Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Meni ovo nije ni u top10

 

Upravo ovo. Za poster, highlight reel idealno. Ali ni blizu nekog ultimativnog kucanja, kao i tolika druga: Lik koji je toliko viši i teži, ima zalet na daleko manjeg lika koji sa kašnjenjem pokušava nešto ispod samog koša. Meh

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Marko said:

 

Upravo ovo. Za poster, highlight reel idealno. Ali ni blizu nekog ultimativnog kucanja, kao i tolika druga: Lik koji je toliko viši i teži, ima zalet na daleko manjeg lika koji sa kašnjenjem pokušava nešto ispod samog koša. Meh

 

+ je bio faul od DeAndrea :classic_biggrin:

 

jbt , imam utisak da je Barns nekih 15+ godina u ligi i ima 35 god :wink2:

 

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Na kraju Mavsi imali 2 najbolja igrača na meču sto je i generalno razlika između ova dva tima, Spursi nemaju ekstra klasu i još uvek je DeRozan tu najbolji igrač što nije vaš sjajno. Ubiše ih Mavsi u skoku. 

 

Ne znam da li Spursi mogu nekako do Drummonda, možda to ne bi bilo tako ludo, fali im ozbiljniji igrač na 5 od Poeltla. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Na kraju Mavsi imali 2 najbolja igrača na meču sto je i generalno razlika između ova dva tima, Spursi nemaju ekstra klasu i još uvek je DeRozan tu najbolji igrač što nije vaš sjajno. Ubiše ih Mavsi u skoku. 

 

Ne znam da li Spursi mogu nekako do Drummonda, možda to ne bi bilo tako ludo, fali im ozbiljniji igrač na 5 od Poeltla. 

 

Vise mi lici da im odgovara big Al, siri prostor , sutira trojke i ima duzi ugovor:default_coffee: I moze da bude mentor mladjim igracima.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zabavan je Memfis za gledanje, moraću češće da ih pratim. Bane izgleda kao odličan izbor, stavlja kao od šale otvorene šuteve i dovoljno je fizički jak. Valančiunas pretežno isporuči svoje poene. Melton je prava radilica, dosta je dobar kao igrač sa klupe. Jedino mi se ne sviđa Anderson, nema on kvalitet da igra u prvu petorku neke ozbiljne ekipe. 

Link to comment
Share on other sites

kakav je bane u odbrani? on je pokupljen tamo gde jeste na draftu zato sto mu je wingspan rekordno mali, pa se verovalo da ce mu biti problem da cuva protivnicke bekove. znalo se da je najbolji spotup suter na draftu i sire

 

ja sam gledao memfis samo nesto na pocetku, kada je igrao 10ak min

edit a slo-mo anderson je placeholder za JJJa. na pocetku sezone je i on odvaljivao bodiroga stajl. e sad, na duze staze naravno nije taj kapacitet

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

kakav je bane u odbrani? on je pokupljen tamo gde jeste na draftu zato sto mu je wingspan rekordno mali, pa se verovalo da ce mu biti problem da cuva protivnicke bekove. znalo se da je najbolji spotup suter na draftu i sire

 

ja sam gledao memfis samo nesto na pocetku, kada je igrao 10ak min

edit a slo-mo anderson je placeholder za JJJa. na pocetku sezone je i on odvaljivao bodiroga stajl. e sad, na duze staze naravno nije taj kapacitet

Sinoć je bio solidan. Možda su mu kratke ruke, ali je izuzetno dobro nabijen, čvrst je dosta. 

 

Usporeni snimak nije loš igrač, samo ja nešto ne volim da ga gledam, a šut mu je prilično problematičan što se nekako ne uklapa sa Morantom na terenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Nek se jebu ako dovedu Oladipa. Cijeli svijet vidi da je lik propao posle one povrede, sad će baš da proigra, kako da ne. 

 

pa za nekog sestog igraca nije los. naravno najvise zavisi da li bi on prihvatio tu ulogu (po do sada vidjenom - ne). a i zavisi sta bi se dalo za njega... cena mu je nikad niza. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se ne sviđa Oladipo, tim pre što mi deluje da ima iluziju o svom mestu u ligi. Nije on igrao naročito dobro ni u Pacersima ove sezone. Suštinski, tip ima sezonu i nešto malo preko dobre igre, sve ovo ostalo je dosta neefikasno. Sve i da je na karijernom vrhuncu, koji on igrač može da bude po značaju u šampionskoj ekipi, treći, četvrti?

 

Čak mi i Wiggins deluje kao bolja opcija, uprkos svim manama, makar se nikad nije ozbiljno povređivao.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...