Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

6 minutes ago, John Dies at the End said:

Vise puta sam pročitao ova dva posta gde je napisano da su  Dirk i Dalas osvojili titulu zahvaljujuci sudijama (i jbenenih 8 bacanja po utakmici koje je izvodio Dirk) ... ali dobro(TM), bilo je i ludjih stvari za pročitati. 

Onda ocigledno imas probem sa citanjem.

 

Jer to nigde nije napisano, pitaj KG da ti objasni sta je agenda 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uzasno me nervira lozenje mase na dribling tj. faul u napadu kod istog, kao bacio ga na pod, slomio mu clanke. Sve je cesca pojava ovog sranja na basketu, kao sjeb'o ga promjenom ritma, a u stvari odgurnuo ga ramenom, napravio tri koraka u nazad da bi pripalio trojku. Onda vidim ovakve top 5, i pojasne se same stvari. Ovaj Curry-ev potez i nije toliko strasan (ali nije ni za top 5), ali ima ih gorih koji se povezuju sa odlicnim potezom, sto je apsurd.

 

Ili ovaj polazak u kontru Payne-a, zbog dobre defanzivne tranzicije je primoran da napravi korake, ali ko jebe korake, daj da vidimo kucanje..

 

 

Spoiler

Sad vidim i ovaj nezvani faul nad Green-om kod kucanja.. Kakva nakaradnost od sudjenja u par minuta klipa.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Kosta said:

Bogdanovic se probudio nakon Kostinih kritika...

Lakersi se junacki nose sa Celticsima.

McLeod je rekao da nema goreg startera u NBA ili tako nešto 29-og Marta ako me sećanje ne vara - epilog znamo. @zorex ima dokaz, ne znam na kojoj sam temi video.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/14/2021 at 3:56 PM, zorex said:

Neki bi rekli da je Bogdanović s dobrim igrama krenuo pošto je ubačen u prvu postavu. Ali, pravi razlog je na drugoj strani.

Mc.thumb.jpg.a646ee20d1520e70da492a2c4399ff11.jpg

Since:

BB.jpg.eb4a88439b8e729f334262854ec60b4e.jpg

:Hail:

Evo dokaza, nađoh. Nice try, @Kosta

Edited by Darko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Apropo price o Aldridgeovom povlacenju, negde sam video podataka da je trio Roy-Aldridge-Oden skupa odigrao ukupno svega 62 utakmice u kojima su Blazersi imali skor 50-12.  

 

Jako sam gotivio tu ekipu i samo nebo bi im bilo granica da se nije izdesavalo sta se izdesavalo. Velika steta.

  • Like 7
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrTripleDouble said:

Apropo price o Aldridgeovom povlacenju, negde sam video podataka da je trio Roy-Aldridge-Oden skupa odigrao ukupno svega 62 utakmice u kojima su Blazersi imali skor 50-12.  

 

Jako sam gotivio tu ekipu i samo nebo bi im bilo granica da se nije izdesavalo sta se izdesavalo. Velika steta.

 

Odigrali su puno više zajedno, oni su ista draft generacija.

 

Interesantno je da nijednog od njih nije birao Portland, nego su draftovani odmah.

 

Ali da, sve najbolje sezone Roja su igrali zajedno. Ali onda se Roj povredio kada su taman sazreli obojica i kad su trebali da budu najbolji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Odigrali su puno više zajedno, oni su ista draft generacija.

 

Interesantno je da nijednog od njih nije birao Portland, nego su draftovani odmah.

 

Ali da, sve najbolje sezone Roja su igrali zajedno. Ali onda se Roj povredio kada su taman sazreli obojica i kad su trebali da budu najbolji.

Pa Oden je u karijeri odigrao samo 82 utakmice za Portland, tako da sam poprilicno siguran da je ovaj podatak tacan.  Roy i Aldridge su ista draft generacija, a Oden je godinu dana kasnije draftovan ispred Duranta.

 

edit: Sad sam skontao da si pri citanju prevideo Odena. :classic_smile:

 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pa Oden je u karijeri odigrao samo 82 utakmice za Portland, tako da sam poprilicno siguran da je ovaj podatak tacan.  Roy i Aldridge su ista draft generacija, a Oden je godinu dana kasnije draftovan ispred Duranta.

 

edit: Sad sam skontao da si u citanju prevideo Odena. :classic_smile:

 

 

 

Da, da, ja sam potpuno prevideo Odena u tom postu. 

 

Eh, kakav je to mogao da bude trio. Kad se setim hajpa oko Odena, on je na testiranjima pred draft imao bolja vremena na onim testovima, od Durenta. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gaga said:

Juta u padu u zadnje dve nedelje,Finiks moze i do 1 mesta.

Možda na kratko. Slijedi težko gostovanje na istoku pet utakmica , 2 b2b u 7 dana

Dve trojke u 4 sekunde primili i umjesto +7 ode Indiana na +13

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...