Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Rekla bih da je Busta uspeo sebe da ubedi kako je u Njujorku mogao da ga dobije u regularnom meču, a sad je dobio pokaznu vežbu kako bi Njujork izgledao pa otrežnjenje boli, što bi rekao Pešikan. 

Ništa specijalno, šteta samo što će se ovo medijski eksploatisati do besvesti, po običaju.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Kaže da Novak traži MTO kad god se meč zakomplikuje, i da on zna unapred kad igra s njim da će ga tražiti, kao i u Njujorku, i tako dalje :classic_rolleyes:

No dobro, biće im valjda svima lakše kad Novak ne osvoji ovo, onda će moći da pređu na druge njegove zločine.

 

On je baš ozbiljno poleteo posle USO, prijaće mu da se malo izduva...što se MTO I cele priče oko povrede tiče, zar neko stvarno misli da bi Đoković namerno spustio brzinu prvog servisa u prvom setu za 20 mph i isti izgubio, da bi postigao...šta tačno? I sve to protiv Karenja Buste? Ok, i mene nerviraju neke stvari kod Đokovića, ali ovo je baš onako boldrikovski plan, nema šanse da je to izveo namerno.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MilošVB said:

Ja tek sada vidim koja je histerija na društvenim mrežama(pretežno stranci,a ima i "naših") o Novakovom "lažiranju povrede"...to može reći neko glup/zao/iskompleksiran...ili kombinacija nekih od ovih stvari...

 

U kom univerzumu bi neko u QF slema na kojem ima najmanje uspeha poklonio prvi set protivniku da bi ga "zavarao"?

 

Ljudi stvarno trebaju naći neki ventil u real life da im ovakve teorije ne bi padale ne pamet...nije zdravo.

Zasto citas te gluposti? 

Teorija "lazirane povrede" je totalno besmislena. Igraci kad imaju neku povredu trude se da to sakriju od protivnika i od kamera izbegavajuci da dodirnu mesto koje ih muci, a on je taman izasao pred Bistu i isfolirao kako ga sve zivo boli i jos mu poklonio prvi set :classic_happy:

Iz aviona mu se videlo poluotvoreno levo oko i crven nos kao babura, izgledao je kao da bi najradie iz koze iskocio, jer ga je sve zivo bolelo. Mislim da je u pitanju prehlada, ono kad te boli svaka koska. Popio je neki Brufen i posle su popustili bolovi, procepili se sinusi, prestao da boli vrat i onda je naravno poceo bolje da igra. 

Problem je tu sto je u prvom setu svojom losom igrom i drzanjem tela dao nadu Fed fanovima da ipak nece osvojiti jos jedan RG pa im je ovaj povratak u toliko teze pao. Zao mi ih je jako, toliko mrzeti nekog nije zdravo. 

 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, MilošVB said:

Šta to kaže Busta,jebem ga u usta? 😁

Ako otvaraš na tviter aplikaciji, uvek ispod teksta imaš "prevedi tvit" 🙂

 

Pa jasno se videlo po ubačenom prvom servisu u prvom setu da ima problem, koliko god loše servira, 30% ubačenog prvog servisa u jednom trenutku u setu nije normalno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Da da, izasao je na teren sa pripremljenom taktikom foliranja. Cak je i kinezi-tejping stavio na vrat pre meca, da bude faker na nivou.

ma naravno, uplasio se strasnog Karenja Buste, pa resio da ga zavara i totalno poremeti tako sto ce da izgubi 1. set i da se onda vrati i pobedi ga u 4 seta. A da bi prikrio tu podlu zamisao namerno je izgubio brejk prednosti u 4. setu, pa mu jos onda dozvolio da ima brejk loptu na njegov servis.

