Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

nemoj molim te, bolje da ga drže negde konzerviranog kao puške u jna, dok ne bude spreman da igra. on mi je jedan od ključeva sezona. samo što se taj ključ često polomi.

Gledam sad malo sta ima na Fa , i gledaj na koga naletim, jelte :D13300a6f6b217dcf63547c0c43ed1392.jpg

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

21 minutes ago, Magia said:

Debeli i ja se trudimo jedan drugom da poklonimo pobedu, kakva ocajna nedelja za sada, nerealno :krstipd4:

 

Za mene nista neobično, ovi moji su ili u štetočina mode, ili ih boli izmedju prepona da igraju evo vec drugu nedelju 😴

 

Da mi ovo bratski podelimo po 6 CAT pa placam pivo kad prodje Corona ( ako preživimo  😁 )

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

I stize pomoc prijetelja ( glas Milojka Pantica) to jest istog coownera iz dva razlicita tima :s_d:

 

Quote

Jokara i sinovi traded Otto Porter Jr., Chi SF to #SelfieMasteri SM#SelfieMasteri SM traded Hassan Whiteside, Sac C to Jokara i sinovi

 

 

Mislim kao da nismo znali:classic_mellow: Daje se DNP kesa za igraca koji ponaked pove sezone dodje i do DD ili je blizu DD.

 

Izvolite pogledati statse Otoa.

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/2594922/otto-porter-jr

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Dies at the End said:

@maXa88 Da li si ti odobrio ovaj trade Delgise sa samim sobom 😄

 

 

Btw, iz šupljeg u prazno...

 

Pogledaj malo bolje statse Otoa, pa ces videti da nije bas iz supljeg u prazno.

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/2594922/otto-porter-jr

 

Covek je imao vec 2 DD ove sezone, zadnji mec 1 skok mu je falio za DD.

 

Dok Hasan znamo sta je po statsima:s_d: Veto ko vrata.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Pogledaj malo bolje statse Otoa, pa ces videti da nije bas iz supljeg u prazno.

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/2594922/otto-porter-jr

 

Covek je imao vec 2 DD ove sezone, zadnji mec 1 skok mu je falio za DD.

 

Dok Hasan znamo sta je po statsima:s_d: Veto ko vrata.

 

Ja ga pomesao sa onim iz Cleveland-a , sto ne igra od početka sezone... Dobro jutrooooooo Debeli  😂

 

Ma, klasicno pojačavanje jedne ekipe, od mene kao kandidata za ispadanje ide Veto:classic_biggrin: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ja ga pomesao sa onim iz Cleveland-a , sto ne igra od početka sezone... Dobro jutrooooooo Debeli  😂

 

Ma, klasicno pojačavanje jedne ekipe, od mene kao kandidata za ispadanje ide Veto:classic_biggrin: 

 

Delgado 2.0 pomaze Delgadu 1.0 da ne ispadne :lol_2:

 

Koa da nisamo znali da ce to da se desi:lol_2:

 

Ulepsase mi jutro nakon pada na 2 tiketa na po jedan mec. Zadar 7,5 poluvreme granica 7 razlike izadje na poluvremenu, i glupi Rasel Diandjelo na drugom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drakaris said:

Od mene imate allow, Porter je tezak injury prone igrac, sad se opet nesto skrsio, nije nemoguce da opet propusti pola sezone koliko je staklen. Haso je Haso.

 

Nista novo od Drakija kada se procenjuje trejd:lol_2: A Haso nije  injury prone igrac , jos je i 10 puta gori po statsima, nije ni za FA:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Drakaris said:

Pusti A ligase da odlucuju o trejdu.

 

Ko im bilo sta brani sta brani, nisam poslao cak ni jedan cirkular, toliko je ocigledna burazersko-partijska shemma na koju sam upozoravao jos pre pocetka lige. Ja iznosim svoj stav.

 

Imas statse Oto Portera.

 

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/2594922/otto-porter-jr

 

Imas statse Hasana.

https://www.espn.com/nba/player/gamelog/_/id/4262/hassan-whiteside

 

Uporedis i sve ti jasno. Nevezano za to dal je Delgado 2.0 poklonio igraca Delgadu 1.0.

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Ovo je SNS trejd kao sto sam i  govorio na vreme da ce da se desi. A taj za Michela si i ti hteo da oboris ( tebi je odgovaralo), kao i Maksa i slao si pm-ove Haosu itd... Da ne vadim iz fioke PM-ove.

 

Ali to je nevazno kad ovde imamo namestenje partijsko-burazerskog tendera. To do sada nismo imali.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Zvezdinho said:

Ovo je SNS trejd kao sto sam i  govorio da ce da se desi. A taj za Michela si i ti hteo da oboris ( tebi je odgovaralo), kao i Maksa i slao si pm-ove Haosu itd... Da ne vadim iz fioke PM-ove.

 

 Jedini snsovac ovde si ti. Prisljamcio si se xpertu uz dupe kad si video da ti nema izlaska iz b lige na posten nacin. Umesto da cutis i budes srecan sto si eliti, vecito si najglasniji i non stop seres. Boli nas kurac za tvoje tikete i sta si pao, sta si igrao.

 

Edit - da ne pricam kako u svakom postu provlacis oko ostoja titule makar ili direktno ili indirektno kao zorex aktuelni sampion a sve lepo pise. Provociras me, a jasno je da se zderes zbog toga i da ti je krivo sto je jedna lepa sportska prica uspela 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...