Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

18 minutes ago, Mile1 said:

Delgi dzaba ti sve titule ako izgubis od bore amatera

 

 Tim mi hvata formu + se borim za opstanak, pobeda je imperativ. Recimo da smo igrali ove nedelje izgubio bih 7-5-1, a Bora je kontender tako da...

  Ocekujem da se Bori desi splet neverovatnih stvari ovve nedelje, bilo bi pozeljno.. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdinho said:

Odmoricu se od javnih nastupa na topiku jedno vreme, bas sam se iznervirao, ponedeljak odlozi se utakmice Detroita zbog laznog nekog nalaza, petak Durent u toku utakmice se izvlaci, pipkao se sa svima, Harden kaze da je trebala utakmica da se prekine,ma nema veze igra se sutra u Fili . Ma mrsh bre.

 

Prosle nedelje slepci oduzmu out Memfisovcima, mrsh u picku materinu.

 

One 2 nedelje tamo odloze xyz zilion meceva. Vazno da Bruklin moze da igra i da se pipka i stipka i da se igra.

 

 

Cekam da daju Rouzu out da bi uzeo Granta Vilijamsa, prc nista , neko uzima Grantam ja sam prinudjen da uzmem ovog kepeca iz Bostona sto me unakazi na kraju.

 

Ajd cao.

 

P.S Slobodna bacanja izgubljena za 0.009 pa jebote. Foks samo 1 jebeni TO.

 

P.S br.2 Ovakav nivo bakzuzluka  se ne secam da sam doziveo nekad 

isplaci se, bice ti lakse

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, John Dies at the End said:

"provuče"   kroz iglene prvi na tabeli :default_coffee:

 

A sad' protiv starog saborca i fantasy sapatnika ( ne brigaj Wini-e, oprostio sam , ali nikada zaboravio,  celavog 1/14 Boozer-a , I dtd Maya :classic_biggrin: )

 

 

Nisam uopšte ni zaslužio da uzmem 6 kolona, a kamoli da dobijem duel.. 😂

 

Užasna nedelja..

 

Sledi nam drvored koji ćemo lako rešiti bez mog drveta! 😆

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Dies at the End said:

A sad' protiv starog saborca i fantasy sapatnika ( ne brigaj Wini-e, oprostio sam , ali nikada zaboravio,  celavog 1/14 Boozer-a , I dtd Maya :classic_biggrin: )

 

dobro pamtiš sve?

 

e pa debeli, setite se gde smo bili ti i ja 2011e. to su bila vremena, samo kurčenje i pretnje 7-0 kaš. a danas samo džinks i urok.

ako hoćeš da osvetiš zemljaka, preporučujem ti da smanjiš vlašku magiju na minimum.

 

hunter mi danas ide na operaciju mensikusa, treba doktor dobro da obavi pos'o.

 

kad smo kod huntera, zapratio sam "fantasy doctors" yt channell. mnogo zanimljivo štivo; od najsvežijih 6x videoa, tri su sa mojim igračima a 4 su o nba ligi. mike conley pokraden.

 

https://www.youtube.com/c/TheFantasyDoctors/videos

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ono imamo derbi kola, sve oci su uprete u taj duel Zvekija i Grofa
Ono mi protiv NBK cisto da vidimo gde smo u odnosu na creme de la creme lige @gggggggg da pocnem unapred da kmecim kako igram bez JJJ ili posle meca?

 

Ja te razumem u potpunosti,  igram bez Aminu-aaaaaaa od starta sezone 😴

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zorex said:

@Itachi Uchiha Beše nema kurčenja kad je na kraju x? Svejedno, brutalno dobar duel je bio. 

Bas dobar duel, i super brojke uprkos povredama na obe strane. Imas fin tim, cenim da nam ovo nece biti jedini duel ove sezone. 

 

Za ovu nedelju je dobro sto su Lord i Papi pokazali da ima zivota u njima. Sad jos samo da nastave. 😄

Edited by Itachi Uchiha
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ono imamo derbi kola, sve oci su uprete u taj duel Zvekija i Grofa
Ono mi protiv NBK cisto da vidimo gde smo u odnosu na creme de la creme lige @gggggggg da pocnem unapred da kmecim kako igram bez JJJ ili posle meca?

 

jedino ako mi se anunoby vrati tokom nedelje.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, gggggggg said:

 

jedino ako mi se anunoby vrati tokom nedelje.

Blago bolji raspored imas ali cemo da se pobijemo muski;
Cekam da vidim Burksovu ulogu da u NYK. Josh Jacksonu odlicno prosao u ovom trejdu sada je glavni 6covek; jos je ostalo gasenje Blake pa da upadne u 1 postavu.
Crni Zveki da li si ti normalan?

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, đubrivo. said:

 

možda ne znamo ceo trade: možda kaos daje loua i pravne usluge considerations??

Dobija prvog pika u b ligi sledece godine.
Od svih trejdova ove godine ovaj mi najmanje ima smisla, vise smisla je imao onaj OTO za Hasana trejd nego ovo. Trejd 2 ista igraca gde ti dajes boljeg i mladjeg. Jedino Loua da oteraju negde da puni stats, pa on da bolje prodje u ovom trejdu.

Edited by LayupFromTheMidget
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Blago bolji raspored imas ali cemo da se pobijemo muski;
Cekam da vidim Burksovu ulogu da u NYK. Josh Jacksonu odlicno prosao u ovom trejdu sada je glavni 6covek; jos je ostalo gazenje Blake pa da upadne u 1 postavu.

 

uvek se divim vama koji gledate mesec dana unapred i vadite libelu da vidite ko bolje prolazi. ja cak ni ne znam koga imas u ekipi osim ove sto si naveo xd

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

uvek se divim vama koji gledate mesec dana unapred i vadite libelu da vidite ko bolje prolazi. ja cak ni ne znam koga imas u ekipi osim ove sto si naveo xd

Dosao ponedeljak video tvoju ekipu, pogledao raspored. Sreca pa nam se ekipe poklapaju tj imamo dosta igraca iz istih ekipa pa je bilo lakse. Samo nemam igraca iz Finiksa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...