Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

3 minutes ago, Boxy said:

Lako je pitanje, ali je zanimljivo :classic_biggrin:

Koja igracica je pobedila 2 sampionke USO, koje su osvojile isti taj USO u rasponu od 30 godina?

I kao dodatno pitanje, koje su te 2 slem sampionke? 

 

Meni nije lako, samo pretpostavljam da je starija od tih šampionki

 

Spoiler

Navratilova

 

A da bih riješio, treba mi neka pomoć oko te igračice. Ajde barem reci jesu li joj te dvije pobjede vrhunac karijere (DA/NE)?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:

Nije, ali samo da razjasnim ta igracica je pobedila sampionke USO, a njih 2 su sampionke u razmaku od tacno 30 godina.

 

Da, to sam shvatio samo nisam da li je dobila te dvije na istom turniru ili bilo kad u toku svoje karijere...jer ako je ovo drugo u pitanju, a pretpostavljam da jest, nekako mi se čini da ta koju tražimo nije jedina takva igračica...mada opet, ne mogu se (ni te jedne) sjetiti :twak:

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se ukljucim (mada nisam sigurna da li se 30 godina odnosi na bilo koju titulu na USO):

 

Spoiler

Posto se dva puta penzionisala verujem da je Date. Ne verujem da iko drugi moze da poveze '80-e i ovu deceniju sem nje. Dobila je Grafovu i Osaku. Znam da je Grafovu dobila u nekom epicu u FED Kupu, a Osaka po nekoj logici od 30 godina razmaka izmedju titula. Mada ako je Osaka moze da bude i kombinacija sa Sabatinijevom, posto je sada 30 godina od njene titule na USO).

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...