Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

1 minute ago, Angelia said:

Tramp se sprema za obracanje naciji - izgleda da je dobio izbore bez PA 

 

 

Pensilvanija je na 71% prebrojanih, a ubaceno je dosta glasova iz Pitsburga (66% prebrojano), a razlika se nije smanjila. 700 hiljada je glasova razlike. Filadelfija je na 50%, Delaver je na 60%, Montgomeri 65%. 

 

Velika je ovo razlika, a broji se jos i u nekim republikanskim bazama. Treba pratiti Eri, Baks i Cester kljucni. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Još samo osam sati dok ne nastave da broje glasove

Četiri države - Pensilvanija, Viskonsin, Mičigen i Džordžija - ostavile su na desetine hiljada glasova po strani, čime su usporili trku za Belu kuću, prenosi CNN. Izborna komisija u pojedinim državama je rešila da prekine sa brojanjem i nastavi sa radom u sredu, odnosno, od 16.00 po našem vremenu.

 

 

Jel ovo uobicajeno na americkim izborima...?

Jel se ovo desavalo ranije ... ?

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, AgroLaki said:

Ništa konkretno kvarcovani ne priča, kreće da se žali.

Merika. Pozicija kuka na bugarske vozove.
Brojanje glasova se prekida i ide se da na spavanje.
U Virdziniji slucajno dodali 100k vise glasova bajdenu pa brisali.
Sve u svemu zanimljiv show koji ide u fotofinis.
Tramp se vratio na 1.3/4 kod kladionica imao je period kada su ga podigli na 1.7/8

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, A sad said:

 

 

Pensilvanija je na 71% prebrojanih, a ubaceno je dosta glasova iz Pitsburga (66% prebrojano), a razlika se nije smanjila. 700 hiljada je glasova razlike. Filadelfija je na 50%, Delaver je na 60%, Montgomeri 65%. 

 

Velika je ovo razlika, a broji se jos i u nekim republikanskim bazama. Treba pratiti Eri, Baks i Cester kljucni. 

Jesam pravilno skontala da on i bez PA dobija izbore, mozda negde tanko oko cega ce se ganjati, ali PA nije vise odlucujuca?

 

Mislim da znam da mogu mirno da spavam.

 

Za one koji misle da mi za miran san treba Trampova pobeda, to nije tacno, samo mi je trebala ocigledna odluka da se ne krljaju narednih dva meseca oko moje drzave. Posto bi to ocigledno bilo lose za mene.

 

Bilo koji rezultat koji je ocigledan je dobar za mene, iako ne bih da placam 6-7% vise poreza za Bidena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Angelia said:

Jesam pravilno skontala da on i bez PA dobija izbore, mozda negde tanko oko cega ce se ganjati, ali PA nije vise odlucujuca?

 

Mislim da znam da mogu mirno da spavam.

 

Za one koji misle da mi za miran san treba Trampova pobeda, to nije tacno, samo mi je trebala ocigledna odluka da se ne krljaju narednih dva meseca oko moje drzave. Posto bi to ocigledno bilo lose za mene.

 

Bilo koji rezultat koji je ocigledan je dobar za mene, iako ne bih da placam 6-7% vise poreza za Bidena.

 

Jos je rano. Viskonsin je prebrojano 81%, Micigen 68%, Nevada 78%, Arizona 82%. Ne znam sta se desava sa Dzordzijom i Severnom Karolinom tamo se ne menja nista vec previse dugo. 

 

Drugi distrikt u Mejnu izgleda da dobija Tramp. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, A sad said:

 

Jos je rano. Viskonsin je prebrojano 81%, Micigen 68%, Nevada 78%, Arizona 82%. Ne znam sta se desava sa Dzordzijom i Severnom Karolinom tamo se ne menja nista vec previse dugo. 

 

Drugi distrikt u Mejnu izgleda da dobija Tramp. 

oh dont be a party pooper :classic_biggrin:

 

Daj posalji me na spavanje i reci mi da je sve odluceno....

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Nju Hempšir je među prvima krenuo da broji i tek su na 70%. Sreća pa nisu neizvesni da i njih čekamo. Američka Crna Gora 🙂

 

 

Ne NH, to je Mejn. Tamo se ceka drugi distrikt. 

 

Ali tamo prvo stizu glasovi iz gradova, a jos nema iz ruralnih sredina. Intresantno. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Klotzen said:

Ako nisam nešto prevideo na mapi Tramp ako dobije NC i GE može samo sa Mičegenom do pobede. Tako da je to jedini scenario za pobedu sa jednom od dve države ako ne bude iznenađenja. To bi trebalo da je 273-265 za Trampa.

270 je dovoljno, jesi u tih 273 za Trampa uracunao PA, posto to nije sigurno....

Link to comment
Share on other sites

Po Foksu je Viskonsin gotov. Nisu ga proglasili, ali na 93% prebrojanih Tramp vodi sa 118 hiljada prednosti. Ali Milvoki je prebrojan 100%. Tu nema prostora za promenu. 

 

E sad, ja ne znam koliko je to pouzdano jer nikad ne pratim izbore tamo vec na NYT. NYT ima istu razliku, ali znatno manje prebrojanih, 81%.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, A sad said:

Jebem ti zivot odem da uspavam dete i ja zaspem. Kakvo je stanje? 

Ovo necu nikad moci da prezalim, prvi izbori koje nisam pratio. 

 

Sapuce majka: Jel zaspo??

Mali odgovara: Jeste!

 

Elem, ja sam prvi put pratio uzivo, i verovatno poslednji, jer me mrzi da se udubljujem u ove mehanike brojanja glasova, bilo mi je kao da gledam neki novi sport. 

 

Vidim da ovde nece biti cisto dok se bas poslednji glas ne prebroji. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Sapuce majka: Jel zaspo??

Mali odgovara: Jeste!

 

Elem, ja sam prvi put pratio uzivo, i verovatno poslednji, jer me mrzi da se udubljujem u ove mehanike brojanja glasova, bilo mi je kao da gledam neki novi sport. 

 

Vidim da ovde nece biti cisto dok se bas poslednji glas ne prebroji. 

Pa to ti je utakmica koja traje tri dana, sta si mislio :s_d:

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, AgroLaki said:

Ok, definitivno ide ovako, mora da dobije Severnu Karolinu, Dzordziju, Vinskonsin i Micigen, u slucaju da Bajden pobedi u Pensilvaniji. Sa ove 4 drzave to mu je okruglo 270. 

Georgia je jako blizu, moze da se promeni. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...