Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Ne znam zasto su zvezdasi toliko "zapenili" oko ulaska KKP u EL. Partizan je 'ladno mogao naredne sezone da se proseta kroz Evrokup bez Virtusa i Valensije i tek onda ne bi moglo da se zivi od partizanovaca, ovako ceracemo se i mi i oni. 😁 Svakako nas ocekuje zanimljiva sezona, a i derbi u EL ce biti 🔥

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Ne znam zasto su zvezdasi toliko "zapenili" oko ulaska KKP u EL. Partizan je 'ladno mogao naredne sezone da se proseta kroz Evrokup bez Virtusa i Valensije i tek onda ne bi moglo da se zivi od partizanovaca, ovako ceracemo se i mi i oni. 😁 Svakako nas ocekuje zanimljiva sezona, a i derbi u EL ce biti 🔥

Ehh brate pa ovakav penal svako hoce da sutira.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

 

Moj barkli ne znam koje si godište ali vjerujem da smo i ja i ti bili djeca kad je kkp zadnji put igrao EL. 🙂 To ti je ono kad su se Nanter i Buđiveljnik igrali košarke. 😄

Brat moj, bio sam dete kad smo prvi put bili na F4. :classic_biggrin:

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Prvi smo domacini godinama samo u takmicenjima gde je period domacinstva bitan, poput JSL i ABA.

 

U EL ste svakako G17+tm tako da se isto hvata.

Malo sam istrazivao ucinak komsija u novijem formatu EL...

 

2016-17:  9. mesto, 16 pobeda i 14 poraza (53.3% pobeda)

2017-18:  14. mesto, 11 pobeda i 19 poraza (36.7% pobeda)

2019-20: 14. mesto, 11 pobeda i 17 poraza (39.3% pobeda) u trenutku prekida sezone

2020-21: 17. mesto, 10 pobeda i 24 poraza (29.4% pobeda)

2021-22: 11. mesto (jer su izbačena tri ruska kluba koji su svi imali značajno bolji skor od njih), inače su dobili 14 utakmica i izgubili 19 (42.4% pobeda)

 

Au, gde su isli novci poreskih obveznika... a i meleoni donatora.

Edited by kendrick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cooper said:

Ako sam dobro pohvatao, oni su bili redom 14., 14., 17., i prošle sezone opet 14.

 

Realno, Željko ima težak zadatak da to nadmaši.

 

A i prosek od 20ak poraza je izazov za sebe.

Nadmasio bi bez vecih problema da ne prekinuse sezonu u kojoj mu se ekipa raspadala 😉

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kendrick said:

Prvi smo domacini godinama samo u takmicenjima gde je period domacinstva bitan, poput JSL i ABA.

 

U EL ste svakako G17+tm tako da se isto hvata.

Malo sam istrazivao ucinak komsija u novijem formatu EL...

 

2016-17:  9. mesto, 16 pobeda i 14 poraza (53.3% pobeda)

2017-18:  14. mesto, 11 pobeda i 19 poraza (36.7% pobeda)

2019-20: 14. mesto, 11 pobeda i 17 poraza (39.3% pobeda) u trenutku prekida sezone

2020-21: 17. mesto, 10 pobeda i 24 poraza (29.4% pobeda)

2021-22: 11. mesto (jer su izbačena tri ruska kluba koji su svi imali značajno bolji skor od njih), inače su dobili 14 utakmica i izgubili 19 (42.4% pobeda)

 

Au, gde su isli novci poreskih obveznika... a i meleoni donatora.

Mislis malo si prepisivao 😁

Inace mogao bi istraziti kad si vec u Indiana Jones fazonu koliko nas je kostalo istovremeno zadnja mjesta u EC kao npr. cuvena sezona 1-9 ili ova poslednja i 16 mjesto(zahvaljujuci izbacivanju rusa). 

Ono kad se podsmejavas nekome ko ima vise pobjeda u euroligi nego tvoj klub u Aba ligi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, necke said:

Ne znam zasto su zvezdasi toliko "zapenili" oko ulaska KKP u EL. Partizan je 'ladno mogao naredne sezone da se proseta kroz Evrokup bez Virtusa i Valensije i tek onda ne bi moglo da se zivi od partizanovaca, ovako ceracemo se i mi i oni. 😁 Svakako nas ocekuje zanimljiva sezona, a i derbi u EL ce biti 🔥

Као да су им ове године сметали Виртус и Валенсија...

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Borky said:

Mislis malo si prepisivao 😁

Inace mogao bi istraziti kad si vec u Indiana Jones fazonu koliko nas je kostalo istovremeno zadnja mjesta u EC kao npr. cuvena sezona 1-9 ili ova poslednja i 16 mjesto(zahvaljujuci izbacivanju rusa). 

