Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

39 minutes ago, Kido from Junkovac said:


Drugi se pojacavaju a oni dovode Grina. 
Ali dobro, sama cinjenica da nemaju prostora ni da mrdnu dovoljno govori bar o poluraspadu. 
Previse su se ufurali u Jokica, pustali da odu igraci koje su mogli da zadrze lako, otlkacili Krega, Granta, Hernangomeza Bizlija a doveli Kampaca i  ‘bracu ’ Grin. 
Za koga god su pomislili da ce traziti vise od MLE odmah nije bilo mesta. 
Druge ekipe pokusavaju sign and trade, da bar zadrze neku potencijalnu vrednost, 

oni misle da ce Jokic od svakoga napraviti Zdravog Harisa. 
 

Hajde mi ti reci koji je sad njihov prostor da nadograde ekipu, mozda nesto propustam. 
 

 

Slažemo se manje više, pričao sam prošle godine koliko je front office fejlovao, kako nisu našli adekvatne zamene za Krega/Granta pa i Plamlija. Samo nam je definicija raspadanja drugačija. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Darko said:

Slažemo se manje više, pričao sam prošle godine koliko je front office fejlovao, kako nisu našli adekvatne zamene za Krega/Granta pa i Plamlija. 

za proslu godinu mogu da se slozim...ove lici da rade ono sto mogu, u odredjenim granicama, i u kontekstu odsustva dzamala

deluje da ih je proslog leta, pre svega, odlazak dzeramija iznenadio, i da su i svi dalji potezi izgubili na smislu zbog toga

harris, grant, craig, plamli su svi bili plus defanzivci...a poslednja dvojica i prilicno potcenjena

gordon + jeff green donekle popravljaju sliku na defanzivnoj strani...ali i dalje tu fali odbrane spolja

mislim da ce se tu, za sada, ici sa nekim minimalac prasinarima, sa idejom da se opet ubode neki craig ili slicno

pa kad se vidi jamalovo stanje nakon povratka, eventualno praviti neki malo veci potezi

 

 

Edited by Takeshi_Kovacs
Link to comment
Share on other sites

pelicansi jurili lowryja, conleya, dinwiddiea i na kraju zavrsili sa satoranskym i grahamom. iz trejda je stigao i veteran temple. nije to toliko lose, samo pitanje je da li ce to zadovoljiti williamsona 🙄

 

graham/satoransky/lewis jr

naw/temple/rookie williams

ingram/hart (ako matchuju)

williamson/ ?

valanciunas/hayes

 

realno dosta slabo i pitanje da li je dovoljno i za 10. poziciju. imaju jos prostora u capu za neke igrace, samo sto kvaliteta nema previse na fa. jos im je i trener rookie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kido from Junkovac said:


Drugi se pojacavaju a oni dovode Grina. 
Ali dobro, sama cinjenica da nemaju prostora ni da mrdnu dovoljno govori bar o poluraspadu. 
Previse su se ufurali u Jokica, pustali da odu igraci koje su mogli da zadrze lako, otlkacili Krega, Granta, Hernangomeza Bizlija a doveli Kampaca i  ‘bracu ’ Grin. 
Za koga god su pomislili da ce traziti vise od MLE odmah nije bilo mesta. 
Druge ekipe pokusavaju sign and trade, da bar zadrze neku potencijalnu vrednost, 

oni misle da ce Jokic od svakoga napraviti Zdravog Harisa. 
 

Hajde mi ti reci koji je sad njihov prostor da nadograde ekipu, mozda nesto propustam. 
 

 

Craig je toliki gubitak da eto, vec menja treci-cetvrti tim od kad ga je Denver pustio. Ni Bucksi ni Sunsi nisu hteli da ga zadrze ni za minimalac. Aaron Gordon>>>Grant. Hernangomez gubitak? Covek je na klupi u jednoj Minesoti koja nema krstenu cetvorku, toliko o tome. Beasley bi ih kostao 15-20 miliona da je ostao a te pare nisu imali, sto znaci da bi otisao za dzabe 6 meseci kasnije a ovako su bar dobili nesto nazad.

Edited by Radalek
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Barton je 2x16, sto nije bas najsjajnije, ali u situaciji gde ce Marej propustiti veci deo sezone je ocekivan potpis. Veci je problem sto je covek konstanto povredjen kad dodje PO. 

