Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, delgado said:

Al KCP bi vam vredeo, imali biste bas finu bekovsku liniju u vidu Foxa i Hailburtona + KCP kao 3D dodatak, realno igrac koji ne moze da odmogne nikom...

 

 

jesil video jutros hajlajce davion mitchella? kingsi za mene imaju najgotivniju bekovsku liniju u teoriji, samo nekako da ih rasporede 

 

ja bih na mestu kingsa pre uzeo lepog oubrea da jos pojacaju difens 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pise da je u trejd WSH i SASa ukljuceno 5 timova, pominje i neki trejd izmedju Indiane i Lakers na draft najt, valjda onaj swap pikova

znaci kuva se @DameTIme

 

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

49m

Washington-Brooklyn-San Antonio has been expanded to five teams, including the folding in of the Indiana-Lakers draft night trades with Wizards, sources tell ESPN.

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Pise da je u trejd WSH i SASa ukljuceno 5 timova, pominje i neki trejd izmedju Indiane i Lakers na draft najt, valjda onaj swap pikova

znaci kuva se @DameTIme

 

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

49m

Washington-Brooklyn-San Antonio has been expanded to five teams, including the folding in of the Indiana-Lakers draft night trades with Wizards, sources tell ESPN.

 

Opaaa, znači zakuvalo se što bi rek'o Nedović.

 

@ggggggggIma li šta za LAC, sem što su doveli brata Batuma?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gggggggg said:

lakersi su iz ovog trejda dobili samo westbrooka.

 

brooklyn ce imati tpe od 11.5 miliona.

 

 Bruklin pljackasi & lopovi, kod nas lepa sporCka porodicna prica

  Znaci Wash def. otpada za Srudera, ostaju Boston, Toronto, Detroit i Orlando kao neke realne destinacije 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

 

 Bruklin pljackasi & lopovi, kod nas lepa sporCka porodicna prica

  Znaci Wash def. otpada za Srudera, ostaju Boston, Toronto, Detroit i Orlando kao neke realne destinacije 

Bostonu bi dobrodosao, tanki su spolja bas. Nije mi jasno kakav plan oni imaju.

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Igor028 said:

Bostonu bi dobrodosao, tanki su spolja bas. Nije mi jasno kakav plan oni imaju.

 

Pa sad mi najvise logike ima Boston, svi su se tapacirali plejevima, jedino Boston od ozbiljnih timova, Toronto ce da waivuje Dragona i pitanje je da li zele Srudera pored FVV-a... Detroit i Orlando imaju prostor u capu, ako ide za novac, a ne da se takmic+novac...  Verovatno nista od Hilda, ne verujem da sad neka mahinacija moze da se napravi kad se Voshington odlucio za Spensera... 

 

 Saben Lee se vratio u Detroit na 3Y deal

Za Danny Boya zainteresovani Lakersi, Celticsi, Pelicansi i Cavsi

 

 Bradley se jos ne pominje, kakva neozbiljnost

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Ta'veren said:

Bend iz Los Andjelesa je najbolje opisao grad.

Red Hot Chilli Peppers ili Tool? :classic_biggrin:

4 hours ago, delgado said:

John Collins 125/5 Hawks

Drago mi je da nije max, ovo je poštena cena za njega. 

Link to comment
Share on other sites

LeBron James 

51m  · 

Keep talking about my squad, our personnel ages, the way they play, we’re past our time in this league, etc etc etc!! Do me one favor PLEASE!!!! And I mean PLEASE!!!! Keep that same narrative ENERGY when it’s begins! That’s all I ask. #ThankYou

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, delgado said:

LeBron James 

51m  · 

Keep talking about my squad, our personnel ages, the way they play, we’re past our time in this league, etc etc etc!! Do me one favor PLEASE!!!! And I mean PLEASE!!!! Keep that same narrative ENERGY when it’s begins! That’s all I ask. #ThankYou

 

