Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

4 minutes ago, medobrundo said:

U međuvremenu se Anđušić javno izvinio i to je skroz ok i dovoljno. Nije ubio čoveka.

 

 

 

Izvinjenje mu je jos jadnije.

On glupan ne konta o cemu se radi. Zabole nas dal on mrzi ili ne Zvezdu i dal ima respect prema istoj, moze da povede navijanje kad oce ali on je prfesionalni sportista i javna licnost koji je napunio 30+ godina u guzicu a kome je supruga Zvezdasica. Teletabis. Spreman je da vredja svoju suprugu da bi se dodvorio sipkasima, jad i bijeda

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, medobrundo said:

U međuvremenu se Anđušić javno izvinio i to je skroz ok i dovoljno. Nije ubio čoveka.

 

 

 

Pre svega on to nije ni trebao da radi.

 

Recimo ovako ja napravim neko sranje u firmi i onda kazem izvinite nisam hteo. Da li to brise to sto sam napravio?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko puta kad nasi navijaci pocnu neku pesmu protiv Partizana nasi igraci samo zaneme i ne obracaju paznju na to sta se peva.

 

Slazem se da ne treba generalizovati, ali nije prvi put da se ovako nesto desava. Neki razlog ocigledno postoji.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Radonja, Top, oba Dušana, Vlada, Duško. Normalni ljudi, nikada ruznu rec za KKP nisu rekli. Nikome nije palo na pamet da kaze da je Zvezdin igrac namerno povredio igraca vecitog rivala, niko nije provocirao, pretio sudijama, štipao ih i tukao.

Izvinjenje Andjusica? Moze Gobeljic sto puta da se izvinjava ali ce uvek ostati dziberčina i primitivac. Isto vazi za Stanoja i Andjusica.

 

 

Dao sam plus ali kad razmislim, ima ljudi koji su prosto povodljivi što ne znači da su nužno loši, vidim i Nedović ga sprda na tnjiteru ali uz osmeh, kontam da je Anđušić možda iz te kategorije. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Holivud said:

 

 

Dao sam plus ali kad razmislim, ima ljudi koji su prosto povodljivi što ne znači da su nužno loši, vidim i Nedović ga sprda na tnjiteru ali uz osmeh, kontam da je Anđušić možda iz te kategorije. 

Mozda je i Gobelja povodljiv ali ce zauvek da bude kretencina.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Holivud said:

 

 

Dao sam plus ali kad razmislim, ima ljudi koji su prosto povodljivi što ne znači da su nužno loši, vidim i Nedović ga sprda na tnjiteru ali uz osmeh, kontam da je Anđušić možda iz te kategorije. 

Nedovic mu cini uslugu, prebacuje na zajebanciju da ublazi one strasne komentare koji se mogu procitati. 

Covjek koji je vidio svijeta, proputovao svuda, reprezentativac, ozenjen, ima djecu sa istom i sebi dozvoli da se spusti u ovo blato. Nevjerovatno

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Simptomaticno je to da kosarkasi kkp cesto ovako pogrese. Novica, Lucic, pa su znali i timski da pevaju...

S druge strane kod nas, ne mogu da se setim slicnog incidenta, sto ne znaci da ga nije bilo.

 

Ko je bese od bivsih kosarkasa kkp pricao kako im je general svojevremeno branio da se javljaju nasim igracima i slicno?

Dojeno je to mrznjom godinama, a obrisi i dalje postoje.

Jel moze neko da zamisli Luku Mitrovica ili Dobrica da ovo radi?

Pominjem njih jer su oni veliki zvezdasi u trenutnom timu.

Edited by Losmi17
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nedovic mu cini uslugu, prebacuje na zajebanciju da ublazi one strasne komentare koji se mogu procitati. 

Covjek koji je vidio svijeta, proputovao svuda, reprezentativac, ozenjen, ima djecu sa istom i sebi dozvoli da se spusti u ovo blato. Nevjerovatno

 

Pa baš to, Nedović ga zna bolje od nas, čim je stao u neku vrstu zaštite vrv je zato što zna da ovaj nije loš ali je dilesko.

Edited by Holivud
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

U međuvremenu se Anđušić javno izvinio i to je skroz ok i dovoljno. Nije ubio čoveka.

 

 

 

 

Medo, ja ne vidoh izvinjenje. Ovo sto je napisao je nesto tipa bio sam pjan nisam znao sta radim.

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da sam izašao iz hale pre toga, užas.

 

Nije nešto što bih očekivao od Anđuše, jer ga doživljavam kao lika koji je na mestu.

Svakako ne treba od ovoga praviti drame i ulaziti u neke dublje analize, i ova Nedovićeva šmekerska sprdnja očigledno govori da tu nema neke zle krvi generalno. 

 

Nepotreban i ružan gest, dodvoravanje masi, i eventualno samo može da bude dodatna motivacija Zvezdinim igračima pred derbi 😄 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Kad će saopštenje Čovića povodom izjave Anđušića?

Rekao, izvinio se i ćao.

Sta sad puj pike ne vazi zato sto se izvinio?

 

Ja mu prihvatam izvinjenje ali ima budala... Bespotrebno se doveo u tu situaciju. 

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

Sramotan gest jednog "ja sam za tebe pre svega gospodin" Andjusica. Od Stanoja, preko Velicka, Luce, Trife, matrica takvih nepocina se nastavlja. Vrlo simptomaticno. No, ja ne branim nikome da bude ljaljan, kao sto ne branim ni Gombelji. Pitanje je, sta na jednom dubljem, podsvesnom nivou govori to da se nakon pobede nad jednom spanskom ekipom peva - i od strane igraca i navijaca - pesma posvecena klubu koji s tim mecom nema veze i koji ih je, uzgred budi receno, ove sezone otresao dva, a ove kalendarske godine x puta? Mozda ce bolji komentar dati neko ko zna vise, ali ja bih rekao da je jasno kod koga strah izmice kontroli, ko sto onomad (cisto da se ne zaboravi) Lesoru izmace glavno jelo. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, ZiS said:

Ozbiljan patkomer Nedović 😁

 

Daj da mu neko uputi poziv da se registruje na 4um, da nas pojača  :classic_biggrin:

 

14 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Kad će saopštenje Čovića povodom izjave Anđušića?

Rekao, izvinio se i ćao.

 

Ćao do nekog sledećeg Andjusica, Pavlovića,  Gobelje... bas ovakva reakcija i ne razumevanje učinjenog,  stvara i produbljuje mržnju izmedju navijača...umesto osude, razumevanje i relativizacija,  ali dobro, nije da nismo očekivali od tebe .

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...