Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

11 minutes ago, đubrivo. said:

 

lako je sad biti pametan ali meni se čini da graham, rozier, wall, sexton pa i fultz sa manje pts a više ast mogu da pariraju kembinim statsima a trenutno igraju. kemba čak ni nema datum povratka?

 

Propušta prvih par nedelja, u january će mu updejtovati status, može to da potraje. 

 

Ja i onako uvek baš ozbiljno promašim u prvih 5 rundi makar jednog. 

 

Biće mi zanimljivo da pratim tvoju ekipu pošto smo birali pik za pikom. 

Edited by stefan81888
januar
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

...inače, iz meni nepoznatog razloga nisam stavio u queue igrača kojeg sam izmislio, WCJa a ni wisemana

kad je barry white maznuo myles turnera kojeg sam ciljao, nekako sam uvrteo sebi u glavu da su mi ostali brook i draymond green od notable visokih - pa kad mi je miškoooo uzeo drejmonda, bio sam u fazonu nemam šta da biram, brooka it is

 

ko zna zašto je to dobro  : i

Myles je kod mene. 😄

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo javljam se, mnoooogo ste ga razvlacili sa biranjem pikova, tj neki, bas na Skajpu tokom drafta sam to komentarisao sa Xpertom. Jel ima negde statistika koliko je prosecno vreme biranja po timu. Ono je stvarno bilo sporo ubi Boze.

2 hours ago, Dovla said:

Znači ovako..

 

Luka - Tig

Lavin - Malik

Vigins - Avdija - Tajbul

PJW - Grent - Doumbia

Wud - Gajls

 

Pa ono, nije loše. Moglo je to i bolje svakako.. Luka sve nedostatke popunjuje 😙

 

Dovla imas PM:classic_tongue:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Hronologija jednog drafta:

1. runda Towns: imao sam treći pik, čudna situacija jer su Janis i Luka viđeni već za prva dva pika, svakako bih pokupio nekog od njih dvojice da je neko propustio da ih uzme. Onda ide gomila igrača koji mogu i tamo i vam, tu mi je Towns delovao najbolje rešenje, ima više poena, trojki i blokada od Jokića, zdraviji je generalno od AD, a sudbina i motivacija Hardena mi je upitna, to su trojica koje sam još razmatrao.

2. runda Mitchell: odoše ovi što valjaju, Mitchell može još da napreduje kao asistent i trojkaš, a igre iz bubblea ukazuju da bi mogao da bude i jedan od boljih strelaca lige i da ide češće na liniju bacanja.

3. runda Jrue: Moguće zajeb, ali kontam da će zadržati produkciju iz Pelicansa a moguće je i poboljšati u boljoj ekipi. Uz Janisa može da ima više asistencija i otvorenih šuteva, ima ukradene lopte, zahvalan igrač.

4. runda Griffin: opasna kocka ovde s obzirom na istoriju povreda, ali dok je zdrav nesumnjivo je prva opcija napadački za Pistonse, poeni, trojke i nešto skokova. Može da bude epski zajeb a može da bude i steal sezone.

5. runda Wall: još jedan rizičan potez, možda i više nego kod Blakea. Ako bude zdrav rešava mi asistencije, krađe, nadam se i do 20ak poena u proseku uz upitne procente. Ako bude zdrav, lagano igrač druge runde.

6. runda Toppin: panic pick, odoše mi ispred nosa neki favoriti (Galo bi mi ovde legao kao budali šamar) pa reko kad sam krenuo putem rizika daj ovoga, deluje kao mrga, NBA ready, a i Knicksi nemaju baš nikakvog razloga da ga ne isforsiraju, ipak možda sam ga previsoko potegao

7. runda Zubac: odoše do tad maltene svi upotrebljivi centri, a znamo kakva je ovo liga pa se nadam da će Zubac da donese povremeni DD, koju blokadu i da dobije više minuta kad nema Treza

8. runda Tucker: jako loš pick, uspaničio sam se što nemam nijednog SF a Fuckerčina je mnogo bolji igrač u praksi nego za fantasy, jebiga

9. runda Carmelo: ovde sam hteo da se povadim za 8. rundu i mislim da je ovo odličan pik za ovu rundu, Melo je stari stats whore koji će potezati sve što mu dođe pod ruku kad je na parketu

10. runda Kuzma: očima ne mogu da ga gledam ali za njega važi isto što i za Mela, volume poeni, trebalo mi je to.

