Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ako se kojim slucajem sretnemo u 1R, Konjusar ide na produzeni odmor u svoju ergelu a Porter Jr. moze da pita Kuzmu za broj od frizera...  Kampaca vracamo u neku Baskoniu. 

EDIT : Usrao se brat Dwightello u Sharca u proslogodisnjem bablu ❤️  @Zarko Paspalj

Edited by delgado
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Pazi ovo. Rondo buduci HOF, Hauard buduci HOF, Karuzo jedan od najpotcenjenijih defanzivaca lige, Kuzma, mali Taker i brat Moris, njih sestorica su igrali svi zajedno za oko 12,5 miliona. Plamli je bio 13 placen. Pola rostera Lejkersa je bilo zajedno manje placeno od kamenka Plamlija. Jednog dana za 30 godina negde na nekom forumu titula Lejkersa ce biti ocenjena kao najveca seleri kep prevara svih vremena. Mozemo tu dodati i MekGija sa 4 znaci 7 od 12 igraca iz rotacije u pohodu na titulu je placeno ukupno 16 miliona. Toliko je Lebronov ego zeleo titulu da je morao ljude nagovoriti da igraju za pastetu i luk da bi nakrcao roster sto vise za sitne pare. Pokusali su to i ove godine ali mi se cini sa manje uspeha. Ja ne znam kako uopste nije sramota nekoga da se hvali titulom gde su ovakve mahinacije vrsene. Po papiru sve cisto a u stvari teske prevare. 

Lebron je kosarkaski Sojic.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Budi covek priznaj barem

Krali smo, varali, jesmo bili najjaci ali smo mnogo muljali. 

Evo ti tiket sigurica

Dalas 1, Denver da izgubi manje od 10 razlika od Jute, Finiks da pobedi sa vise od 2 kosa Njujork i Minesota da izgubi manje od 14 od Majamija. Kvota 4 i nesto. Somic na 5 soma

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Pazi ovo. Rondo buduci HOF, Hauard buduci HOF, Karuzo jedan od najpotcenjenijih defanzivaca lige, Kuzma, mali Taker i brat Moris, njih sestorica su igrali svi zajedno za oko 12,5 miliona. Plamli je bio 13 placen. Pola rostera Lejkersa je bilo zajedno manje placeno od kamenka Plamlija. Jednog dana za 30 godina negde na nekom forumu titula Lejkersa ce biti ocenjena kao najveca seleri kep prevara svih vremena. Mozemo tu dodati i MekGija sa 4 znaci 7 od 12 igraca iz rotacije u pohodu na titulu je placeno ukupno 16 miliona. Toliko je Lebronov ego zeleo titulu da je morao ljude nagovoriti da igraju za pastetu i luk da bi nakrcao roster sto vise za sitne pare. Pokusali su to i ove godine ali mi se cini sa manje uspeha. Ja ne znam kako uopste nije sramota nekoga da se hvali titulom gde su ovakve mahinacije vrsene. Po papiru sve cisto a u stvari teske prevare. 

Lebron je kosarkaski Sojic.

A oni svi jadni, pod prijetnjom pistoljem, morali ispotpisivati te ugovore 😄

I kad su osvojili titulu, mnogi od njih su duboko uzdahnuli i rekli sami sebi 'sta mi je trebala ova titula u zivotu?' 😄😆

Link to comment
Share on other sites

Denverova odbrana bez Bartona granit pescar Ljig. Steta sto mutavog Klarksona prosrase bas sad trojke inace bi vodili. 34% ima i sad nasao nama da ubacuje🙄

Dobro se drzi Denver. Bojan targetirao Jokica mnogo puta na ulazu, to i Klarkson ih vratise u igru

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zarko Paspalj said:

Denverova odbrana bez Bartona granit pescar Ljig. Steta sto mutavog Klarksona prosrase bas sad trojke inace bi vodili. 34% ima i sad nasao nama da ubacuje🙄

Dobro se drzi Denver. Bojan targetirao Jokica mnogo puta na ulazu, to i Klarkson ih vratise u igru

 

Sjeba vas ovaj sto je u zadnjih 110 godina promijenio vise dresova od Delgise. Sramota. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Sjeba vas ovaj sto je u zadnjih 110 godina promijenio vise dresova od Delgise. Sramota. 

