Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@đubrivo. Pazi, u Ribnikaru se baštinio taj mali fudbal sa teniskom lopticom osamdesetih, a igrao je i Goksi tako da...

 

On topic, nisam gledao utakmicu samo me probudio Yahoo alert kad je Stefen prešao 60. Kako su igrala pileća krilca, vidim da su opet imala 2 od 10 trice? Od Wigare ne očekujem da nauči da šutira, ali Đubre ima tu naramenicu koja bi se dala namestiti...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, realno *w said:

Šteta što Štef igra u takvom kršu od ekipe. 

 

Čini mi se da će Vajsman biti ok ubod, ali Vigins i Oubre, nema tu sreće. Ni starosedeoci Klej i Grin nisu puno bolji u smislu opterećenja budžeta.

Sto steta?

 

Meni je to bas fora, svakako lepse nego da se upari sa Janisom ili nekim slicnim buzdovanom i bori se na silu za titulu.

 

Steta je ovo sto se Klayu desilo jer bi bili siguran ucesnik PO, neko 4-5 mesto zacementirano ali sta je tu je neka razvijaju Wisemana i izvuku iz sezone koliko mogu...

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Sto steta?

 

Meni je to bas fora, svakako lepse nego da se upari sa Janisom ili nekim slicnim buzdovanom i bori se na silu za titulu.

 

 

 

 

Ne mislim na neku super-ekipu, nego samo na malo konkurentniju. Neka koja bi išla u plejof sa nekog osrednjeg mesta, i da možeš da očekuješ da naprave nešto više ako Kari poludi.

 

Ova ekipa to nije.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Šteta što Štef igra u takvom kršu od ekipe. 

 

Da, i meni je to prvi utisak, ali onda pomislim da sam uvijek potajno priželjkivao da vidim šta sve Stef može kada je "pušten sa lanca". Nekako i u onim godinama kada je uzimao MVP titule, toliko su moćni bili da je tu uvijek bilo spuštanje noge sa gasa, a kasnije je tu bio i KD.

 

Baš sam radoznao da vidim kakve partije će nam pružiti do kraja sezone. Moglo bi u ovoj ulozi da bude suludih brojki i rekorda + spektakl ga je gledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, delgado said:

LeBron je u jednom trenutku samo preuzeo utakmicu - u fazonu, ok vazi sklonite se sad ja resavam i resio 🙂 

Sramota bi bilo izgubiti od ovakvog osakacenog Memfisa tako da i za 2 dana ocekujem pobedu..

 

svaka mu čast ali kao što kažeš, grizliji bez moranta i JJJa, glavni igrač im je slo-mo anderson i onaj bek šuter bez savesti

 

kao da napišem, uini je u jednom trenutku ustao iz kreveta, odlučno rekao porodici, sklonite se, idem sam do frižidera da izaberem hranu, možda ću i hleb da tostiram!

25 minutes ago, realno *w said:

 

Ne mislim na neku super-ekipu, nego samo na malo konkurentniju. Neka koja bi išla u plejof sa nekog osrednjeg mesta, i da možeš da očekuješ da naprave nešto više ako Kari poludi.

 

Ova ekipa to nije.

 

to je ta klay thompson razlika. da igra, bili bi u konkurenciji za 4-5 mesto

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste bzvz sto Stef igra u timu koji nema ni iole sampionske ambicije. Bar cemo dobiti odgovor na pitanje koliko je Steph sposoban da vuce olupinu od tima i da li moze da ih odvede u PO. Cesto sam se pitao da li moze kao RW/Bron ili neki drugi superstar da odvuce skup ulicara do post season kosarke.

Link to comment
Share on other sites

"You've seen the Jordan meme, right? 'I took that personally,'" Curry said, referring to Michael Jordan's quote from "The Last Dance" documentary. "And I took that personally." Many came to Curry's defense including two-time All-Star Isaiah Thomas who commented on Twitter. "Bro (Curry) really changed how the game of basketball is played on every level in the world!!! Let that sink in. Only a few players in they history of the game have really CHANGED the game of basketball." "It's crazy," Warriors rookie center James Wiseman said of Curry's game Sunday. "It reminded me of (NBA) 2K because I used to play with Steph all the time and I used to drop like 60. So just like actually watching it personally, that was phenomenal." "He's a legend so just watching in person, it was great." Damian Lillard led the Trail Blazers with 32 points, and C.J. McCollum added 28.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, đubrivo. said:

može, imo, mada je zapad ipak malo jači nego kada je wbrook to radio, da ne pominjemo lebrona u fizičkom prajmu i istok

 

mislim da bi steph vuče do plej ofa ove dubse bio nešto veći podvig, imajući u vidu kontekst.

Mislim da moze da ih ugura u PO (u nekom idealnom scenariju) sa neke od poslednjih pozicija ili kroz play out, ali da je tu negde na granici. Ali sam ubedjen da ne moze da ostavri toliko pobeda ko timovi od ove dvojice.

8 minutes ago, LordOfTerror said:

Po cemu je Oklahoma 2016/2017 bila ''skup ulicara''?

 

O mitu Lebronovih krs ekipa da ne pricam, kod njega se podrazumeva da je ekipa krs ako nema 3+ superstara. Jedini krsevi o kojima moze da se prica su one sezone pre Majamia...

Ocigledno da ovaj sport gledamo drugim ocima tj kvalitet igraca. 

 

OKC 16/17:

Álex Abrines - wannabe 3D igrac, niti elitni suter niti elitni defanzivac. U odbrani moze da bude pristojan, ali sut prilicno klimav. Dva puta mesecno namesti ruku, a dosao je u ameriku sa reputacijom pristojnog sutera.

