Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

E jbg, da nije igrao Trae mozda bi i dobili ovu, ali nema veze, jer bi ih u Bakslendu ubile sudije kolko treba, kao Netse.

Svakako neocekivana sezona iz snova za Atlantu.

 

Nema šta, sad treba navijati za Finiks, jer Buker je lep, a Midlton nije, Janis igra na silu, a CP3 je docent košarke.

Ključ serije će biti output Deandrije Ejtona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Baš dobar lik, nadam se da su mu dali da potpiše ugovor kao novi HC čim je napustio konferenciju za medije. 😬

 

Finale je super bre, na jednoj strani meni među omiljenima CP3 i simpatična ekipa DBook, Ejton i Monti kao višnjica na torti simpatičnosti; na drugoj Janis i Kris koji su stvarno zaslužili sve ovo jer su pojedini "znalci" konstantno izručivali na njih tonu žuči. Milvokiju prosek kvari samo Budenholzer. 😛 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Ako Frensa ubaci i neke buksne i pivo u kombinaicju sa rostiljom sve je moguce 😄 

 

pa nije čovek mislio da časti, nego da svako samodoprinosom uveliča slavlje.

em se auto-jinxov'o, em hoćeš i trošak da mu natovariš.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

meni je middleton bas feelgood story. nesto oko 40og pika na draftu, odjebali ga pistonsi posle jedne sezone tj trejdovali kao kusur 

 

i eto ga danas, goat. 

 

Samo da se utefteri posle trejda u čiju fantasy ekipu je poceo da sabija  Midd... I to naravno posle prebega iz ekipice Sns komesara    @LayupFromTheMidget  :classic_biggrin:

 

 

Btw, ne znam kako neko može da ne gotivi ekipu Sansa :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...