tvoji pretvaraju u jednog od njih (cudno zvuci jer jesi jedan od njih, samo ne skroz kao vecina 😁)

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jesmo li? Nesto se ne secam da je iko kuratu rec napisao ovde posle tog meca. Nije valjda da te ovi tvoji pretvaraju u jednog od njih (cudno zvuci jer jesi jedan od njih, samo ne skroz kao vecina 😁)

Pod kurcenjem mislim na to paljenje posle deribija i serije 8-2, kako ovde nemate sebi ravnog vec samo u EL (to su reci koje nisu pisane na Tati pa da kazes da se troluje). Mislim, "kurcili" smo se i mi sa 6-1 i tako... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kooineeperk said:

Pod kurcenjem mislim na to paljenje posle deribija i serije 8-2, kako ovde nemate sebi ravnog vec samo u EL (to su reci koje nisu pisane na Tati pa da kazes da se troluje). Mislim, "kurcili" smo se i mi sa 6-1 i tako... 

 

 

 

off topic

 

Mozda ja zaista nisam lepo obratio paznju na nasu maticnu temu, ali ono sto sam video je velika radost (uz par dezurnih mracitelja, myself included) koji ujedno pozivaju na veliki oprez i konstantno opominju da najtezi deo rasporeda tek ide. Stvarno nisam video da neko i posle pobede u Pioniru preti kako je vase vreme proslo. Tek preksinoc je bilo nekoliko "e da su nam EL sudije" momenata.

Link to comment
Share on other sites

Nikola (Milutinov) me je pozvao, gledali smo zajedno u njegovom stanu, navijali... Vodili smo 18 razlike, ali... Drugo poluvreme je bilo... Propast. Posle utakmice nije prošlo deset minuta, Dejan Davidovac je krenuo da mi šalje poruke hahahaha, ali dobro, sada je njegov trenutak. 

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/dalas-mur-kod-milutinova-u-stanu-sam-navijao-za-partizan-davidovac-odmah-krenuo-da-salje-poruke/443901

  • Like 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

 

off topic

 

Mozda ja zaista nisam lepo obratio paznju na nasu maticnu temu, ali ono sto sam video je velika radost (uz par dezurnih mracitelja, myself included) koji ujedno pozivaju na veliki oprez i konstantno opominju da najtezi deo rasporeda tek ide. Stvarno nisam video da neko i posle pobede u Pioniru preti kako je vase vreme proslo. Tek preksinoc je bilo nekoliko "e da su nam EL sudije" momenata.

 

Ne bih da citiram ljude ovde na Tati. 

 

Bilo je onih koji su vec upisali trofej u kupu (ovo bih i mogao da citiram ovde). Onih koji predvidjaju Monaku 4. poziciju a vama 5. pa da ih prodjete u PO. Onih koji kazu da je realno da se dobije Fener (ok, sad imate dan vise za odmor nego sto ste planirali, i jesu oni u slobodnom padu ali ipak je to Fener i Itudis, a ne neki Asvel ili slicno). 

 

Opet, nisu to upisi sa Tate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Sto volim kad se u ovoj meri prokurčite, kao nedavno pred EL derbi u Pioniru. Never change 🖤🤍

O kurč3nju likovi čina strana evo već 2 ljeta najavljuju osvajanje svih moguçih trofeja (elem, 4/4) i na kraju krompir u rukama.

Cirkus Kolorado.

Edited by LazarusMNE
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mister-no said:

Fun fact Fakundo za 2,5 meseca ima više trofeja nego Željko od kako je došao.

 

Nemoj tako... Osvojio je nagradu za trenera sezone u Aba ligi prosle sezone.

 

Cak i Vlada Jo radi 2 ipo meseca u ovoj sezoni ukupno i on je uspeo da osvoji neki trofej vise nego Zeljko u poslednje 4 godine a ne sezonu ipo od kad se vratio u Partizan...

 

spacer.png

 

Cestitke Dovli. Samo jos on nije pobedio (a nije ni izgubio) Zeljka od Zvezdinih trenera u poslednje dve sezone.

 

Radonja 4 puta, zatim Boskovic u kupu prosle sezone kad su iskljucili Radonju, zatim Dusko 2 puta i mocni Karles Marko...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...