Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

10 minutes ago, Klotzen said:

Da ponovim za ove što su protiv Bajdena zbog bombardovanja. Tramp je bio protiv bombardovanja zato što se zalagao za kopnenu intervenciju. Tako da tom logikom možemo isto da zaključimo i o njemu.

 

Tramp se nije pitao nista tada tako da je mogao da lupeta. Nema poslove na Kosovu kao sto ima Bajden Junior.

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da Bajden pobedi da belosveCki desni populisti ne misle  vise da imaju saveznika u USA preCedniku. Sada neka se drze Putina i Kine.

 

Ako ne podrzavam jednog demagoga u Srbiji, necu ga podrzati nigde drugde u svetu. Pokazalo se koliko je opasno imati takve likove na vlasti, prvo jer takvi nikada ne silaze mirno sa vlasti nego su u stanju i krv da proliju da ostanu u fotelji.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ras kass said:

Bitno je da Bajden pobedi da belosveCki desni populisti ne misle  vise da imaju saveznika u USA preCedniku. Sada neka se drze Putina i Kine.

 

Ako ne podrzavam jednog demagoga u Srbiji, necu ga podrzati nigde drugde u svetu. Pokazalo se koliko je opasno imati takve likove na vlasti, prvo jer takvi nikada ne silaze mirno sa vlasti nego su u stanju i krv da proliju da ostanu u fotelji.

 

 

 

Bas suprotno, ako SAD i EU zabole sta ovaj nas ovde radi jer gledaju samo svoje interese, tako treba i mi da gledamo. Bas nas briga sta on radi na njihovom unutrasnjem planu, gledamo sta nama kao zemlji vise odgovara. Mislim ne mozemo da uticemo nista, al mozemo da se zezamo na forumu i navijamo:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje u vezi sa ovom prevarom od izbora. Da varate na izborima, da kradete da bi neko postao predsednik, nije li logično, kad već kradete, da marnete i glasove za senatore i kongres? Gde je logika da pogubiš par mesta u kongresu, ne uspeš da flipneš senat a da pokradeš na predsedničkim?

 

Bila je ona jedna anketa da su za Trampa glasali uglavnom jer misle da je ok radio, i da je taj procenat visok. A za Bajdena maltene 50-50 jer misle da će biti dobar predsednik i jer ne podnose Trampa. Ispašće da ovo nije pobeda demsa nego pobeda kontra Trampa. Što rezultati za kongres-senat pokazuju.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Imam jedno pitanje u vezi sa ovom prevarom od izbora. Da varate na izborima, da kradete da bi neko postao predsednik, nije li logično, kad već kradete, da marnete i glasove za senatore i kongres? Gde je logika da pogubiš par mesta u kongresu, ne uspeš da flipneš senat a da pokradeš na predsedničkim?

 

Bila je ona jedna anketa da su za Trampa glasali uglavnom jer misle da je ok radio, i da je taj procenat visok. A za Bajdena maltene 50-50 jer misle da će biti dobar predsednik i jer ne podnose Trampa. Ispašće da ovo nije pobeda demsa nego pobeda kontra Trampa. Što rezultati za kongres-senat pokazuju.

 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

.............

Republikanci su zalepili svoja dupeta uza zid i očekivali da Trampara sam uzme izbore.

.............

 

Naprotiv - mnogi nisu ocekivali da dobije i namerno/svesno su se distancirali od njega. Delom zato sto su pretpostavili da ce im podrska njegovim glupostima naneti stetu u njihovim lokalnim izborima, delom zato jer je tesko pruziti podrsku nekim njegovim svinjarijama.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, StephenBob said:

Izmedju cirkuzanta ili zla uvek biram cirkuzanta. Zato mislim da je katastrofa kako za nas tako i za ostatak sveta ako Bajden dobije. Iako kazem, ni Tramp nije dostojan funkcije. Sreca u nesreci je sto Bajden ima vec 80god.

 

Nema tu sreće. Očekujem da za max godinu dana Bajdena sklone zbog izlapelosti i da Kamila dođe na njegovo mesto, da bi se demokrate obezbedile da 2024. može da pobedi na izborima i bude regularan predsednik.

Ionako je nebitno ko je predsednik, politika i agenda im je manje više uvek ista.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, zoran59 said:

 

Naprotiv - mnogi nisu ocekivali da dobije i namerno/svesno su se distancirali od njega. Delom zato sto su pretpostavili da ce im podrska njegovim glupostima naneti stetu u njihovim lokalnim izborima, delom zato jer je tesko pruziti podrsku nekim njegovim svinjarijama.

 

Bas suprotno, Tramp im je ugurao guzice u Senat, a oni nisu bas mrdnuli dupe za njega, bas su to komentarisali na CNN-u, da su dobijali glasove u ruralnim delovima gde je Tramp pokidao gde ne bi dobijali bas toliki procenat glasova. To su se saglasili i republikanski i dems analiticar u studiju.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

Imam jedno pitanje u vezi sa ovom prevarom od izbora. Da varate na izborima, da kradete da bi neko postao predsednik, nije li logično, kad već kradete, da marnete i glasove za senatore i kongres? Gde je logika da pogubiš par mesta u kongresu, ne uspeš da flipneš senat a da pokradeš na predsedničkim?

 

Bila je ona jedna anketa da su za Trampa glasali uglavnom jer misle da je ok radio, i da je taj procenat visok. A za Bajdena maltene 50-50 jer misle da će biti dobar predsednik i jer ne podnose Trampa. Ispašće da ovo nije pobeda demsa nego pobeda kontra Trampa. Što rezultati za kongres-senat pokazuju.

 

To sam ja svo vreme pisala. Nije za Bajdena nego protiv Trampa. Trampovi glasaci su ga prevarili dajuci mu signal da vole to sta i kako on radi, a bilo ih je nedovoljno.

Da je Tramp pobedio za 4 godine bi stigla AOC ekipa na vlast, ovako je sasvim moguce da za 4 godine opet vlast uzmu republikanci. Tome ce i da pogoduje sto imaju senat i sud, pa ce opstruisati dems gde god mogu i napraviti od njih nesposobnjakovice. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Crni Bombarder said:

Hvala obojici.
Upravo zbog toga i pitam. Jer sam negde naleteo na informaciju da je dobio "punu" pratnju,sto bi moglo nesto da sugerise. Ovo sto je @nonicknapisao u par postova iznad.

Edit:slova

 

Proud boys, stand back and stand by

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...