11. runda Kennard: nadam se da će ga instalirati u startnu petorku sa PG na 3 i Kawhiem na 4, prangijaš par excellance, hteo sam da pojačam tricu kad su mi promakli za malo Redick i Eric Gordon

12. runda WCS: realno ću ovoga pedalirati uskoro, nebitan pik, aj kao da uzmem deblo koje prikucava i lupa blokade dok se ne vrate Zinger i Powell

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

6. runda Toppin: panic pick, odoše mi ispred nosa neki favoriti (Galo bi mi ovde legao kao budali šamar) pa reko kad sam krenuo putem rizika daj ovoga, deluje kao mrga, NBA ready, a i Knicksi nemaju baš nikakvog razloga da ga ne isforsiraju, ipak možda sam ga previsoko potegao

 

 

na osnovu dve bedne pre-season tekme, moj utisak ili makar trip je da će obi toppin igrati između 20 i 25 minuta, makar u prvom delu sezone, da će ti doneti 10ak pts i dobar PPM, možda tricu po tekmi. nije me nešto ubedio da je skakač, odnosno skupljač lopti, verovatno i zato što odlično trči kontru bilo za brzo dodavanje na svojoj polovini ili još bolje outlet pas koji u principu nema ko da baci.

 

bio bi bolji sa nekim ozbiljnim plejmejkerom. ja sam ga složio u 12. rundu, gde sam planirao nekolicinu tih mladih igrača koji bi uz manje ili više sreće, mogli da ispadnu neočekivani zabodi. 6-8. runda bi bio neki ovosezonski plafon za obija ako trejduju randlea ali randlea niko neće.

7 minutes ago, stefan81888 said:

Ja bih prvim pikom uzeo Jokića, a kamoli trećim. Lom sam napravio prošle godine sa njim, baš je zverina. Daleko od toga je KAT greška 🙂, samo kažem šta bih ja da nisam dobio jebenog 11. pika.  😄

 

 

 

meni su top 5 pikova koje uvek pravim iz zabave jer nikada ne budem tamo 1 luka (TD + 25pts na regulare nivou je vrh za ovu ligu, ništa ne smeta ni loš ft%) 2 harden (verovatno fantazi-wise najkompletniji igrač izuzev DD i TD kolona. čak i TOs puni za medalju) 3 towns (zdravlje & 20+pts) 4 jokić (zdravlje i asistencije i 20+ pts) 5 davis (kojeg mi je frka zbog zdravlja, koje ga ruku na srce služi)

 

al naravno, sve je to stvar ukusa. mislim da lillard, trae, tatum, durant i leonard neće biti ništa lošiji kada se gleda per game

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stefan81888 said:

Ajde ajde, igraš protiv rukija u prvom kolu, Kemba na IR, par DTDova, nije to ništa za takvog šampiona. 

 

Opasan takticar ovaj Stefi. Video da sam najopasniji kad me prozivaju, pa je krenuo da me hvali ne bi li me uljuljkao i uspavao. Al taj blef nece da prodje :default_coffee:

 

 

Spoiler

Evo ga ceo klip :classic_tongue:

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadovoljan draftom.