 

Jeff Green je fenomenalan potpis sa 5 miliona godisnje, moze da brani od 3 do 5, pametan i korsitan igrac, mozda bi trebalo da promeni menadzera jer vredi sigurno vise novca od ovoga. 

 

1 hour ago, Darko said:

Slažemo se manje više, pričao sam prošle godine koliko je front office fejlovao, kako nisu našli adekvatne zamene za Krega/Granta pa i Plamlija. Samo nam je definicija raspadanja drugačija. 

 

Nasli su, samo sto se to desilo pred trade deadline, a ne u FA. Do povrede Mareja, Denver je gazio u novom sastavu, jedini poraz u punom sastavu je utakmica protiv GS, kad se Marej i povredio. Videcemo da li ce da bude dovoljno, mnogo je upitnika, pre svega Dzamalovo stanje, zatim koliko ce MPJ napredovati tokom pauze...

 

Grantu je ponudjen isti ugovor kao u Detroitu, samo sto je on hteo da bude jedan od glavnih potrosaca lopte u napadu i odbio je ponudu Denvera.

 

Kreg nije nikakav gubitak bio, PJ Dozier je bolji igrac na obe strane terena, a i neuporedivo pametniji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Barkley#34 said:

Meni je 3x16 milki za Bartona baš kritičan potez.

Nije 3 nego dve godine. Lep expiring contract za trade sledece godine. Tanki su na bekovima sada dok se ne vrati murray, dobar je potpis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni su sve ok potezi Denvera. Morali su da produže Bartona kao ipak kompetentnog napadačkog beka, dok je Jamal odsutan. Green za 5 milja je krađa. Njihov krajnji domet zavisi od oporavka Murraya i napretka Portera, naravno pod uslovom da Jokić ostane na vrhunskom nivou. Pomoćno osoblje im je sasvim korektno, naravno ako im ne tražiš da rade nešto za šta nisu kvalifikovani.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Denver posle duže vremena radi ok. Sve su kratki ugovori sa dobrim trejdbl igračima. Ne znam šta je sa Milsapom, Čančarom ima tu opcija da se dovuku dobri defanzivci na 1-2. Ne moraju da žure treba da vide šta je sa Marejom, kako će se razvijati mpj ( verujem da će njemu budžiti statistiku).

Nek zovu Karnišovasa i zamene Bartona za Karusa  jer je Karuso vidjen u trejdu

Link to comment
Share on other sites

Znaci i Kentara je potpisao dok sam spavao

sta znam, mnogo upitnika, ali opet sve te promene su manje vazne ukoliko AD odigra ovu sezonu zdrav, spreman i ubojit kao 2019/20. Nema onda sile koja ce nas zaustaviti, sve ostalo je kozmetika. Elija i Dvajta sam zarko zeleo, Trevora i Kenta ne bas, ali su u sustini igraci koji odgovaraju ovom novom rosteru sa RW...

Sad sta ce biti od Srudera i da li ce uopste biti Badija ili nekog s&t-a, ostaje da se vidi, Gej znaci otisao u Jutu, ostaje da se jos vidi gde ce Melo, Nunn, Milsacha i tako ti...

 

 Sta znam, nerviraju me na poslu (nenormalan obim posla povecan zbog otkaza mnogih kolega koji vise ne mogu da izdrze, hoce vise para/bolji poso za naravno neskladan novac) , nervira me devojka (ja tu moram da vucem konce i budem onaj ko unosi stabilnost.....) , nerviraju me ukucani, nervira me svasta nesto i puno ocekujem od Lakersa da mi uvedu balans u zivot i prirede neku istinsku srecu... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Haha, ako nista bar si mi izmamio osmeh na lice

I ja sam vrlo skeptican po pitanju Kornjace, moze biti put u samo takvo samoubistvo ako se ovaj maloumnik ne dozove malo pameti

Ja da sam Pelinka cak nista ne bi dirao, produzio bih Srudera, Trezzachu i ostavio CaruShowa a isutirao govedo Kuzmu makar za neki pik, Dr. Dre ce da pali negde za kesh, samo bih vratio Dvajtaru i jurio sutere za minimalce

Potez ce dobiti full na smislu ako dovucemo Hielda, u suprotnom moze biti jedno oslabljenje ekipe samo tako

al opet kazem, zdravi&spremni LBJ+AD nam garantuju trofej, nista vise nije vazno

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...