Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ti po meni imaš jako diskutabilan ukus kad su dresovi u pitanju. 

 

to u mom svetu uopšte nije bitno, jer možda i ja slično mislim o tvom ukusu - meni je problem što @MetalHeadi ostali dozvoljavaju lične projekcije kao aksiome, pa onda imamo uopšte diskusiju na zvezdinom topiku o bilo čemu.

 

ti si ovde kao neki sitni diler koji je pao ali se priča o tome jer si poznat, recimo bane vidakovic. 

 

niti te je iko terao da dilujes, niti da se javljas ali oba su se desila. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ti po meni imaš jako diskutabilan ukus kad su dresovi u pitanju. 

Vidim da i inače o estetici i umetnosti generalno voliš iznositi stavove kao da je to što ti misliš uklesano u kamenu. To je jako ružna osobina i u RL ume ozbiljno da smeta. Prosto estetika je nešto iracionalno, svakome se u dubini duše drugačije reflektuje i tu nema pravila.

 

Inače uglavnom volim tvoje postove.

 

 

 

 

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ok, onda pre svakog posta svako da naglasi da je to zapravo njegovo mišljenje a ne neki aksiom. Ja budala mislio da se to podrazumeva. 

 

ne, već da ne piše kako je njegovo privatno viđenje fakat ili činjenica, jer to uvrce diskusiju na besmisleno. 

 

nikakve razlike nema između tvojih benignih dresova (koji su fakat truba) i obrajantovih necinjenija koji su se fakat desili u necijoj glavi. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drakaris said:

Teski dani za Lakers nation. Prebrodice se, tacno je, kada fale dva od tri najbolja igraca, tesko se boriti, ali i pored toga su dali jak otpor Majamiju. Nece biti publike ni ove sezone u PO, atako da ne vidim neku svrhu da se Bron muci i igra 35+ minuta svaku. Pozicija je najmanje bitna, a zapad je mala bara puna krokodila, najvaznije je odmorno docekati PO.

 

Sem ako malo drugacije ne organizuju PO, bice publike sigurno u Juti i Finiksu. I to moze komotno da bude 1/3 kapaciteta dvorane. Nekih je desetak timova pustilo publiku u regularnoj sezoni, verujem da ce jos neki timovi da urade isto u drugoj polovini sezone, u zavisnosti od epidemioloske situacije, stope vakcinisanosti i jos par faktora njima poznatim. Baksi od ove nedelje igraju sa publikom, a to ce sigurno jos neke timove da povuce u narednim nedeljama.

 

Orlando vec sada pusta preko 4000 gledalaca, Hjuston i Juta su blizu te cifre, a i Finiks je sada protiv Bruklina pustio preko 3k. Prva domaca utakmica sa publikom im je bila pre dve nedelje.

 

Licno ne ocekujem da ce timovi iz najvecih gradova imati publiku u PO sa izuzetkom Dalasa i mozda Majamija.

Link to comment
Share on other sites

Pre 10tak godina i ranije bile su 2, eventualno 3 garniture - svetla HOME varijanta, i tamna AWAY.

Praktično si mogao perifernim vidom da skontaš ko igra protiv koga , odnosno ko je domaćin.

Danas, još sa ovim frizuricama, moram dobro da se zagledam da nije wnba kad vidim ko sa kim igra

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, gggggggg said:

po tebi imaju najdosadnije i najbezlicnije. to nije fakat.

 

Svasta, naravno da jeste, pa napisao sam BOLDOVANO ALL CAPS

 

Luch je u pravu za ovaj deo oko gubljenja distinktivnosti - bez obzira na to sto svaka boja koju dizajneri izaberu ima konkretno objasnjenje i neku pricu iza sebe, cinjenica je da je najblaze receno cudno gledati Houston u plavom, Dallas u belo-zlatnom i slicno, dakle boje i kombinacije sa kojima ih ama bas niko na ovom svetu ne povezuje.

 

Sa druge strane, oduvek sam za to da dresovi budu sto sprcificniji i da vriste ime fransize, bez potrebe da se pogleda sta pise na dresu ili semaforu. Mogla bi i liga malo da obrati paznju i na ova retusiranja i rebrendiranja koja vidimo svakih par dina - ne moze se dopustiti fransizama da uzimaju kombinacije boja i nijanse koje im padnu na pamet, mora se voditi racuna o onima koje su vec zauzete i koje cine deo TM-a drugih. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gaga said:

Valjao bi umesto lesa Marka Gasola

 

By the way,sjajan posao Klipana dovodjenjem Ibake i oslobadjanje od Montreza,jedan od desetak najgorih odbrambenih igraca u ligi.

A Kazins je brzi i pokretniji od Marca? Treba ga dovesti kao jos jednog visokog..

 

Dobar posao Klipana nema sta👍

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

A Kazins je brzi i pokretniji od Marca? Treba ga dovesti kao jos jednog visokog..

 

Dobar posao Klipana nema sta👍

Ovakav je upotrebljiviji od Marka,realno bivsi igrac je mladji Gasol

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...