Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

 
Nate Silver kaze da u AZ ce preostali mail in glasovi biti vise u korist repsa, mada najverovatnije nedovoljno. 
 
I u Nevadi je moguće da preostali odnos mail in glasova nece biti toliko democrat heavy, kao u WI i MI. Kolko sam skapirao oni broje te glasove hronoloski kako su stizali, a republikanci su uglavnom glasali kasnije. 
U NV ima još oko 250,000 glasova da se broji.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Jeste offtopic, ali kad ih vec pomenuste ranije, kako Medo i Radule jos uvek nisu napravili neki dogovor o saradnji ( Sporazum o strateskoj borbi protiv ljudi-gustera i kemtrejlsa )? Nekako je Medo CG Radule, a Radule srpski Medo.

 

Offtopic, sta bi oni dobili od te saradnje? Radulovic je prilicno nebitna licnost u Srbiji, a Medojevic je tu samo jer je sa DF (ko zna koliko glasova on ima sam).

 

Ontopic, meni je neverovatno da u Arizoni proglase Bidenovu pobedu, iako je ostalo jos dosta, a u NC i GA cekaju na preokret. Pogotovo je neverovatno sta se desava u NC, da ne mogu ni glas vise da prebroje na ovih 94% (tu je Trump bio na 84% sansi po NYT).

 

Nevadu zaboravite, Trumpa ce Arizona, a narocito taj distrikt u Nebraski da kosta pobede. Za Michigan i Wisconsin se znalo da nema sanse, PA, IA, FL i OH je uspeo da dobije, a da izgubi u drzavama koje su bile preko 3% i 5% 2016. u njegovu korist.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mrd said:

Gledam izveštaj iz PA i zamšljam promaju koja nosi papire kroz przor. Odoše glasovi.
Sad me nije briga koj dobije koliko mi je plezir ove uplašene face.

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk
 

Ostavili su senku na brojanje. Sta god bilo. Ali barem ce uskoro biti gotovo.

Link to comment
Share on other sites

Tramp smanjio razliku u Arizoni na 69.000 glasova. Međutim izgleda da su ovi što broje opet otišli da spavaju i nastavljaju sutra. Doduše izjavu je dala za okrug gde je Feniks ali pretpostavljam da su i ostali okruzi isto postupili.

 

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Bez ikakvih džinksovanja ili ostalih sranja...Ovo nije gotovo još uvek. Razlike svuda jesu u korist Bajdena ali se lako može okrenuti. Ako Bajden uzme i Pens, može ostale da izgubi lagano.

 

Ono što bi, ne za Bajdena, nego za samu Ameriku bilo dobro, je da Bajden po mogucstvu odradi jos neki flip, kako ne bi postao predsednik sa ravno 270 EV. Isto bi važilo i za Tramparu. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, NMX said:

Bez ikakvih džinksovanja ili ostalih sranja...Ovo nije gotovo još uvek. Razlike svuda jesu u korist Bajdena ali se lako može okrenuti. Ako Bajden uzme i Pens, može ostale da izgubi lagano.

 

Ono što bi, ne za Bajdena, nego za samu Ameriku bilo dobro, je da Bajden po mogucstvu odradi jos neki flip, kako ne bi postao predsednik sa ravno 270 EV. Isto bi važilo i za Tramparu. 

 

Kvote, po državama, ima li ih?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Abudžaba Dabila said:

 

Kvote, po državama, ima li ih?

 

Next president:

 

Bajden 1.16

Tramp 5.5

 

Arizona:

Bajden 1.3 (raste)

Tramp 3.4

 

Georgia:

Bajden 1.61

Tramp 2.2 (ovo nikako ne kapiram i voleo bih da mi neko objasni)

 

Nevada:

Bajden 1.2 (raste)

Tramp 4.33

 

NC

Bajden 4.33

Tramp 1.2

 

Pensilvanija

Bajden 1.2 (isto, kako?)

Tramp 4.33

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...