Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

21 minutes ago, Kosta said:

Mnoge sam stvari procitao na ovom forumu, ali tvrditi da je Klay Thompson bolji igrac od Hardena je kao tvrditi da je Uros Tripkovic bolji igrac od Aleksandra Djordjevica.

Doslovno taj nivo.

 

Malo preterano poredjenje, ali da, slazem se sa poentom.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

ovde jos uvek vecina ne shvata kako rade ugovori. sto si duze u ligi to ce ti veci biti maksimalan ugovor. nisu slucajno pre par godina izmislili paul, james i ekipa super max i onaj minimum od 10 godina u ligi sranja. da bi oni sto veci ugovor dobili za kraj karijere. 

gobert je imao sanse za supermax jer je bio dpoy. isto tako ima sanse za supermax oni igraci koji su izabrani u all-nba i slicno.

 

ne bas prijatna situacija za utah. bilo sta da su uradili bilo bi pitanje da li je to zapravo najbolji potez. cinjenica je da u utah niko nece trcati kao slobodan igrac, to je jedan od razloga zasto je dobio ovakav ugovor. drugi je sto je jos relativno mlad i sto s njim i mitchellom imaju dobru okosnicu za gotovo pa siguran playoff. nastavice kao i do sada da razvijaju draftovane igrace pa ako opet ubodu dobrog, bice jos opasniji.

Edited by gggggggg
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Los Angeles Lakers forward Kyle Kuzma has agreed to a three-year, $40M contract extension, including a player option on 2023-2024 season, sources tell ESPN.

 

@delgado zaglavismo sa ovim🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Krađa, među najboljim ugovorima u ligi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

hteo sam reci prosli put kad je izasla vest za philu i hardena kako ce toronto opet nekako iz drugog plana da dovede hardena kao sto je bio slucaj sa leonardom ali nisam mislio da ce siakama staviti u deal. to mi nema nikako smisla. i ovo sa brownom mi je glupo pa sam odlucio da averujem ovom tvitu :classic_sleep:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zajednicko i za toronto i za boston je da nemaju dugacku klupu pa tako ovaj 'siakam and more' mi nema smisla jer tu osim powella nema koga dati. sto bi naravno znacilo da bi klupa bila jos tanja. mozda masai i ne planira nesto za ovu sezonu nego za sledecu kada lowryju istekne ovaj preveliki ugovor. 

za bosto slicna prica sa smart+brown paketom. ali oni bar imaju tatuma i walkera kojeg bi mogli trejdovati za neki sitnis i pickove. 

takodje sto se tice bostona i sto vecina gm-ova pokusava da uradi je da najbolji igraci budu pribliznih godina. mnogo je lakse tako planirati buducnost ekipe i fransize. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...