Ono kad se podsmejavas nekome ko ima vise pobjeda u euroligi nego tvoj klub u Aba ligi. 

 

Polemises sa pripadnikom kluba koji su sopstveni kk prozvali Atelje 212 zahvaljujuci "uspesima" u EL, i ciji trener General je utanjio sa uspesima otkako su stavljena One Touch Lock vrata na sudijsku svlacionicu

Edited by pantelia
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, kendrick said:

Prvi smo domacini godinama samo u takmicenjima gde je period domacinstva bitan, poput JSL i ABA.

 

U EL ste svakako G17+tm tako da se isto hvata.

Malo sam istrazivao ucinak komsija u novijem formatu EL...

 

2016-17:  9. mesto, 16 pobeda i 14 poraza (53.3% pobeda)

2017-18:  14. mesto, 11 pobeda i 19 poraza (36.7% pobeda)

2019-20: 14. mesto, 11 pobeda i 17 poraza (39.3% pobeda) u trenutku prekida sezone

2020-21: 17. mesto, 10 pobeda i 24 poraza (29.4% pobeda)

2021-22: 11. mesto (jer su izbačena tri ruska kluba koji su svi imali značajno bolji skor od njih), inače su dobili 14 utakmica i izgubili 19 (42.4% pobeda)

 

Au, gde su isli novci poreskih obveznika... a i meleoni donatora.

I ja sam malo istraživao procenat pobeda komšija u EL u ovom veku:

 

Partizan 01/02 - 6 pobeda, 8 poraza - 42.9%,

Partizan 02/03 - 4 pobede, 10 poraza - 28.6%

Partizan 03/04 - 6 pobeda, 8 poraza - 42.9%,

Partizan 04/05 - Atelje 212 - 14.3%,

Partizan 05/06 - Atelje 212 -14.3%, 

Partizan 06/07 - 8 pobeda, 12 poraza - 40% (konačno uspeo da prođe grupu),

Partizan 07/08 - 11 pobeda, 12 poraza - 47.8%,

Partizan 08/09 - 9 pobeda, 10 poraza 47.4%, 

Partizan 09/10 - 11 pobeda, 11 poraza (F4 sa 50% pobeda, treba i to umeti),

Partizan 10/11 - 6 pobeda, 10 poraza - 37.5%,

Partizan 11/12 - 4 pobede, 6 poraza - 40%,

Partizan 12/13 - 2 pobede, 8 poraza 20%,

Partizan 13/14 - 7 pobeda, 17 poraza - 29.2%.

 

1 F4, 2 play offa, 3 puta u top 16 i 7 puta ćorak.

 Sve u svemu, 3 godine dobre košarke, ostalo suvi prosek ili blagi užas.

 

Zvezda po tom starom sistemu u 3 godine: 1 nije poršla grupu, 1 top 16 i 1 play off. Šteta što nam promeniše sistem kad su videli da smo u naletu.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

I ja sam malo istraživao procenat pobeda komšija u EL u ovom veku:

 

Partizan 01/02 - 6 pobeda, 8 poraza - 42.9%,

Partizan 02/03 - 4 pobede, 10 poraza - 28.6%

Partizan 03/04 - 6 pobeda, 8 poraza - 42.9%,

Partizan 04/05 - Atelje 212 - 14.3%,

Partizan 05/06 - Atelje 212 -14.3%, 

Partizan 06/07 - 8 pobeda, 12 poraza - 40% (konačno uspeo da prođe grupu),

Partizan 07/08 - 11 pobeda, 12 poraza - 47.8%,

Partizan 08/09 - 9 pobeda, 10 poraza 47.4%, 

Partizan 09/10 - 11 pobeda, 11 poraza (F4 sa 50% pobeda, treba i to umeti),

Partizan 10/11 - 6 pobeda, 10 poraza - 37.5%,

Partizan 11/12 - 4 pobede, 6 poraza - 40%,

Partizan 12/13 - 2 pobede, 8 poraza 20%,

Partizan 13/14 - 7 pobeda, 17 poraza - 29.2%.

 

1 F4, 2 play offa, 3 puta u top 16 i 7 puta ćorak.

 Sve u svemu, 3 godine dobre košarke, ostalo suvi prosek ili blagi užas.

 

Zvezda po tom starom sistemu u 3 godine: 1 nije poršla grupu, 1 top 16 i 1 play off. Šteta što nam promeniše sistem kad su videli da smo u naletu.

Bukvalno ona sezona 16/17 onih 7 vezanih pobeda bi u starom sistemu mnogo vise vredele. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...