Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Znaci, gde ne znaci, nije 9 nego 8 igraca vise.

 

37 minutes ago, đubrivo. said:

boro, da ti se unapred izvinim u kevinovo ime,izgleda da love igra večeras 

 

Njega ne interesuje fantazi ne znam zasto mu pises, on samo vezba za Milionera igru Brzi prsti pa u sekundu uzima igrace kad se neko povredi.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo mnogo los tim. Tek mi juce kaze celavi da mu je taktika za ovu godinu da ceka povrede top igraca pa da nasi pacijenti uskoce.

to odprilike znaci da cekamo da se sjebe pola sakramenta, klipersa, majama, sarlota i klivlenda pa i nama da svane. skroz realano

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, maXa88 said:

Mnogo mnogo los tim. Tek mi juce kaze celavi da mu je taktika za ovu godinu da ceka povrede top igraca pa da nasi pacijenti uskoce.

to odprilike znaci da cekamo da se sjebe pola sakramenta, klipersa, majama, sarlota i klivlenda pa i nama da svane. skroz realano

hahaha jos par povreda i tutula !
Sta trazite za Randlea da pripomognem skupljanju rezervi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Trae jaje mogao si i taj ast za DD; Bazley je real deal, Pejton ce na waiver ostalo standardno sem sto mi MIls ostao na klupi

 

elfara:

 

40 Total minutes played
3-13 FG
1-4 3PT
0-0 FT
5 RB
0 BLK
1 STL
4 AST
5 TO
7 PTS
- 30 +/-

He would sort of be just like Gary "The Glove" if "The Glove" meant a "Zip Tie Wrist Band"

 

1 hour ago, stefan81888 said:

Ode i Kapela na IR, 3/4, još malo pa poker. 

 

"najpeechkastija odluka u istoriji lige 4x IR slota" 

... od ostalih vesti, boro delje na bazi kurca 

Link to comment
Share on other sites

Matic je ove sezone sklopio ekipcinu. Sad zalim sto nisam uzeo ipak Bejzlija, nego Furnijea.

 

Jos ovaj JJJ kada se vrati sa dosta trojki, blokada i 20 ppg, bice favorit za titulu ako mu ostane zdrava ekipa. I on mi je bio zelja, ali ipak, najranije sto sam ga mogao uzeti je bila prva polovina trece runde, sto je ipak dosta ranije, no sto treba.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Trae jaje mogao si i taj ast za DD; Bazley je real deal, Pejton ce na waiver ostalo standardno sem sto mi MIls ostao na klupi

Obistinili su se moji strahovi..imao si jako vece I ni jedno ti nije bilo lose plus bolji raspored 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...