Jump to content

ATP Finals


zoe Bg

Recommended Posts

17 minutes ago, CheshireCat said:

A možda čovek prosto ganja slemove o čemu je pričao više puta...

Na ovom turniru već par sezona ne briljira...

Onda bi pustio Sinsinati Agutu ili Raoniću i koncentrisao se na USO. Što je kako vidimo prava sreća što nije :classic_biggrin:

Mislim da je mnogo jednostavnije, prosto je istrošen psihički i fizički, kao i krajem prošle godine. Možda do kraja karijere uzme još jednu titulu na ovom turniru, a i da ne uzme, treba i drugima neki rekord da ostane :classic_biggrin:

Ne slažem se ni za vrhunsku formu na USO, ali spava mi se pa nekom drugom prilikom.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Danila, odlican mec je odigrao.

Gledao sam i Zverev-Svarcman, neozbiljno je Sasa odigrao drugi set, a i u prvom je dozvolio brejk, tako da je Novak favorit u tom mecu koji odlucuje o polufinalu.

 

  Nadal-Cicipas ce bas dobar mec da bude. Lepo igra Rafa i agresivno, bilo bi fino da prodje

Link to comment
Share on other sites

Novakov sinocnji mec sam gledao samo na preskoke.
Najvise zato sto sam prednost dao kosarci,a da budem iskren i zato sto sam negde i ocekivao da ce izgubiti. Bas sam uhvatio deo prvog seta kad je brejknut. Videlo se po govoru tela da mu je voljni momenat pao i usledila je otprilike tona neiznudjenih gresaka.
Ako zeli prolaz dalje,nema drugog izbora do pobede u poslednjem kolu.

Zverev je idealan protivnik da se vrati u kolosek. Sasha je bio vise nego nekonstantan u svojim mecevima u O2 Areni i pruzice Novaku dosta prilika sutra,posebno ako ponovi tenis iz meceva sa Medvedevim i Svarcmanom - tenis pun oscilacija.
Mec je takmicarski ziv,ima tu jos uloga u igri i zaista ocekujem da (trenutno samo) manje los igrac prodje dalje.

I tu dolazim do ovog dela..
 

13 hours ago, Boxy said:

Po svemu vidjenom do sada, Medvedev ili Tim osvajaju

..sa kojim se slazem.
Mislim da nema ono sto je potrebno da ode do samog kraja,jer obojica deluju mnogo bolje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko citam, on je ponovo u sred politickih igrarija, tako da nije ni cudo sto mu je voljni momenat blizu nule.

Nisam sad najbolje ukapirala, da li je ovim novim ATP pravilom da clan PC ne moze da bude onaj ko je clan neke druge organizacije (pravilo doneseno preko noci kad su videli da su Novak i Vasek kandidovani) znaci da Novak (i Vasek) definitivno nisu u izborima za PC? Sto bi znacilo da je makar iz te papazjanije izbacen (ali ostaje PTPA).

Link to comment
Share on other sites

Tek sad sam videla da su bili ustvari primorani da izadju iz saveta igraca da bi osnovali PTPA ja sam mislila da su svojevoljno izasli ali sada koliko citam - prvo su ih takoreci izbacili onda su ih  igraci ponovo kandidovali jer zvanicno nije bilo zabranjeno biti u oba a onda su doneli odluku da i zvanicno ne mogu da budu

 

I to su ga koliko razumem obavestili pred mec - bas lepo

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ciao said:

Tek sad sam videla da su bili ustvari primorani da izadju iz saveta igraca da bi osnovali PTPA ja sam mislila da su svojevoljno izasli ali sada koliko citam - prvo su ih takoreci izbacili onda su ih  igraci ponovo kandidovali jer zvanicno nije bilo zabranjeno biti u oba a onda su doneli odluku da i zvanicno ne mogu da budu

 

I to su ga koliko razumem obavestili pred mec - bas lepo

ali pazi kad su od svih "sukoba intresa" u tenisu oni odlucili da se obracunaju bas s ovim :classic_wink:

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Pogrešna tema :classic_tongue:

 

Baš sam se nadala da će Kolhof i Mektić da ispadnu pa da gledam dubl na miru :frusty:

Tim ovo kopira Novaka iz skorašnjih izdanja?

da li verujes da nisam ni primetila na kojoj temi pisemo :lol_2:

 

Tim pametno odradjuje trening, nema smisla da trosi energiju i juri se s Rubljovim u mecu koji nema uticaja na njegov plasman u SF.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Standings are determined by: 1) Number of wins; 2) Number of matches; 3) In two-players-ties, head-to-head records; 4) In three-players-ties, percentage of sets won, then percentage of games won; 5) ATP rankings

 

Ovako, ako Nadal pobedi on je prvi jer H2H, a ako Zverev onda je Thiem prvi. Jel dobro tumačim?

Link to comment
Share on other sites

Barem smo ovaj put pošteđeni prebrojavanja gemova i setova :classic_biggrin:

1 hour ago, wwww said:

 

Tim pametno odradjuje trening, nema smisla da trosi energiju i juri se s Rubljovim u mecu koji nema uticaja na njegov plasman u SF.

Htedoh da kažem da je to ipak 200 bodova i onda se setim da ne otpadaju prošlogodišnji :ajme:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milutinov Tata said:

Jedna od stvari koju bih promenio je da se gleda medjusobni duel kada 2 igraca imaju isti broj pobeda, Tim vec drugu godinu igra nebitan mec koji otaljava. Bar da mora da osvoji 1 set pa da koliko toliko zapne.

Strogo gledano u pravu si ali kako je Tim blesav covek oko planiranja rasporeda i stednje energije ne mozes ni da se ljutis na njega, nekako budes ponosan sto nije vise opsednut :lol_2:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...