Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 hours ago, Instinkt said:

Daj kooin kako ne spomenu braću Petrović i tvrdo jezgro DSa tih godina, beše prvi čovek Telekoma.. Te bludni sinovi žutih Goran Vesić i Žika Pauk, ambiciozni projekti, Evropska Zvezda, Milan Opačić i Sloba Vučičević.. Nije vama ništa falilo osim trofeja.

 

Love ste imali više nego mi, al ne može se silom protiv magije 😁

 

Falili nam Radoica i Ivica, tu ste nas izjebali u startu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ceniš da će biti opet jurnjave po hotelu? :smiley33: 

Ne , to samo na velikim takmičenjima, kad je izbor bolji, ne razume ova boranija "Cveće zla" .

8 minutes ago, mister-no said:
21 minutes ago, Milos 3.14 said:
Srećom bliži se ta represtivna pauza biće vremena za trening i doselekciju

Kaže Anđus Željku fali još Džordan ili Le Bron..

A čim Anđus kaže to je istina...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

 

Jes' vala, mudro zboriš. Ovo je mnogo i za tata temu.

 

FB-IMG-1593588859836.jpg

 

To su ti giganti Dunav i Galenika sa 100k godisnje, ako se vecim slovima napise, onda je jaci sponzor? 😄 Taj EPS je postao sponzor Partizana NAKON plasmana u Ligu Sampiona. Pa onda isti taj direktor EPS-a postaje clan uprave FKCZ. Pa hajde onda da se izostavi iz price Gazprom koji vredi vise nego svi sponzori levo sabrano. Tu ni slucajno drzava nije udelovala, nego poslovna genijalnost Vladana Lukica u "najvećem ugovoru ikad u jugoistočnoj Evropi".

 

Sve grmelo od sponzora u kvalifikacijama. 

zRyk9kpTURBXy9hMTgzMTA3YWZiOTlmMjQ4YTg0M

 

Telekom vam sponzorisao KK godinama pre ovoga, 5-6 sezona, pa se presaltali na KKP, gle cuda nakon F4. A ovakva 2010 vam je samo bila podloga za velelepni manevar zvani 'ne moze FMP-u niko da zabrani kako ce da se zove' 2011 godine, a tu muljavinu sport ne pamti, i samo ovde moze da prodje kako je proslo.

 

Navoditi VK je apsurdno i smesno samo po sebi, narocito u trenutku kad jedan klub ima vise evropskih trofeja neko drugi domacih. Znamo svi da vas i za to i za RK realno boli kurac, nego je sustina da grafika izgleda bolje i ima neku poentu gde je Zvezda navodno zrtva surovog sistema podredjenog Partizanu. Fuj

 

Edited by fillam
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, fillam said:

 

To su ti giganti Dunav i Galenika sa 100k godisnje, ako se vecim slovima napise, onda je jaci sponzor? 😄 Taj EPS je postao sponzor Partizana NAKON plasmana u Ligu Sampiona. Pa onda isti taj direktor EPS-a postaje clan uprave FKCZ. Pa hajde onda da se izostavi iz price Gazprom koji vredi vise nego svi sponzori levo sabrano. Tu ni slucajno drzava nije udelovala, nego poslovna genijalnost Vladana Lukica u "najvećem ugovoru ikad u jugoistočnoj Evropi".

 

Sve grmelo od sponzora u kvalifikacijama. 

zRyk9kpTURBXy9hMTgzMTA3YWZiOTlmMjQ4YTg0M

 

Telekom vam sponzorisao KK godinama pre ovoga, 5-6 sezona, pa se presaltali na KKP, gle cuda nakon F4. A ovakva 2010 vam je samo bila podloga za velelepni manevar zvani 'ne moze FMP-u niko da zabrani kako ce da se zove' 2011 godine, a tu muljavinu sport ne pamti, i samo ovde moze da prodje kako je proslo.

 

Navoditi VK je apsurdno i smesno samo po sebi, narocito u trenutku kad jedan klub ima vise evropskih trofeja neko drugi domacih. Znamo svi da vas i za to i za RK realno boli kurac, nego je sustina da grafika izgleda bolje i ima neku poentu gde je Zvezda navodno zrtva surovog sistema podredjenog Partizanu. Fuj

 

 

nadal-homeofgifs.gif

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Čekaj, drugar, pre nego što nastaviš, a vidim da si se zalaufao, moram da te podsetim da je moj odgovor usko povezan sa tvojim prethodnim upisom, kojim si valjda, nekada, gasio nekoga 😁

 

Vidiš, imam i ja dovoljno godova u dupetu, ponešto je i ostalo u memoriji da bi tek tako proizvoljno mogao da "mlatiš" informacijama i prevodiš me žednog preko vode.

 

Što se tiče broja upisa valjda (iako ne kapiram zašto je to relevantno), verujem da na forumu na kojem sam od 2007, imam bar 3 do 4 puta više postova nego ti ovde, što je suštinski nebitno, ali ne mogu baš pisati na 3 strane, mnogo bi mi bilo. Ovde ima mogućnost da se razmeni koja i sa crvenim taborom...

 

No, uvucite te kandze, nisam došao da drmam kavez 😁

 

 

 

Vidi, ima takvih koji krenu o jednom, pa kad im se na to jedno odgovori malo sire, oni se uhvet nekog detalja a da ono osnovno izbegnu. Nisi jedini. Neki to rade samoinicijativno, da li ne mogu da dobace vise od toga, ili im je to neki exit strategy, ili pak instrukcije dobijene od GTR/RSB (da, mislim i na ove "nase"), ko ce to rascivijati? Posto si s "one" strane, meni deluje to kao neko GTR spinovanje, da si s ove "nase" bilo bi RSB spinovanje 😄 

 

Eto, pomenuo si postenje, ja ti odgovorim, a ti onda krenes o novcima i sinovcima, ni P od postenja u daljoj diskusiji - to je to spinovanje ili kako vec to nazvali. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2022 at 12:13 PM, Kooineeperk said:

To si ti rekao a ja necu ni opovrgnuti ni potvrditi. 

 

A ja sam samo istakao kako u malo karaktera nisi dosledan samom sebi, napises jedno pa odmah posle nesto suprotno tome. Samo toliko. A ti to zovi kako hoces.

 

Nisi, ti si spinovao jer samo to i radis na ovoj temi (uz posalice sa drugim saljivdzijama).

 

Inace, koliko si dosledan samom sebi najbolje pokazuju tvoje neprestane zalbe na PDF temi da se zabrani vredjanje na ovoj, a onda koristis temu da bi vredjao i omalovazavao.

 

Ja kazem da treba onda dozvoliti i vredjanje na temi ako vec moze ono "joj, nemoj da ga citiras", "opet pricas besmislice", "klasican xyz (navesti ime forumasa po zelji)".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...