Da je neki drugi, "media darling" tim okupio ovakvu ekipu - pljuštali bi hvalospevi i oduševljenja, istorijski trenutak i tome slično, ne bi ih podrugljivo nazivali ekipom sa gerijatrije. Baš me zanima kako će uklopiti narativ grupa staraca + statističar kamenjar sa narativom da LBJ igra u supertimu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, Heat 06 se nakupio raznoraznih veteran ring-chasera (Payton, Mourning je bio tu, Posey, Jason Williams, Antoine Walker) i nista im nije falilo + druga zvezda u 35 godini. Boston 08 je takodje ekipa uglavnom formirana od jakih veterana + veterana ring chasera = opet Posey, Sam Cassell pa im nista nije falilo. Jedini slican ovakav projekat koji je fejlovao je BKN 13/14 mada su dosli do 2r i ispali od Kinga, sve pet. Svako ovde moze da pronadje svoju ulogu, Melo je bio sasvim solidan u Portlandu, Dvajt je i dalje odlicno spreman, ne tako davno, evo oko godinu dana je fino isamarao somborsku konjushicu. Trevor je vise veteran-osigurac u ovom trenutku, sigurno da ce i Kent dati sve od sebe da spasi svoju kaarijeru. Ellington se potcenjuje kao mator, a lik je iskidao u Detroitu kad god je dobio priliku & ne tako davno u Heatu je bio medju 4-5 najboljih trojkasa u sezoni 17/18 cini mi se... 

 

Mislim, moze svasta da ispadne, povrede su faktor daleko veci nego ranije i sve veci i veci, ali u sustini roster je veoma zanimljiv

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, delgado said:

LeBron James 

51m  · 

Keep talking about my squad, our personnel ages, the way they play, we’re past our time in this league, etc etc etc!! Do me one favor PLEASE!!!! And I mean PLEASE!!!! Keep that same narrative ENERGY when it’s begins! That’s all I ask. #ThankYou

 

:roflmao:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Dvajt je i dalje odlicno spreman, ne tako davno, evo oko godinu dana je fino isamarao somborsku konjushicu

Njegova sposobnost da ga išamara se videla kada je ostao sam protiv Jokića u ovogodišnjim duelima pa nije znao gde je levo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTIme said:

 

Da je neki drugi, "media darling" tim okupio ovakvu ekipu - pljuštali bi hvalospevi i oduševljenja, istorijski trenutak i tome slično, ne bi ih podrugljivo nazivali ekipom sa gerijatrije. Baš me zanima kako će uklopiti narativ grupa staraca + statističar kamenjar sa narativom da LBJ igra u supertimu.

 

pokušavam da zamislim da su luki doveli wbrooka, mela, monka, nunna i arizu, dvajta i bazemorea - ne vidim kakao bi pljuštali hvalospevi. isto važi i za lillarda, jokića, janisa, duranta, leonarda, butlera, bookera/paula... pa čak i trea younga ili tatuma, donovan mitchella / goberta. bukvalno ne mogu da zamislim nosioca & franšizu u kojem bi mediji gađali hvalospevima ovaj FA effort.

 

možda ovo ispadne pun pogodak za lejkerse, to uopšte nije nemoguće ali bi i u kontekstu bilo koje druge ekipe takođe ovo bila prva reakcija.

 

5 hours ago, delgado said:

Da li znate kojih 5 igraca su aktivni lideri na vecnoj skoring tabeli ? 

 

1kemba 2fournier 3barrett 4randle 5mitch lob.

 

george-eating-cheese.jpg

 

Edited by oubrevo.
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, delgado said:

Da li znate kojih 5 igraca su aktivni lideri na vecnoj skoring tabeli ? 

Lebron, Melo, KD, Harden, Russ. 

Sa svima njima Russ igrao/igra😁 konacno da uzme prsten on i Melo👍

 

Jaki smo ko crna zemlja, jos da Srodera uvalimo nekom. Al se lik na kraju zajebao sto nije produzio ugovor ali alavac. Nije iskljuceno da uzme neki MLE na 1 god u neku rupa ekipu da napumpa statse pa sledece da proba da zabode dugogodisnji ugovor

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...