Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

3 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

 

Izjednačenje u 90., na Marakani, igra se sudačka nadoknada (imamo VAR) :classic_biggrin:

 

Fudbaleri Bordoa trče u kontranapad, srećom tu su Maksimović i Bajković i da vidimo ishod......

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebavanje na stranu, ovo sa Viskonsinom je (verovatno) skok jer je ceo Milvoki potrosen. Kada dodju ruralni delovi, vratice se narandžasti ludak ispred Bajdena.

 

I dalje to ne znači ništa. Micigen, Dzordzija i Pensi su ocigledno prestali da broje (ili sam ja nesto promasio).

 

Rekao bih da je ovo sa viskonsinom samo vestacko disanje Bajdenu ali da mu je sudbina zapecacena sa Micigenom. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Mislim da nema nista od toga da Tramp sacuva sve 4 preostale drzave. 

Na koje 4 tu misliš?

 

Viskonsin, Mičigen, Pensilvanija, Džordžija? Ni ne trebaju mu sve četiri, tri su dovoljne ako računamo da je uzeo Severnu Karolinu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Zajebavanje na stranu, ovo sa Viskonsinom je (verovatno) skok jer je ceo Milvoki potrosen. Kada dodju ruralni delovi, vratice se narandžasti ludak ispred Bajdena.

 

I dalje to ne znači ništa. Micigen, Dzordzija i Pensi su ocigledno prestali da broje (ili sam ja nesto promasio).

 

Rekao bih da je ovo sa viskonsinom samo vestacko disanje Bajdenu ali da mu je sudbina zapecacena sa Micigenom. 

 

Ima još i Green Bay u WI da se prebroji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djole said:

Na koje 4 tu misliš?

 

Viskonsin, Mičigen, Pensilvanija, Džordžija? Ni ne trebaju mu sve četiri, tri su dovoljne ako računamo da je uzeo Severnu Karolinu.

Da pogresio sam, ako izgubi Vinskonsin, mora sve ostalo da uzme.

Ispod 90% prebrojanih ostali su jos Dunn, Brown, Kenosha, Richland i Washington, svuda tramp vodi, tako da mooozda ima sanse da obrne Vinskonsin. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, AgroLaki said:

Da pogresio sam, ako izgubi Vinskonsin, mora sve ostalo da uzme.

Ispod 90% prebrojanih ostali su jos Dunn, Brown, Kenosha, Richland i Washington, svuda tramp vodi, tako da mooozda ima sanse da obrne Vinskonsin. 

 

Poenta je koji glasovi fale. I tu je priča da nedostaju mail in votes, koji će čak i u crvenim distriktima biti relativno više u korist Bajdena. Biće jako blizu svakako

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...