Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, đubrivo. said:

 

solidan je kole ali već napisah, meni izgleda kao batica sa basketa iz kraja koga su pokupili jer ima dva srolana džoka u novčaniku da ih spiče posle tekme

nekako mu je građa kao u nas regularnih ljudi, nije mi baš za nba takmičenje a nije sad ni da ima nekog vanzemaljskog skilla da taj problem umanji

 

ne znam, čuo sam oduševljenje diljem inferneta, ja nešto mislim da će biti uspeh ako se zadrži u nba

 

zna znanje al' plašim se da je previše fizički limitiran

 

Baš to. Potpuno ista prognoza, neverovatno mali % igrača koji tako izgledaju, uspe u NBA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Nista samo svira na mitinzima SNS-a.


na ovom threadu će svi slavljeni košarkaši stati u vrstu kad se bude slavila vojska koja nas je bombardovala i govoriće bljuzgavosti poput "thank you for your service", Spursi će nositi maskirne dresove, itd. gledaću NBA i dalje. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MrTripleDouble said:

Ja sam procitao malopre negde da se pominje i Denver u igri za Hardena. Navodno paket oko Murraya i MPJ. :classic_smile:

Denver ne bi trebao da daje Murraya samog plus neke pickove za Hardena a kamoli Murraya i MPJ-a. Apsolutno nema sanse da se ovo desi.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Radalek said:

Denver ne bi trebao da daje Murraya samog plus neke pickove za Hardena a kamoli Murraya i MPJ-a. Apsolutno nema sanse da se ovo desi.

Zasto ne Murray? Mislis da ce biti bolji igrac od Hardena?

@LayupFromTheMidget tacno cete vi ga dovesti. Harden/Butler i Adebayo je ozbiljan ali bas ozbiljan trio

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

ko ih jebe sto nisu akersi pa da se otvoreno dogovaraju kao sa davisom. ucutakali su pelse tako sto su ovi dobili prvog picka na draftu. :high_five:

 

Tu su napravili pun krug - prvo su Pelsi (tad Hornetsi) dobili #1 kao kompenz za odlazak Paula, da bi prosle godine ponovo dobili #1 kao kompenz za odlazak Davisa koga su bas sa tim prethodnim #1 pikom draftovali. Nekako se cesto NO pojavljuje kao mirodjija kad treba zaprziti ove corbe - nije slucajno ni to sto su u pitanju bas oni ciji je solidan udeo svojevremeno drzala liga.

 

EDIT: Jos jedna mala zanimljivost - oba puta su pikovi dosli na draftovima sa unanimous generacijskim talentom projektovanim kao #1

Edited by SteveFrancis#3
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

 

koga bi po toj logici dali uz kz okpalu i dragocenog achiuwu?

Haslem je nedostupan, takav mahac peskira je dragocen.

 

Paket oko Herro-a, Robinsona i neki jaci ugovor koji istice uz masu pikova. 

Just now, stefan81888 said:

Meni je nekako Majamijev potencijalni paket bez Adebajora malo, respekt za Heroja i svakog ko bi otišao uz njega ali malo je to za Hardena, ne znam. 

Jeste malo ali Pat Riley je u pitanju, taj moze magiju da izvede

Link to comment
Share on other sites

Majami bi morao bilo kako da trejduje za Hardena, inace bi im i finale konferencije bilo upitno. Koliko god da se bore Batler i Adebajo, Durent i Irving su ipak klase za sebe, na stranu sto mislim i da imaju bolju klupu od Majamija. Ovako bi formiranjem tria Harden-Batler-Adebajo bili skroz ravnopravni u borbi sa Bruklinom.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, đubrivo. said:

dobar je herro al da se ne zajebavamo. 

robinson je već igrač treće kategorije

 

 

Mozda neki 3way trade. Mozda nekom timu budu zanimljivi ugovori Iguodale, Olynika ako hoce da idu u rebuild.

 

Ima kombinacija a za Hardena vrijedi dati sta je potrebno

2 minutes ago, Grunf said:

Mislite da bi se Brada i Džimi slagali međusobno?

Ako je do slaganja onda Bruklin. Ipak mislim da bi kliknuli jer Majami ima svoju neku pricu i vjerujem da bi Jimmy rado vidio Hardena jer on zeli da pobijedi, zeli titulu. Harden kad igra onda daje sve od sebe, nije mekusac. Jeste da ga prati da u plejofu posustane ali ne usled nedostatka truda, jednostavno nema goriva nakon svega sto uradi u reg dijelu sezone

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, realno *w said:

 

Taman sam krenuo da napišem - od momenta kad prođe drat, više nikome ništa ne verujem po pitanju hvaljenja igrača...

 

__________

 

 

Pitanje: gde se mogu skinuti cele NBA tekme, naravno u što boljem kvalitetu?

 

  Imas ruski forum - rutrack.org, potrebna ti je registracija, ali dosta tekmi je sa ruskim komentatorima, nije tako dobar kao sto je nekad bio..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...