Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

7 hours ago, goldberg said:

 

Nisi, ti si spinovao jer samo to i radis na ovoj temi (uz posalice sa drugim saljivdzijama).

Ja sam covece tebe citirao, nista nisam spinovano (ili ne znas sta znaci spin), nista nisam izvukao iz konteksta, nista isekao, to su dve recenice koje si napisao u istom redu koje jedna drugoj protivrece 😄 I ja sam rekao da sam tu prestao da citam tvoj upis 😄  I ti evo koliko dana to ili ne kapiras, ili ne zelis da skapiras ili se pravis da se nije desilo. Whatever.

 

Evo ti opet:

image.thumb.png.ffd60d98d6bbae76657475664d68057f.png

 

 

 

7 hours ago, goldberg said:

Inace, koliko si dosledan samom sebi najbolje pokazuju tvoje neprestane zalbe na PDF temi da se zabrani vredjanje na ovoj, a onda koristis temu da bi vredjao i omalovazavao.

A doslednost je to kad kazes da vise neces odgovarati pa ipak odgovoris? 

 

On 1/24/2022 at 1:29 AM, goldberg said:

I ovo je poslednji put da odgovaram na ovu temu, da ucestvujem dalje u ovim razgovorima (koji se najvise pojavljuju na ovoj temi) nema nikakve svrhe.

Da, to je ta doslednost 😄😄 😄  

 

 

"Neprestane zalbe"? 😄 Ja sam samo izneo svoje misljenje na odgovarajucoj temi. 

 

 

 

7 hours ago, goldberg said:

Ja kazem da treba onda dozvoliti i vredjanje na temi ako vec moze ono "joj, nemoj da ga citiras", "opet pricas besmislice", "klasican xyz (navesti ime forumasa po zelji)".

"Nemoj da ga citiras" - secam se da je to jedan clan napisao ovde jer si mu na ignore listi. Zasto je to uvredljivo? Mogao bih da se opkladim da si na vrhu liste ignorisanih clanova 😄 

"Opet pricas besmislice" - ne znam ko je ovo rekao, ali kako je ovo tacno uvredljivo?

"Klasican goldberg" - da stavimo pravo ime, jer mozda sam ja ovo jednom napisao - i sta je opet tu uvredljivo? Sto se istice tvoj prepoznatljiv stil? 

 

Ako su to uvrede, hajde onda da kaznimo i kad ljudima imputiras SNS, to je daleko uvredljivije. 

 

Uostalom, reportuj. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Neme said:

El se seča neko one opskurne NMT mreže (061), postojala krajem devedesetih, imala domet od Hrama do Ostružničkog mosta? Unakrs, domet od Cvetka do Venecije na Zemunskom keju. Bio sam ponsni nosilac cigle sa brojem par godina. :classic_biggrin:

 

Ja furao ovu skroz levo :classic_biggrin: čini mi se da je bilo kućište uz nju za punjenje

 

nokia.jpg

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ja furao ovu skroz levo :classic_biggrin: čini mi se da je bilo kućište uz nju za punjenje

 

nokia.jpg

 

Pa ti nisi... Pa ti si Nokidžija. :classic_tongue:

Ovaj je bio Erikson sa dve bakterije, a punjač kao kocka od kaldrme. :classic_happy:

Edited by Neme
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Neme said:

El se seča neko one opskurne NMT mreže (061), postojala krajem devedesetih, imala domet od Hrama do Ostružničkog mosta? Unakrs, domet od Cvetka do Venecije na Zemunskom keju. Bio sam ponsni nosilac cigle sa brojem par godina. :classic_biggrin:

Bogoljube, ti li si?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Neme said:

El se seča neko one opskurne NMT mreže (061), postojala krajem devedesetih, imala domet od Hrama do Ostružničkog mosta? Unakrs, domet od Cvetka do Venecije na Zemunskom keju. Bio sam ponsni nosilac cigle sa brojem par godina. :classic_biggrin:

 

21 minutes ago, Čvarkov said:

 

Ja furao ovu skroz levo :classic_biggrin: čini mi se da je bilo kućište uz nju za punjenje

 

nokia.jpg

 

 

E deco moja, kad sam ja bio privatni detektiv, drugacije smo tada...

 

EbBsRLiXQAAV8LN.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nije fer da mlatite samo po Lesoru kada je ceo tim šutirao sa penala 18-33. Turk oborio 3 rekorda u tom susretu. I Žocu je laknulo jer je sada siguran da mu treba i plej. Nakon derbija će mu ustrebati i krštena trojka...a posle Morače moraće nekako da vitla sa ovim što je nabrao.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...