Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ne znam zašto svi govorite ''ostareli Drejmond'' , kao da ima 36. godina, a ne 31. Takođe je pokazao u meču kada je bilo bitno (protiv LAL), da se na njega može veoma ozbiljno računati i narednih sezona.

 

Jeste, ali opet se zanemaruje činjenica da je Simons mnogo bolji defanzivac od Vestbruka. Šut trpi, ali bolje da ode na težu tricu Brona, nego na one Vestbrukove kerefeke sa poludistance o tablu. 

 

Nije ni Embid baš toliko glavni razlog zbog čega je Filadelfija bila prva na istoku prošle sezone, Simons nosi veliki teret u regularnoj sezoni.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Simmons u napadu može da igra samo plejmejkera ako želiš da mu maksimizuješ talenat. Mislim, možeš da ga koristiš i kao klasičnog smetlara pod košem ali u toj ulozi on se ništa ne razlikuje od klasičnih smetlara pod košem koji koštaju 5 puta manje od njega. 

 

Za Lakerse bi on pored Brona (odakle uopšte ova priča wtf?) bio najgori mogući fit jer sigurno Lebron ne bi njemu dao loptu u ruke a on otišao da igra iz spot upa. Čak i kornjača koja je drugi najgori fit za Lakerse uz Brona ponekad pogodi nešto spolja, a ovaj slepac ni ne šutira a kamoli da pogađa. 

 

Dakle, on jedino ima smisla u ekipi gde će imati loptu u rukama i biti glavni kreator, a sigurno ne postoji contender kome fali primarni PG. 

Mislim da Simons može da igra u svakoj ekipi koja ima centra koji je dobar šuter. On je prilikom ulaska u ligu percipiran kao nosilac franšize, ali od toga nema ništa, mislim da ga još svi posmatraju kroz tu prizmu prve zvezde.

Ako ga gledaš kao nekog ko je 3-4 igrač kontendera onda je on po meni za to idealan. Pričam igrački , ne analiziran plati i je li to mnogo za tu ulogu 

 

Zato mislim da bi legao Denveru jer može sve što i Gordon samo bolje izuzev tog šuta . Porteru više odgovara kad je pripaljivač sa pozicije 4 i mislim da bi on bio super fit .

U LAL bi u varijanti kad je AD na 5 a Simons i LBJ na 3/4 na 1/2 bi mogli @Miki28 i @delgado

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Ne znam zašto svi govorite ''ostareli Drejmond'' , kao da ima 36. godina, a ne 31. Takođe je pokazao u meču kada je bilo bitno (protiv LAL), da se na njega može veoma ozbiljno računati i narednih sezona.

 

znam da nije mator u godinama ali je vrlo brzo izgubio na atletici, nekako se istrošio ekspresno.

da me ne shvatiš pogrešno, mislim da je draymond i dalje super igrač ali imam utisak da ne može da igra onim njegovim signature intenzitetom iz dana u dan, što u plej ofu može biti razlika između pobede i poraza.

 

možda je samo skinuo patiku sa gasa, kao što tvrdite i za lebrona

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije odbrana samo atletika, da jeste, CP3 ne bi iako je plej igrao tvrđu odbranu sa čak 36. godina. Naravno i kod njega je ta odbrana opala, ali donekle zadržao efikasnost s obzirom na visinu. Odbrana se igra i znanjem. Visokim igračima je lakše da zadrže dobru odbranu, iako nije ni Drejmond mnogo visok, kao MJ, ali to njegovo iskustvo i želja sve nadoknađuju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

znam da nije mator u godinama ali je vrlo brzo izgubio na atletici, nekako se istrošio ekspresno.

da me ne shvatiš pogrešno, mislim da je draymond i dalje super igrač ali imam utisak da ne može da igra onim njegovim signature intenzitetom iz dana u dan, što u plej ofu može biti razlika između pobede i poraza.

 

možda je samo skinuo patiku sa gasa, kao što tvrdite i za lebrona

Ne mogu sada da tražim, neko je uradio jako dobru analizu tog problema. Jednostavno je jako popustio fizički što kažeš, ne verujem da je skidao nogu sa gasa (kad će ako ne sada?) i onda mu je i šut otišao dođavola. Verovatno su u pitanju gomile sitnih povreda koje se osete na ligamentima, tetivama... Definitivno nije isti onaj Drejmond iz 2015te. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

znam da nije mator u godinama ali je vrlo brzo izgubio na atletici, nekako se istrošio ekspresno.

da me ne shvatiš pogrešno, mislim da je draymond i dalje super igrač ali imam utisak da ne može da igra onim njegovim signature intenzitetom iz dana u dan, što u plej ofu može biti razlika između pobede i poraza.

 

možda je samo skinuo patiku sa gasa, kao što tvrdite i za lebrona

 

Meni više miriše na ovo drugo, ali svejedno, efekat je isti.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Ne mogu sada da tražim, neko je uradio jako dobru analizu tog problema. Jednostavno je jako popustio fizički što kažeš, ne verujem da je skidao nogu sa gasa (kad će ako ne sada?) i onda mu je i šut otišao dođavola. Verovatno su u pitanju gomile sitnih povreda koje se osete na ligamentima, tetivama... Definitivno nije isti onaj Drejmond iz 2015te. 

 

Eto, nek je i kombinacija slabljenja fizikalija i "manje gasa". Opet kažem efekat je isti.

 

Ranije je bio ludak koji se baca za svaku loptu, otima skok i protivniku i svojima. Možda je neki devetocifreni iznos na računu uticao na sveukupnu želju za igrom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTwister said:

Wiggins sponzorise neku privatnu TV na foru Balkan infoa dje dolaze razni opskurni tipovi da razglabaju teorije zavjere o 9/11, Vijetnamu, sletanju na mjesec i ovo najskorije Covid 😄

 

najjači pandemic-meme koji sam video su dva screenshota iz simpsonovih:

- na prvom lisa gradi neku kulu od kockica (a preko toga piše nešto tipa "sva civilizacijska dostignuća 19og & 20og veka)

- a onda dođe bart simpson da rutinski poruši to (a preko njega piše balkan info)

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oubrevo. said:

uzmi i MPJa 

 

lebron mislim da se vakcinisao iako je tvrdio da neće nikad ili šta je već kiborg starije verzije tvrdio

Pa mora da se utvrdi GOAT presto, neće ga valjda neka vakcina u tome sprečiti

2 minutes ago, mr clutch said:

E, amateru, sa Viginsom se ne osvaja sampionat jer nema sampionski mentalitet.

Neklač, ti poslednji imaš pravo glasa da govoriš o šampionskom mentalitetu. b2b ispadanje po ligama, to nije uspeo ni Zveki.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Najbolje bi mu bilo da je još jednu sezonu igrao u koledž ligi, a postojala je takva mogućnost. Za mene je NOP najgora franšiza u ligi.

 

Išao bi u draft Edvardsa, Vajsmena i Bola. U nekom paralelnom svetu bi ratnici imali sada Edvardsa umesto Vajsmena. Kari/Klej/Edvards/Grin/ plus neki centar dobijen trejdom za Viginsa. :57:

 

 

Zajon bi u teoriji i mogao da zatraži trejd, jer ipak što se kaže, ima ime, nije baš i da je bilo ko. On će dobiti maksimalni ugovor u svakoj ekipi koju bude kročio.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...