Prvi put imam Jamesa u svojoj ekipi 🙂

Hassana sam morao da pokupim obzirom da mi je obezbedio titulu prosle godine kao najbolji 4pick na draftovima ikada, i dalje ga vidim kao DD igraca sa blokadama, visokim procentima pa cak i ako bude igrao pola tekme/delio minutazu sa Holmsom. Idealan je za nabijanje praznih brojki u SAC

Randle - slicna logika kao i Hasan. 20&10 igrac u Pelicansima i Niksima, @đubrivo. da me vodis na cedjenu pomorandzu za ovaj izbor

Sweet Lou - hteo sam Tajler Hiroa , ali i macka SvitLu je itekako avaliable za scoring&assisting tako da sam zadovoljan, u preseasonu je izgledao odlicno kao i uvek

Graham - vodja Sarlota, veliki potencijal

 

Miles Bridges - otisao je PJ Wash ranije pa sam uzeo Milesa. Jos jedan mladi potencijal od koga ocekujem dosta ove sezone

Leri Nens - vodio sam se logikom da ce biti treci visoki u CLE i kupiti minute iza Drea i Lava posto sad nema Trishe vishe a Gee je dijabola + se Love lomi/propusta tekme

 

Nunn - ovde mi je otisao Timmy Hardaway kao zelja, tako da sam uzeo Nana. Guzva je u Heatu sa bekovima, ali Nan je zalog za buducnost, bio je starter prosle sezone u regularnoj i pokazao i posle povrede Dragona da i u PO moze ozbiljno da trpa. 

Hailburton - Maxin projekat, bilo je ili on ili Killian Hayes, pa reko aj da probamo

KCP - sad kad nema Denija i Bredlija, ocekujem da bude starter i da mozda increasuje svoj scoring na 15ppg, bice prostora za spotup trice, totalno je usao u sistem lakersa u bablu i uzeo sam ga i zbog kradja

Cam Johnson - ono malo sto sam gledao od njega u Finiksu svidelo mi se, ima momak prangiju

Tedi - stari dobri Tedi ce uvek da uskoci ako se povrede Wendell/Markannen lomljivi, uvek je dobar stealer bio i tako...

 

  Sto se mene tice, spreman sam za klanje 🙂  

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, đubrivo. said:

meni su top 5 pikova koje uvek pravim iz zabave jer nikada ne budem tamo 1 luka (TD + 25pts na regulare nivou je vrh za ovu ligu, ništa ne smeta ni loš ft%) 2 harden (verovatno fantazi-wise najkompletniji igrač izuzev DD i TD kolona. čak i TOs puni za medalju) 3 towns (zdravlje & 20+pts) 4 jokić (zdravlje i asistencije i 20+ pts) 5 davis (kojeg mi je frka zbog zdravlja, koje ga ruku na srce služi)

 

al naravno, sve je to stvar ukusa. mislim da lillard, trae, tatum, durant i leonard neće biti ništa lošiji kada se gleda per game

 

Pa da, svede se tu u top 5 na stvar ukusa. A onda Grof posegne za Aytonom. 

 

Slažem se za ove što si spomenuo, možda na našem famoznom rateru ne završe u top10 ali produkcija će biti tu, sve sam ih merkao u prvih 15 pikova. 

 

@Zvezdinhone daj da te zbune, šampionska je krv u tebi!

 

 

 

😄

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Mile1 said:

uini kako prognoziras mela ove sezone

 

pa isto kao i prethodne sezone samo u 25min, što znači nešto manje pts 

 

@delgadovodim te na cedj kada prođe korona a randle i payton odu iz knicksi, što je verovatno u slično vreme

 

al dobar izbor za fantazi ako ga ne trejduju a niko ga neće 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, đubrivo. said:

 

lako je sad biti pametan ali meni se čini da graham, rozier, wall, sexton pa i fultz sa manje pts a više ast mogu da pariraju kembinim statsima a trenutno igraju. kemba čak ni nema datum povratka?

Fulc je odlican u haslu, pravi dosta kradja, njega sam zbog toga uzeo. On mi je jedan od kandidata za MIP-a, znam da je jednom rekao u fazonu, tek cete videti sta ja zapravo umem. Ne deluje mi neko ko prica gluposti. Plus ovu sezonu igra za novi ugovor, mora da je odigra najbolje sto moze, makar statisticki. 

 

A opet i Kemba je neko ko ima 20 poena u rukama i dosta trojki, on ce pored toga sto se mora cekati na oporavak, morace da propusta i svaki b2b. Potpuno je razumljiv Stefijev rezon, bolje i Kemba, nego da se promasi 😄

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...