Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 

 

Pa to i jeste poena sto bi Kupcak da sad ima Lebrona povukao iste ove poteze, na kraju krajeva pitanje ko dovodi pola ovih igraca. Karmela sigurno nije doveo GM...

 

Lakersi su prosle sezone odradili ocajan posao jer su umesto proverne pratnja koja je sezonu pre toga lepo doprinela tituli doveli bezveznajke koji su dokazani PO bustovi kao Harrell,Sruder,Drummond i slicni...

 

Naravno sve je to palo u drugi plan jer su Lebnron i AD mucili muku s povredama.

 

Po meni je trejd za RW katastrofa ali kad na tacni dobijas igrace kao sto su Monk,Nunn i ko zna koga jos ispod svake cene samo na komotno Lebrona i LA zgadije narativa onda bi baba kurana radila dobar posao.

 

Jel pratis sta se desava u NO i kakvu kofu govana im tamo isporucio Griffin?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

@Miki28 

 

Pa to i jeste poena sto bi Kupcak da sad ima Lebrona povukao iste ove poteze, na kraju krajeva pitanje ko dovodi pola ovih igraca. Karmela sigurno nije doveo GM...

 

Lakersi su prosle sezone odradili ocajan posao jer su umesto proverne pratnja koja je sezonu pre toga lepo doprinela tituli doveli bezveznajke koji su dokazani PO bustovi kao Harrell,Sruder,Drummond i slicni...

 

Naravno sve je to palo u drugi plan jer su Lebnron i AD mucili muku s povredama.

 

Po meni je trejd za RW katastrofa ali kad na tacni dobijas igrace kao sto su Monk,Nunn i ko zna koga jos ispod svake cene samo na komotno Lebrona i LA zgadije narativa onda bi baba kurana radila dobar posao.

 

Jel pratis sta se desava u NO i kakvu kofu govana im tamo isporucio Griffin?

Sbbkbb prica ali ajde da se upustim u to. Da li bi Kupchak uopste bio u poziciji da dovede Lebrona? Ti ces reci da da, ja da ne bi i kako cemo znati ko je u pravu kad se nije desilo? Cinjenica je da je Pelinka pod svojim vodjstvom oformio sampionsku ekipu. Prosle sezone je isto formirao tim koji je bio medju favoritima za titulu, povreda AD se isprijecila tome i failovali si. Nije htio da sjedi i ceka vec je bio aktivan i povukao potez oko Wbrk i sada sa ovim dovodjenjem FA. Mozete da umanjujete znacaj GM do sutra ali je to itekako bitan posao i nije bas tako jednostavan.

 

Doveo je Jonasa i uvalio Memfisu ocajnog Bledsoa. Jonas je komplementaran sa Zionom. Produzio ugovor sa Ingramom. Doveo Grahama kao FA, sasvim ok prica, suter koji ce siriti polje Zionu. Tu je i sasvim ok backup Satoranski. Ima jos posla pred njim ali nije kao da je imao mogucnost da dovede Kawhija pa kao ocaj posao.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, delgado said:

Samo da se kaze da smo se odrekli Popea, a dobili Monka i Nunna, prava sekta je u pitanjju braco

Plus Los Angeles -> Grad Andjela, imamo Kinga koji je Bog kosarke, Kobe je sam po sebi bozanstvo, mi smo sveta ekipa

Zvacemo se sveti Lejkersi, puno crkvenih obelezja imamo

 

 Ja sam na sve ove silne potpise zaboravio da imamo Russa u ekipi, na njega ni ne racunam ozbiljno 😄  ali sustina je da se snizi petorka, LBJ na 4 i AD na 5 dosta vise vremena i da se okruze suterima... a Dvajt ce vec odraditi svoju rolu backup C..  

 

Mozete privuci samo popove koji drpaju pare ili kacavendisu, ne mozete ni one koji bi da lizu kasiku. Oni jesu naivni i izmanipulisani, ali dobro znaju s kim imaju posla. Dolaze zbog vernika, a kod vas sve nevernici. Da bi covek ocuvao duh i tijelo i kako bi lakse podneo sportske uspehe takvih organizacija, mora da slusa satanisticku muziku. Meni odmah bolje cim sam pustio black metal, nije mi bilo dobro od ovog posta. Morao sam ovakvu intervenciju da imam u letnjim mesecima. Bitno je samo da se formirao bedem, pa se moze preci lakse preko nekih stvari. Treba se covek adekvatno zastiti od grozota.

