Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

18 minutes ago, Kido from Junkovac said:

 

Dobro, mozda nema ogromna ogranicenja, ali mislio sam na te njegove zakucane rotacije, gde starter igra 39 minuta,

rain or snow.

Moguce je da ima dobre pomocnike, ali je sinoc on komandovao kad da se pozove time out I sta da se igra. Na taj segment sam mislio. 

 

 

randle i barrett su u top 3 lige po minutazi, tu je original thibs. ali likovi igraju trenutno jako dobro, plus su out toppin, burks, noel, ntilikina. 

 

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Whinny, kad se vraća Toppin?

 

znam samo ono što rotoworld piše, najranije za tekmu - dve ali zavisi od evaluacije. nisam video info da je počeo da trenira. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Tesko ce uci u neku formu sa 15-20 minuta, Vud ima veliku prednost u odnosu na njega. Neverovatno koliko ga je povreda unistila za jos jedan max ugovor.

2 teske povrede. Mozda je i to imalo uticaja na AD da uzme sigurniji ugovor prije neku nedelju.

 

Ne znam dal su koga sjebale povrede sto se tice ugovora kao Bugija i IT-a. Od max ugovora do minimalaca tj IT nece niko da potpise🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alex_Serbia said:

Pre neki dan sam bas primetio da se sudije izivljavaju nad Kazinsom. Ovo sinoc je samo potvrda da sam u pravu. Ne zna se koja je smesnija od dve dosudjene tehnicke (samim tim i iskljucenje).

 

baš sam okrenuo na rockets mavs u tih 10ak min pošto je bilo poluvreme u atlantidi;

prvu tehničku je dobio čini mi se na kenjažu sudiji (nisam siguran ali mislim da je burno nešto reagovao, ton mi je isključen) a drugu je naseo na potez wcs-a, koji ga je nešto pljesnuo po ruci pa ga je boogie odgurnuo.

 

napisao sam sinoć da je baš u tih 5min ulazio u štos i krenuo da ih devastira sam. nije juče došao u ligu a trebalo bi više da ceni takve trenutke u svojoj igri, nije da su česti.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

baš sam okrenuo na rockets mavs u tih 10ak min pošto je bilo poluvreme u atlantidi;

prvu tehničku je dobio čini mi se na kenjažu sudiji (nisam siguran ali mislim da je burno nešto reagovao, ton mi je isključen) a drugu je naseo na potez wcs-a, koji ga je nešto pljesnuo po ruci pa ga je boogie odgurnuo.

 

napisao sam sinoć da je baš u tih 5min ulazio u štos i krenuo da ih devastira sam. nije juče došao u ligu a trebalo bi više da ceni takve trenutke u svojoj igri, nije da su česti.

Obrnuto, prvo se zakacio sa WCS a iskljucen je nakon onog prodora kad je trazio 2+1. Na takav nacin je dobio bar 30 tehnickih u karijeri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drakaris said:

Ingram igra dobro i pleja, ide mu od ruke, plus je i fantasican skorer. Ne vidim problem zasto se ne bi forsirao kao plejmejker, ako vec ima talenta i za to. Bol i Bledso su manje bitni. Ingram i Zajon su vodeci igraci i buducnost kluba.

 

 Edit: Uvek je dobro kad je jedan od dva glavna igraca dobar plej.

 

 

Uvek je dobro da u ekipi imas , pored pg-ova, jos igraca koji su dobri "balhendleri" i koji mogu da kreiraju za sebe i ponekad igraju pg i prenesu loptu.... ali je suludo na taj način trošiti Ingrama, kada su na parketu bili LonZo i/ili Bledsoe  (kompletno IIp protiv Tor konkretno).

Trpela je organizacija napada, ne retko nerezonski sutevi u prednjim sekundama...itd.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosta said:

Vidim da ne smije niko da napise, pa cu ja - Jokic je trenutno najbolji igrac u NBA.

Mali je nestvarno dobar.

Trenutno je 9.na all time listi triple-doubleova. Fali mu jos jedan da stigne Hardena. 


Napisao sam ja pre neki dan, nakon onog bolnog poraza u Kaliforniji. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...