Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

nije fora, bukvalno opisujem šta se dešava. još clyde i breen kažu da njihov coach ima reputaciju defanzivca, nekoj nba ekipi je kao pomoćni radio samo to, pre giga u hawksima 

 

kaže clyde "makar sad hustleuju", što je parcijalno tačno za tri igrača 

 

zaista mislim da je nesvesni problem to što rugobica bukvalno ne jebe da se potrudi pozadi. sigurno ga saigrači poštuju svejedno ali jednostavno on kao glavni baja nekako posadi ton. 

 

da ne grešim dušu, slično je bilo protiv pacersa: knicksi ne igraju ništa specijalno ali myles turnera, sabonisa i oladipa prosto zabole pajone da pokušaju nešto u defanzivi. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Vala jede i Shaq govna vise sa ovim pljuvanjem svakog drugog centra u ligi. 

Shaq je attention whore i zahvaljujući tome što je košarkaška legenda dobija dosta publiciteta i pravi se pametan iako je realno cepanica. Mada oko Goberta je u pravu i treba da ga proziva jer je ovaj još veća cepanica. Ne znam kog centra je još prozivao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Chaos Is Me said:

Shaq je attention whore i zahvaljujući tome što je košarkaška legenda dobija dosta publiciteta i pravi se pametan iako je realno cepanica. Mada oko Goberta je u pravu i treba da ga proziva jer je ovaj još veća cepanica. Ne znam kog centra je još prozivao.

 

On u sustini i ne vrijedi para koje je dobio jer je ofanzivno jako limitiran igrac ali za Jazz je to bio vjerovatno jedini nacin da ga zadrze i samim tim ostanu kvalitetna PO ekipa. Obzirom na trziste i lokaciju na kojoj se nalaze, sanse da potpisu nekog superstara iznad Gobertovog kvaliteta su nikakve. Ovako ako nista u Mitchellu i Rudyju imaju ozbiljnu okosnicu oko koje mogu sastaviti kvalitetnu ekipu za narednih 5-6 godina bez ikakvih problema. 

 

Prozivao je Shaq godinama Dwighta (mislim da je isto nedavno srao po njemu nakon sto su Lakersi uzeli titulu) pa onda je imao i prepucavanja sa McGeejem prije koju godinu gdje je covjeku bukvalno govorio da je bum i glupan. Meni licno idiotsko ponasanje jedne takve velicine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma jasna je stvar za Goberta, tržište je takvo a on iako je cepanka de facto je ponajbolji rim protector u ligi. Shaq je verovatno slan što takvi svojevremeno teško da bi mogli patike da mu čiste a sad uzimaju 200+ meleona, a Rudy je ocepljen od realnosti - on misli da je neki superstar u ligi. Howarda i treba da proziva jer je klovn većim delom karijere, a za JaValea je već bezveze, lik nikad nije bio konfliktan i tu je gde jeste i gde treba da bude shodno kvalitetu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

jos jedna epizoda blamiranja shaqa zbog svog ega.

 

 

pelicansi imaju puno srece sto osim njihovih i pacers navijaca gotovo niko nije gledao njihovu utakmicu jer bi se sada dosta pricalo o tome kako i na koji nacin prokockalli +10 dva minuta pre kraja. ono sto su nakon toga priredili pelsi je za shaqtina. morao bi svg da malo primiri ingrama da ne mora svaki sut da bude njegov i iz svake nemoguce pozicije. i on i ball su igrali odlicno do posldnjih par minuta ali su sve sjebali.

ball inace sutira takve trojke i iz takvih pozicija da je to bilo sci-fi za zamisliti pre dve sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Ingram igra dobro i pleja, ide mu od ruke, plus je i fantasican skorer. Ne vidim problem zasto se ne bi forsirao kao plejmejker, ako vec ima talenta i za to. Bol i Bledso su manje bitni. Ingram i Zajon su vodeci igraci i buducnost kluba.

 

 Edit: Uvek je dobro kad je jedan od dva glavna igraca dobar plej.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

JJST Memorial Fun Fact of the Night

Total points scored by Immanuel Quickley in his first 3 NBA games: 30
Combined total points scored by every other player in NBA history whose last name starts with a Q in their first 3 games: 17

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

.....

 

Brian Quinnett is the only other Knick whose last name started with a Q

All the NBA Qs:
Immanuel Quickley
Brian Quinnett
Zhou Qi
Tim Quarterman
Bob Quick
Chris Quinn

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

Link to comment
Share on other sites

Tibodo je trener. Ima covek ogromna ogranicenja, 

tvrdoglav je drzi se tih nekih krutih shema,

ali dovoljno je pogledati samo poslednjih 5 minuta NYK ATL

da se vidi sta je Tibodo za trenera Atlante.

Bukvalno Z.Obradovic - Moka Slavnic, ta razlika.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Drakaris said:

Jel sam rekao da ce Quickley biti sjajan igrac, sinoc je odradio dobru rolu. 

 

ima neko iracionalno samopouzdanje koje je odlika dobrih igrača, a ima pokrića u odbrani, šutu i sasvim okej ballhandlingu i nekim floaterima od kojih će da živi.

takođe zna da izvuče faulove harden stajl ali mu ne sviraju još "faul-koš", nego samo faul.

 

najvažnije od svega je što ima neku nepodnošljivu lakoću i radost igranja košarke, što nisam video kod knicksa još od mela /nije da ga poredim, samo kažem da dečko uživa dok igra/

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Tibodo je trener. Ima covek ogromna ogranicenja, 

tvrdoglav je drzi se tih nekih krutih shema,

ali dovoljno je pogledati samo poslednjih 5 minuta NYK ATL

da se vidi sta je Tibodo za trenera Atlante.

Bukvalno Z.Obradovic - Moka Slavnic, ta razlika.

 

 

 

ne znam šta misliš pod ograničenjima, za sada je vrlo fleksibilan u knicksima. ali sa ostatkom se potpuno slažem

 

i nije samo thibs - ima opasnu ekipu pomoćnih i razvojnih trenera koje je leon ruža bogato platio. mislim da knicksi nikada u istoriji nisu imali ovako profi i homogen coaching stuff

 

jedini problem je što meni treba taj top5 pick ali liga ima te heroje praznih statsa koji ne mogu da pobede outsidere

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne znam šta misliš pod ograničenjima, za sada je vrlo fleksibilan u knicksima. ali sa ostatkom se potpuno slažem

 

i nije samo thibs - ima opasnu ekipu pomoćnih i razvojnih trenera koje je leon ruža bogato platio. mislim da knicksi nikada u istoriji nisu imali ovako profi i homogen coaching stuff

 

jedini problem je što meni treba taj top5 pick ali liga ima te heroje praznih statsa koji ne mogu da pobede outsidere

 

Dobro, mozda nema ogromna ogranicenja, ali mislio sam na te njegove zakucane rotacije, gde starter igra 39 minuta,

rain or snow.

Moguce je da ima dobre pomocnike, ali je sinoc on komandovao kad da se pozove time out I sta da se igra. Na taj segment sam mislio. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, đubrivo. said:

pa dobro, shaq radi u nba zikinoj sarenici, kontam da mu to stoji u ugovoru, kao što i barkley ima obavezu da baca hot takes 

 

i takvi su 250km iznad steven asshole smitha i ortaka 

 

 

Pa i on moze da se vadi da njemu stoji u ugovoru da bude takav, ali on uopste nije toliko los kako ga uini predstavlja, narocito u poslednje vreme.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...