 

Bend iz Los Andjelesa je najbolje opisao grad. Niko bolje ne poznaje sistem od potlacenih, jos kada ubodu sa tekstom.😄

 

Spoiler

Welcome to the orgy
Of corporate incest
Sucking and fucking
For its own interest
Rotting in the west

 

P.S. Ako me zivotni put kojim slucajem odnese u Los Andjeles, uzecu sezonske za Los Angeles Kings(Anze Kopitar doneo dva Stenli Kupa) i Los Angeles Angels(malo vise da se posvetim bejzbolu) i gledacu da ne postanem pop iz prve recenice. 😄  Prljavstina je tamo zagarantovana, ali da ne odem ekstremno. hahahahaha

Edited by Ta'veren
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uuuuu bas povrsno pratis.

 

1) Jonas je ocajan fit za Zionom, ali ajde za nijasnu bolji nego Adams.

 

2) Tog Lonza za kojeg si pricao da je fenomenalan posao sto su ga dobili za AD, je poslao maltene za Satoranskog i izvukao je pik druge runde.

 

3) Dao je verovatno najgori ugovor na ovogodisnjoj pijaci Grahamu i pri tom sing and trejdu poslao i pik prve runde...

 

Znaci na vec najgoru defanzivnu ekipe lige je prakticno zamenio najboljeg dafanzivca Lonza za sitnog i verovatno najgoreg defanzivog playa lige i to jos doplatio pikom prve runde...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, LordOfTerror said:

Uuuuu bas povrsno pratis.

 

1) Jonas je ocajan fit za Zionom, ali ajde za nijasnu bolji nego Adams.

 

2) Tog Lonza za kojeg si pricao da je fenomenalan posao sto su ga dobili za AD, je poslao maltene za Satoranskog i izvukao je pik druge runde.

 

3) Dao je verovatno najgori ugovor na ovogodisnjoj pijaci Grahamu i pri tom sing and trejdu poslao i pik prve runde...

 

Znaci na vec najgoru defanzivnu ekipe lige je prakticno zamenio najboljeg dafanzivca Lonza za sitnog i verovatno najgoreg defanzivog playa lige i to jos doplatio pikom prve runde...

Svakako da je bolji fit Jonas nego Adams. Ima ugovor na godinu dana, znaci imaju fleksibilnost jer su se oslobodili duzih ugovora Adamsa i posebno stetocine Bledsoa.

 

Lonzo nije htio produziti ugovor, trazio je po njihovoj procjeni previse para. Nisu htjeli da daju toliko imajuci u vidu da po mom misljenju sa Zionom potpisuju novi ugovor sledece ljeto.

 

Graham 47/4 sigurno nije najgori ugovor ovog ljeta. Lik kontantno napreduje, dobar je suter za 3 poena i znacice im ako nastavi da napreduje. 

Ne pratim toliko desavanja u Pelikanima ali mi jesna namjera da hoce ovog malog Walkera da promovisu u startnog pleja, da mu daju loptu vise u rukama a takodje i Ingram je preuzinao prosle sezone sve vise i vise loptu da kreira i onda je Lonzo bio opcija za sut. Graham je mnogo bolji spot up suter, posebno catch&shoot od Lonza. 

Uostalom nista epski nije zajebao kao sto je tvoj upis glasio ranije. Polako, vidjecemo kako ce se to razvijati sve kad krene sezona, da vidimo dalje planove.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, threepwood said:

Sviđa mi se baš ovaj potpis Bredlija. Odlican ribaunder, pristojan defanzivac, tacno ono sto nam je trebalo za backup C poziciju.

 

I to jos min ugovor. Fino skroz

I vi ste odradili odlican posao, svidjaju mi se pojacanja. Bas dosta igraca imate koji znaju da kreiraju za sebe i druge.

Sta ce biti sa Markanenom?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kako igra Ja Morant? Koliko meceva je Zion propustio? 

Mislis da je tako lako biti GM?

Ovo veličanje pelinke koji je tu verovatno jer kara Džini Bas je na nivou klinaca koji kažu Terza mađija.