Ma ko zna sta ce tu biti jos kako ce se iznamestati pozicije. Nije ovaj poraz bolan. Pogotovo uz dobitni tiket. Lepo napisah sigurica a ljudi spavaju. Jos sam ispao teska jajara znam da ce Finiks odvaliti Njujork a stavljam tako malu granicu. Korona me ucinila stedljivijim🙄 Ma cim vidim Milsapa da igra u prvoj petorci dobijem alergiju. Matori jedva trci. Prvo i nekako, posle nije mogao nista odbraniti. To je Maloun sisa sto nije onog klinca Zekea od pocetka uvodio u rotaciju na 15 min. Mali odlican bio protiv Janisa i Lebrona a on ga odstrani totalno. On ne shvata da ce mu Milsap umreti u plejofu i da treba sveze mlade krvi. Sad je Zeke povredjen trenutno ali ionako ga ne bi uvodio. Nikad nece shvatiti da sto manje sporih igra pored Jokica- to su bolji. Bili su na 55% sa Milsapom na 4, sreca povredi se inace bi sad bili sedmi. Plasim se da ne zazale za Hemptona i Gerija. Mali ubija zadnjih nekoliko. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Je moze se sa Kuzmom igrat ozb kosarka, glupan teski.

AD izdominira u clutchu na obje strane ali kad ima tupana pored sebe

 

Ne zaboravit i ulogu sudija u 2 swinga od 5 poena. Prvo nedosudjen faul Nurkica na Davisu kod onog zakucavanja nakon cega je Lillard dao tricu pa onda i izmisljen ofanzivni interferance ofarbanog bolida i nova Lillardova trica. Deset poena u utakmici koja ce evo biti unutar jednog-dva posjeda. 

Link to comment
Share on other sites

Zezate se vi, ali Žarko nam je poklonio tiket, sve uredno prošlo i niko nije našao za shodno da mu se zahvali. Hvala Žare i pratiću i dalje Žarko Paspalj Tips. @Zarko Paspalj

 

Što se tiče Lejkersa, tu ozbiljno fejluješ. Razumem zašto ljudi ne vole Lebrona, pre svega zbog njegove potrebe da stalno bude u centru pažnje i zbog flopa. Nesumnjivo je kroz karijeru imao dobre timove, ali isto tako je aba igrače, možda je to preteška reč, činio da izgledaju kao allstar. Tako je bilo prošle sezone, da se razumemo, nisu to bili aba igrači, ali igrači kojima je karijera bila u padu, mučili se u prethodnom periodu da nadju formu. On je uspeo da od te grupe momaka napravi tim, naravno zajedno sa AD i da na dominantan način osvoji prsten.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Ne zaboravit i ulogu sudija u 2 swinga od 5 poena. Prvo nedosudjen faul Nurkica na Davisu kod onog zakucavanja nakon cega je Lillard dao tricu pa onda i izmisljen ofanzivni interferance ofarbanog bolida i nova Lillardova trica. Deset poena u utakmici koja ce evo biti unutar jednog-dva posjeda. 

 

Ako nista drugo, niko ne moze da vam oduzme titulu flopera utrcavaca u protivnike :s_d:

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Lejkerasi padaju kao cetnici u Bulajicevoj Neretvi u cuvenom naucno- fantasticnom jurisu na 12 partizana. Bogtemazo

Pokusavam iznova i iznova da ih ne hejtujem ali tesko ikakvu empatiju imati za ovakve glumce

Sta kaze komentaror " possible hostile act" 😂

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...