Bas je prevejan taj Novak Djokovic, morao je da uportebi svoje najmracnije trikove da bi pobedio straasasnog (brrrr) Karenja Bustu.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno što ste se vi svi upeli kao da nekog ubeđujete, kome ovde treba da dokazujete je li Novak fejker ili nije? Ko već misli da jeste i želi da je tako, taj neće promeniti mišljenje, a ostali valjda znaju bolje :classic_smile:

Samo se nadam da će uspeti da ga oprave na vreme, jer mora da bude 100 posto fit da bi imao šanse. Ovo vreme je kao poručeno za razne povrede takve vrste :classic_sad:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Supacki od Buste ovaj tvit. On znao sve unaprijed...hau jes no. Cijenim da ako se opet sretne s Novakom bice demontiran.

Ima Novak te momente kad nervira (i mene kao njegovog navijaca mozda i vise) ali je ovo sore looser stav i trazenje izgovora jer je imao prilike. Ima jedan izraz za takve ali ne bih ga ovdje napisao. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, alcesta said:

Meni nije jasno što ste se vi svi upeli kao da nekog ubeđujete, kome ovde treba da dokazujete je li Novak fejker ili nije? Ko već misli da jeste i želi da je tako, taj neće promeniti mišljenje, a ostali valjda znaju bolje :classic_smile:

Samo se nadam da će uspeti da ga oprave na vreme, jer mora da bude 100 posto fit da bi imao šanse. Ovo vreme je kao poručeno za razne povrede takve vrste :classic_sad:

 

Ma nikoga ne ubeđujem(o), nego je baš onako šupačka Bustina izjava...posebno kada se uzme u obzir da postoji taj snimak gde se vidi kako Đokoviću drndaju vrat ne bi li mogao da igra. Meni ni iz džepa ni u džep, samo reagujem na nefer potez i pitam se da li ima ljudi koji misle da ćeš da pokloniš nekome set u profesionalnom teniskom meču kao deo neke taktike (znam da ih ima, malo češem jezik dok se ne uspavam).

Edited by implant
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dabome, Novak je sve ono u Njujorku planski uradio. Trenirao kako da zvekne linijskog sudiju u glavu pa to i uradio. Sve sa ciljem da svi pomisle da ce posle diskvalifikacije biti rastrojen i nikakav na RG. Siroti Busta zrtva Novaka prevaranta.

Kako li im ne dosadi vise...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komplimenti za njegovu glumu! Ajde nekako scenario napisati, to su mogli da mu smisle ovi iz tima zajedno sa Jelenom koja je upravo zbog toga i doputovala, ali sve to tako savrseno izvesti! Navesti Bustu da vidi sebe sa podignutim peharom na FŠ, Nadala kako se valja po sljaci istog, presrecan sto je uzeo 13. RG i 20 GS te tako stigao Federera, a Federera kako trlja ruke i razmislja gde zeki da nabavi najjace baterije kako bi uspeo da dokusuri bika sa Majorke! I onda.... Puce mehur i krenuse da se izlivaju g..na po drustvenim mrezama po kojima ce jos danima da se valjaju besni navijaci sve trojice neverujuci sta ih je snaslo:furious:

Sta reci? Bravo care al ih udesi :thumbup:

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam gledao mec od pocetka prvog seta , kada je to Djokovic trazio medical pa je moglo da utice na igru i da omete Bustu? Koliko sam shvatio imao je pomoc lekara pre meca (onaj snimak sa pomocnog terena) i valjda posle zagrevanja , ali kada je poceo mec nije bio medical.
Mislim kapiram da se iznervirao sto nije mogao da dobije djokovica na 30% na njegovoj najgoroj podlozi , ali opet makar neka ne ispada tupav zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

posto smo svi ovde amateri i volimo da gledamo tenisku igru a nismo nikakvi eksperti , evo sta kaze neko ko se ipak razume u tenis 

 

Quote

Carreno Busta is the type of player that the top guys measure their games against – they don’t feel like they should lose to them. Tsitsipas is a different story."

 i nesto o sledecem novakovom protivniku 

Quote

McEnroe on Eurosport about Tsitsipas. "We’ve been waiting for bigger and better things from Tsitsipas since he beat Federer in Australia so he’s going to win a Major real soon."

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...