Bio je mnogo pametan ostavio prostor u kapu za Lebrona, a svi drugi su glupi. Pri čemu se godinu dana ranije znalo da Bron hoće u LA. 

 

Edited by Milos 3.14
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ovo veličanje pelinke koji je tu verovatno jer kara Džini Bas je na nivou klinaca koji kažu Terza mađija.

Bio je mnogo pametan ostavio prostor u kapu za Lebrona, a svi drugi su glupi. Pri čemu se godinu dana ranije znalo da Bron hoće u LA. 

 

Sad smo opet oko Pelinke. Preskaces sa teme na temu i izbjegavas odgovore. 

Konsultovace te Pelinka oko CBA oosto to drzis u malom prstu👍

Takvog GM kao ti svaki tim bi za pozelio

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

I vi ste odradili odlican posao, svidjaju mi se pojacanja. Bas dosta igraca imate koji znaju da kreiraju za sebe i druge.

Sta ce biti sa Markanenom?

 

Ja sam prilicno zadovoljan potezima, iako sam nekada zastupao teoriju da ne treba rebuildovati ako legit ne pucas na titulu, ali fransizi je bilo potrebno malo svetla posle godina bezuspesnog tumaranja u tunelu. 

Backcourt deluje komplementarno i solidno popunjeno, polako se pune i unutrasnje pozicije. Neki uspeh ce u velikoj meri zavisiti i od toga kako ce se razvijati PatWill. 

 

Makkanen nije u milosti kako Donovana, tako ni FO, a sumnjam da su se stvari jos i pogorsale od kad nije hteo da prihvati uslove koje mu je San Antonio nudio, pa su morali da menjaju deal i ubacuju Thada i jos jednog pika u trejd umesto njega. S&T i dalje deluje kao najrealniji scenario, prica se da su Wolvesi prilicno zainteresovani za njega.

Link to comment
Share on other sites

Hasa potpisao za Jutu

Terrence Davis ostaje u Kingsima

John Collins 125/5 Hawks

Lakersi waiovali McKinniea a Toronto Baynesa

kao sto rekoste Dipo -> Heat, Forbes -> SAS , Toni Bredli - Kago

 

Saga sa Sruderom i Badijem se sprema za kraj 😄  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

 

Miki brži 2 desetinke 😄

 

 

Sve u svemu, kakva olupina, a koliko su ga ljudi ovde branili. Sad ako će opet da uzme neke ozbiljne pare, žai mi Niksa.

Niđe veze, čovjeka su ozljede uništile, nema više onu brzinu. Zadnje dvije sezone je bio poput Geralda Wallacea u Netsima onomad.

Edited by Budha
Link to comment
Share on other sites

Jbg, mora neko da im bude spasitelj, Srbi su prisvojili Doncica pored Jokkare

Giannis je takodje sila osovina/zla

 

Al dobro, za pocetak ce mali Slovenac da dobije packu od USA repke ako uopste prodje Francuze, a onda ako ikad uspe da prodje Kouc Lua, ceka ga Kingova kaznena ekspedicija. Nek se celici dete.

 

Just now, AgroLaki said:

Mislis neki SnT izmedju njih dvojice?

Koji ce nam pistolj Sruder pored Fogza.

 

Pa nece biti direktna razmena, mora ucestvovati jos neki tim, recimo ova zamisao koju je Draki pasteovao pre neki dan -> Buddy u LA, Schroder u WSH (zavisi od dogovora Vasingtona i Dinvidija) , a Kuzmashin i KCP u Kingse...

 

Gledam sad vecina timova je establishovala svoje prve plejeve tako da jedine neke realne opcije ostaju Washington, Boston, Toronto, OKlahoma (posto su releasovali Kembicu) , mozda Orlando/Detroit

 

------

 

Nunn prosle sezone : 14.6ppg , procenti za 3 38% za 2 58% i 93% bacanja i nesto skokova i asista. Svidja mi se.

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

 

 

 

Pa nece biti direktna razmena, mora ucestvovati jos neki tim, recimo ova zamisao koju je Draki pasteovao pre neki dan -> Buddy u LA, Schroder u WSH (zavisi od dogovora Vasingtona i Dinvidija) , a Kuzmashin i KCP u Kingse...

 

 

 

 

Ajoj. 

Pokusaj Kingsa da ne dodju u situaciju da im dodje Kuzma. 

 

5f8.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...