Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

10 hours ago, Cooper said:

Čestitke...


c74e53ab8c3103c61dc9bc6fcb449cf1.jpg

A valj'o vam je deset godina. Sad pošto ste deseti ...

9 hours ago, Cooper said:

Realno bolje je prosao od Borise, za koga je bio veci hajp u kadetskom i juniorskom uzrastu.

Boriša i osvoji nešto.

Link to comment
Share on other sites

Gtr boki peric bio u nekom podcastu.

Kaze da je morao dva brozepama da popije nakon meca, i da zvezdin tim vredi 200mln evra i da ga briga za 6 izostanaka.

 

Cini se kao prosecan gtrovac, ni manje ni vise.

Reko bih da je rade nizaqrac kosarkaski boki peric. Nekako bas podsecaju.

Kvazi intelektualci bez pokrica.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Gtr boki peric bio u nekom podcastu.

Kaze da je morao dva brozepama da popije nakon meca, i da zvezdin tim vredi 200mln evra i da ga briga za 6 izostanaka.

 

Cini se kao prosecan gtrovac, ni manje ni vise.

Reko bih da je rade nizaqrac kosarkaski boki peric. Nekako bas podsecaju.

Kvazi intelektualci bez pokrica.

 

Bolje jedan vrući Okanović nego četiri ladna Bokijaperića.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, K.Dot said:

Istu stvar radi i Tito, samo nije zaštićen kao Rade Zagorac pa ga uglavnom izbace u 1/4 🙂

 

Uf gde isto prijatelju 😄

 

Coop ti na kvarno pljucne u kafu koju ti donese sa osmehom, tek onako da primetis ali nisi siguran da li je pljucnuo - mozda je samo dobro umucen nes? I stalno kuka na svoj status konobara, prica svoju tuznu pricu ("Nepravda, pa to ti je") kako bi zeleo da postane glumac, ali mu ne daju da se probije. Napojnicu mu das ili zato sto si pao na taj lazni sarm ili iz sazaljenja jer vidis da tu nisu cista posla - ali je cesto dobije, cesce iz drugog razloga. 

 

Tito ti sipa 3x kuvan soc u prljavu solju na kojoj se jos vidi karmin prethodnog gosta, bez laznog osmehivanja, moralisanja i kukanja. Usluzi te, cak i uz neku socnu psovku, onako, domacinsku. I zabole ga ako neces da mu ostavis napojnicu. Zapravo, sto se njega tice, zabole njega i za komunalnu sto ce da mu zatvori bircuz na x dana ako ga prijavis zbog nehigijene, a desi se i to cesto. 

 

No offense Coop & Tito. 😉 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Losmi17 said:

Gtr boki peric bio u nekom podcastu.

Kaze da je morao dva brozepama da popije nakon meca, i da zvezdin tim vredi 200mln evra i da ga briga za 6 izostanaka.

 

Cini se kao prosecan gtrovac, ni manje ni vise.

Reko bih da je rade nizaqrac kosarkaski boki peric. Nekako bas podsecaju.

Kvazi intelektualci bez pokrica.

 

 

 

Plačem.

 

Na koji broj se javljaju žrtve silovnja?

Edited by Laki21
  • Like 2
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dajete previše prostora i znacaja liku koji prepisuje (trule) fore&fazone za drugih 4uma ( i par FB stranica), originalnost&smisao za humor duplo golo, pise i reciklira iste postove na tih par foruma... ali i takvog ga volim(o) ( no homo :D) 😛

 

Ne daj se Coop!!!

 

Bilo je "boljih" i originalnijih patkometra sa "nase" strane, ali jbg zla progrobarski orjentisana moderacija nije imala sluha i morala je da odrzi ravnotežu međ svetovima. 

 

I da, pomalo mi nedostaju Dare i ostala benigna ekipa patkometra.

 

I hoću jednu peticiju, akciju, da mi sa svetle strane brda tražimo ista prava i tretman za Tileta :default_coffee:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

I da, pomalo mi nedostaju Dare i ostala benigna ekipa patkometra.

