Jump to content

ATP Finals


zoe Bg

Recommended Posts

3 minutes ago, Drakaris said:

Ne cveta nesto ni Dominik Tim sa formom. Jedina prava opasnost je Medvedev. Smatram da ce on i turnir da osvoji.

 

Da se makar osvoji 400 poena zbog prvog mesta.

Sve je ok dok kalkulatori gore.

Samo da se ne sprze sutra protiv Tima.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovaj tenis 200 godina, i postoji jedna stvar koju ne mogu da skapiram, kako jebeno ljudima nije jasno da kad napadnu Novaka siroko na BH u 90% slucajeva natrag dobiju dijagonalu bez izmaha sa dosta spina koja pada pod noge.

 

Pratim Zvereva koji posle split stepa stalno nesto polazi u desno i uvek ga Novak unisti na isti nacin. Pa dobro covece pobogu top10 si igrac, mogao bi malo da analiziras igru protivnika i naucis odatle neke stvari.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Jel gledao netko možda parove maloprije? Predali nezainteresirani Granollers i Zeballos (već su prošli dalje) meč Melzeru i Roger Vasselinu na početku TB-a, zbog čega, neke kao povrede, šta li? Još servirali za 1. set. Na kraju se valjda registrira kao 2-0 njihova pobjeda, jedini način da prođu u polufinale (s pobjedom od 2-1 bi ispali). Kako glup način da Pavić i Soares ispadnu iz polufinala.

Link to comment
Share on other sites

Pavić i Soareš su valjda prošli, imaju bolji set količnik od Melzer/ERV. Granollers je zeznuo rame nešto, uzeo MTO ali nije išlo dalje.

 

Edit: ipak nisu prošli, dok sam kucao promijenili parove SF na sajtu ATP. Svakako ne mislim da je ovde bilo nekog puštanja ili kalkulisanja.

Edited by prolup
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam videla da je Granoljers par puta loše reagovao na mreži ali to je sasvim uobičajena stvar i bez ikakve povrede, tako da ne znam, ne verujem da bi predali tek tako, ipak njima u dublu te pare baš znače. Izgledao je kao da ga boli kad su ga masirali, ali servirao je dobro.

Inače mi se nimalo ne sviđa što se u ovim proračunima po setovima i gemovima super TB računa isto kao i kompletni setovi, ali ne znam kako bi se to bolje moglo urediti.

Nemam pojma kako su računali ovaj sad set, u tabeli posle meča stajalo je da oba para idu dalje, ostale brojke nisam zapamtila, dakle Soareš i Pavić ispadaju. Bar je tako pisalo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alcesta said:

Nemam pojma kako su računali ovaj sad set, u tabeli posle meča stajalo je da oba para idu dalje, ostale brojke nisam zapamtila, dakle Soareš i Pavić ispadaju. Bar je tako pisalo.

Na sajtu ATP opet Pavić/Soareš out a Melzer/ERV in, tako da i oni izgleda nisu sigurni kako se računa.

Link to comment
Share on other sites

1.55 2.45 su kvote za pobedu danas @ciao
Ludilo mozga ako mene pitate,ali ima to i svoju dobru stranu :whistling:

Novak je,juce,prema ocekivanju relativno lako dobio Zvereva,ali nije bilo razbijanje. Sa druge strane Thiem je bio vrlo konstantan u zivim mecevima,dakle onda kad je bilo vazno. Jasno je da se protiv Rubljova stedeo i cuvao za danasnji mec. Ja razumem zasto kladionice (mozda i teniska javnost?) vide Novaka danas kao favorita,ali Thiem je delovao bolje u O2 Areni,a sam Djokovic vec neko vreme ne igra kao br.1. Kvalitet njegovog tenisa nije ekvivalentan renkingu. 
Kladionice ga vide kao izrazitog favorita,ja ne..posebno ne mislim da je Dominik ovoliki autsajder.

(ko zna da cita izmedju redova,razumece sta sam hteo reci..kao i prethodnih dana :smiley53:)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vrhunski tenis juce u drugom setu Djokovic-Zverev, Sasha bio bolji ali nije uspeo da materijalizuje brejk sanse, a Novak kao pijavica ostao u setu, izgurao do TB-a i onda na kvalitet i mentalnu snagu dobio. Protiv Tima je 50-50, ocekujem 3 seta

 

   Isto tako, mislim da je Meca blizi pobedi protiv Rafe. Sve u svemu, mozda i ponajbolji tenis od restarta sezone se igra u O2 areni.  Vamos Rafa! 

Link to comment
Share on other sites

Po meni je isto prevelika kvota na Thiema ali tu uvijek imamo i njegovu glavu kao problem, tako da bih to zaobišao da se kladim, slažem se s Delgadovom procjenom tog meča (samo zbog glave Thiema Đokovića, inače bolje Thiem igra od Đokovića na ovom turniru ono što sam vidio). Zato bih se na drugom meču definitivno kladio na Nadala, mislim da je i tu kladionica pogriješila a glavu, za razliku od Thiema, Rafa ima (gle, rimuje se :classic_biggrin:), čak mislim da Rafi više nego ostalim top igračima odgovara matchup s Daniilom...vidjet ćemo.

 

Nego...lepa Julka voli kuglof :heart:

Edited by Abudžaba Dabila
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...