Jump to content

VN Sakira (Spoljni Krug) 4.-6. decembra 2020.


Alen13ASC

Recommended Posts

Nema veze, idemo dalje. Rasel je u bolidu koji mu je tesan, koji jedva da zna da ugasi u pitu, dobio čoveka koji čitave godine vozi taj auto.

Sudbina je danas bila surova, ali ako je to bilo da bi Perez pobedio, onda neka.

Ima vremena za Rasela.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prevelika ce biti tuga ako Bottas bude vozio Mercedes sledece sezone. Donosi bukvalno 0 uzbudljivosti. Dobar je u kvalifikacijama, ali sve ostalo je lose. Losi startovi, pucanja pod pritiskom, redovne greske... Nicim nije opravdao poverenje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prevelika ce biti tuga ako Bottas bude vozio Mercedes sledece sezone. Donosi bukvalno 0 uzbudljivosti. Dobar je u kvalifikacijama, ali sve ostalo je lose. Losi startovi, pucanja pod pritiskom, redovne greske... Nicim nije opravdao poverenje.
Mozda iz tvog ugla. Ali Toto je zadovoljan. Ima sigurnog sampiona, bolid koji samo danasnjim greskama ne moze da bude makar drugi i Botasa kao nekog ko prihvata da bude drugi vozac.
Sta ako Rasel ne prihvati da bude drugi vozac? Mozda ako mu kazu - mali istrpi jos 2 godine pa ce Hamilton u penziju.
Link to comment
Share on other sites

Tragičar trke

 

Eok38YMXIAUg2m8?format=jpg&name=large

 

Eok3iUoWMAAgIja?format=jpg&name=900x900

 

Slika govori 1000 reči, stvarno Rasel je dokazao i pobio sve moje sumlje. Opravdano sam bio sumljiv, ali sad svatam što ga je Alonso hvalio.

 

Ali onaj pitstop! Ja 5 krugova nisam mogao doći sebi, šetam po kući i sve me guši od izneverovštvine!!!

 

Dalje, PEREZOVA POBEDA BRE!!! Čestike BRE!!! Ko god mu je dao otkaz i opredelio se na Seba, kuku majko. Seb živi na staroj slavi i u trenutnom stanju stvari Perez je brži. Red Bul ako ne izabere Pereza onda su neverovatne se***e i licemeri. Bez obzira na to što Tajland ima 51% udeo u RB mimo Austrije.

 

Nisam se još smirio, HEBENI OKON P2 BRE!!! Ja sam izneverovo gadno!!! WOW BRE!!! Naplata za sve ono što ga je možda skupo koštao Perez u Fors Indiji (mada ima i Okon udela).

 

Ja ne mogu dalje pisati, još uvek nisam pribran i ne mogu doći sebi. Hamilton se sigurno prevrćo po krevetu preznojan noćas, samo da ne završi na respiratoru...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites






El sad vidis kako je navijacima Ferarija, pogotovo Fetela, koji skoro svaku trku imaju ovakve izlive besa.[emoji16]
To je naš normalan race mod.

Odlična trka, Checo konačno a Russell je kralj. Definitivno nova generacija, kakvo će to da bude klanje za dve tri godine. Max, Charles, George, Lando, Pierre, nadam se i Baby Schumi.

O Bottasu nema smisla pisati.

Odesláno z mého BBF100-1 pomocí Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Da, očito da je Mercedes toga svestan jer je atmosfera uz sve one FIA sudije pokraj njih kao na sahrani.

 

A Lekler pokupio tri mesta kazne za Abu Dabi. Ono je stvarno u rangu Ferštapena iz najboljih dana, ali konačno da vidimo sudije kako krše Leklerovo Pravilo unutar FIA. Sudije su do sad branile lik i delo Ferštapena i Leklera i kad bi svaki drugi vozač pokušao da ih napadne pa se ovi odvratno branili došla je kazna za ove što napadaju a ne za princeze.

 

Dan kada su svećke pale 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...