 

Meni je isto bio zanimljiv onaj "bratanac" ako se ne varam, sto je tvrdio da su navijaci Zvezde oranizovano skinuli majice kako bi pvecali vlaznost u sali [emoji23].

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Losmi17 said:

 

Kvazi intelektualci bez pokrica.

 

a vidim da je ovo nova kovanica koja preti da dostigne ćelave prevare i izlapele golubare

 

kapiram ja da vas rade nervira, kao što biste mu bacali petaka da je isti takav zvezdaš. e sad, ja na podcastu kod mairosua nisam čuo ni elokventnijeg ni manje np bullshit bez opštih mesta sportistu. ne sviđa se ni meni ta zadojenost a još manje njegova igra ali dečko zaista zvuči razborito.

 

za više od pola foruma je rembrant i leonardo davinči  (

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

 

a vidim da je ovo nova kovanica koja preti da dostigne ćelave prevare i izlapele golubare

 

kapiram ja da vas rade nervira, kao što biste mu bacali petaka da je isti takav zvezdaš. e sad, ja na podcastu kod mairosua nisam čuo ni elokventnijeg ni manje np bullshit bez opštih mesta sportistu. ne sviđa se ni meni ta zadojenost a još manje njegova igra ali dečko zaista zvuči razborito.

 

za više od pola foruma je rembrant i leonardo davinči  (

 

Let me try, "kvazi kosarkas sa intelektualnim pokricem", "intelektualac bez kosarkaskog pokrica" 😄 

 

p.s. Leonardo da <-> Vinci. I na srpskom je razdvojeno, "Da" je predlog prezimenu.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, đubrivo. said:

 

a vidim da je ovo nova kovanica koja preti da dostigne ćelave prevare i izlapele golubare

 

kapiram ja da vas rade nervira, kao što biste mu bacali petaka da je isti takav zvezdaš. e sad, ja na podcastu kod mairosua nisam čuo ni elokventnijeg ni manje np bullshit bez opštih mesta sportistu. ne sviđa se ni meni ta zadojenost a još manje njegova igra ali dečko zaista zvuči razborito.

 

za više od pola foruma je rembrant i leonardo davinči  (

 

u je, zamisli dirnuli ti radeta elokvenciju na tata topicu. pati.

  • Ha-ha 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Plačem.

 

Na koji broj se javljaju žrtve silovnja?

Kakav mucenik... sad se setih da je ovaj lik Boki na poslednjem fudbalskom derbiju na jenea stajao iza gola kad je Partizan poveo, skakao je i vikao nesto u fazonu jos pet komada dajte govnima... teska prica.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

a vidim da je ovo nova kovanica koja preti da dostigne ćelave prevare i izlapele golubare

 

kapiram ja da vas rade nervira, kao što biste mu bacali petaka da je isti takav zvezdaš. e sad, ja na podcastu kod mairosua nisam čuo ni elokventnijeg ni manje np bullshit bez opštih mesta sportistu. ne sviđa se ni meni ta zadojenost a još manje njegova igra ali dečko zaista zvuči razborito.

 

za više od pola foruma je rembrant i leonardo davinči  (

Nervira me svako ko se busa bez pokrica, za koga god igrao. Lik je mozda i najgori igrac kkpa, ponasanje i lozenje kao da je majk dzejms.

O njegovoj inteligenciji govori i ona lista zahteva. Kao sto rekoh, kvazi intekektualac.

Pritom, po svemu sudeci je veliki fan gtra, pa je meni sve to u totalu i vise nego dovoljno za zakljucak.

Link to comment
Share on other sites

Evo izvinjenje forumašima što postoji javna ličnost koja navija za Partizan i želi da Zvezdi damo pet komada. Kako je uopšte mogao da pomisli na tako nešto.

1 hour ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Uf, ovo mi je bas nategnuto.

Na primer, sta ako neko ima cetiri prsta?

Ako ima četiri i po tada Neša Ilić ode u svlačionicu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...