Steven Adams - dobar defanzivac. Ofanzivno kupi otpatke, i dobra zavrnica iz pika. 

Semaj Christon - ko je uopste ovaj momak.

Norris Cole - toliko dobar da je u Evropi

Nick Collison - Nezvanicna maskota kluba

Taj Gibson - U to vreme veteran koji isporucuje svoje brojke, ali lik se ne uklapa tadasnju koncepciju basketa. Pumpadzija brojki

Jerami Grant - Za vreme Okc dana je bio dobar defanzivac. Nesto je znao na postu i umbo je da istrii tranziciju. Za pozcioni napad uglvanom bezveznjak

Josh Huestis - bezveznjak koji ni u Evropi ne moze da igra

Ersan İlyasova - mrtvi belac

Enes Kanter - Odbarna igrac manje. Napad - pristojan post igrac. Po meni nije kli za pobednicki basket

Joffrey Lauvergne - odlican igrac ali za donji dom EL

Doug McDermott - kvazi suter, bez odbrane

Anthony Morrow -   -||-

Victor Oladipo - voluMe skorer

Cameron Payne - bezveznjak

Andre Roberson  - ciglar s zavidnim atletskim sposobnostima.

Domantas Sabonis - u to vreme strec cetvorka. Ruki sezona i nice se profilisao u danasnjeg igraca

Kyle Singler - jos jedan u moru bezveznjaka

 

Da prebrojim. Adams, Kanter, Oladipo, Gibson?, Roberson? Da napomenem vecina igraca tada nisu bili ono sto su danas. Uglavnom igraci koji se ne uklapaju u ovaj danasnji basket gde svi sutiraju/pogadjaju trice.

 

 

Naravno da sam mislio na Lebron iz big 3 dana. #trololo 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Oladipo je tada bio granicni all star igrac, Adams je odvalio onaj PO pola godine pre toga i usao u neki svoj prime.

 

Sabonis je cinjenica bio zelen ali dosta pristojan igrac u rotaciji uz Taja ,Kantera i Granta koji je i tad bio sasvim dobar dobar igrac ovo je sasvim solidan support cast.

 

Ja sam i tada govorio da su oni recimo imali bolju ekipu od Hjustona overall samo sto su bili taoci jednog mazohiste...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LordOfTerror said:

Oladipo je tada bio granicni all star igrac, Adams je odvalio onaj PO pola godine pre toga i usao u neki svoj prime.

 

Sabonis je cinjenica bio zelen ali dosta pristojan igrac u rotaciji uz Taja ,Kantera i Granta koji je i tad bio sasvim dobar dobar igrac ovo je sasvim solidan support cast.

 

Ja sam i tada govorio da su oni recimo imali bolju ekipu od Hjustona overall samo sto su bili taoci jednog mazohiste...

Beverly- top defanzivac

Harden- sila

Ariza- top 3&d opcija, 1 od najboljih u ligi

Anderson- trojkas

Capela- zelen tada ali vrijedio je

Gordon- 6ti igrac godine

Lu-6ti igrac

Nene- jako koristan

nisu koristili Harrella

Mnogo jaci je bio Hjuston.

 

Adams godinu dana ranije nije znao sta se desava protiv GS kao ni Kanter, pogubljeni u vremenu i prostoru. Od 3-1 do 3-4

Sabonis je tad bio ocaj, Grant mlad, cepao odbranu, imao nekih 5 poena u prosjeku. Oladipo ni blizu allstara

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Beverly- top defanzivac

Harden- sila

Ariza- top 3&d opcija, 1 od najboljih u ligi

Anderson- trojkas

Capela- zelen tada ali vrijedio je

Gordon- 6ti igrac godine

Lu-6ti igrac

Nene- jako koristan

nisu koristili Harrella

Mnogo jaci je bio Hjuston.

 

Adams godinu dana ranije nije znao sta se desava protiv GS kao ni Kanter, pogubljeni u vremenu i prostoru. Od 3-1 do 3-4

Sabonis je tad bio ocaj, Grant mlad, cepao odbranu, imao nekih 5 poena u prosjeku. Oladipo ni blizu allstara

 

Pa ovako mozes u fantasy 2 ligi da analiziras.

 

Cinjenica je da u tom rosteru Hjustona nije postojao bolji igrac od Oladipa.

 

Jeste ekipa Hujstona generalno bila bolje koncipirana ali je taman bila toliko bolja koliko je Harden bolji od RW.

 

Nije ni cudo sto su svi procvetali onog trunutka kada su se razisli sa RW...

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Pa ovako mozes u fantasy 2 ligi da analiziras.

 

Cinjenica je da u tom rosteru Hjustona nije postojao bolji igrac od Oladipa.

 

Jeste ekipa Hujstona generalno bila bolje koncipirana ali je taman bila toliko bolja koliko je Harden bolji od RW.

 

Nije ni cudo sto su svi procvetali onog trunutka kada su se razisli sa RW...

 

 

 

 

Gordon i Lu. Oladipo je tad kao i Sabonis koriscen pogresno, davao je nesto oko 15-16 poena prosjek. Tek prelaskom u Indijanu on ide na 20+

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oladipo je 2 godine pre dolaska u Oklahomu imao oko 18ppg u Orlandu.

 

Cinjenica je vec tada bio zreo da bude all star igrac, pogresno su koriscni svi u Oklahomi jer su morali da gledaju kako se kornjaca izivljava i isteruje demone iz svoje glave.

 

Samo hocu da kaze da je daleko ta ekipa od ''skupa ulicara'' u PO bi verovatno usli da si umesto RW stavio bilo kog prosecnog igraca i maximizirao potencijal ostalih igraca...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...