Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

Znam da je moral ground vrlo upitan, ali ipak moram.

 

Jer to što je KKP sramota od kluba na više nivoa, ne menja činjenicu da mi je Železnik jedna od ogavnijih stvari u sportu uopšte.

Ne vidim zasto bi moral ground bio upitan. Zeleznik u kosarkaskom svetu uglavnom i predstavlja hotbed nemorala i nelegalne rabote. I to ne od juce.

 

Sa druge strane, mislim da treba prilagoditi ocekivanja ne samo spram KKP vec i drugih entiteta u drzavi. Trulez koja danas prozima apsolutno svaku poru u drustvu cini da moralni i ispravni ljudi, kojih naravno ima svuda, niti mogu da se dovoljno istaknu niti da kolektivnim delovanjem promene licni opis organizacija u kojima sudeluju. Prakticno sve je isprofanisano i obezvredjeno.

 

Shodno tome, KKP ne moze biti drugaciji nego sto jeste, tacnije ne moze uprava biti drugacija nego sto jeste jer je uprava svega drugog u drzavi ista takva. Nametnuta sa istog mesta, formirana na identican kalup.

 

Sto vinovnike ne oslobadja odgovornosti. Niti dobri ljudi treba da odustanu. Naprotiv. Ali mislim da je postalo bespredmetno 'osudjivati' ljude ili organizacije sto pojedinacno ili kolektivno u ovom trenutku nisu u stanju da se odupru tako sveobuhvatnom pritisku i nasilju (jasnoce radi, uopste ne sugerisem da si bilo sta tako rekao u svom postu Arsenije, koristim ga samo kao slagvort).

 

Takvi smo kakvi smo i tu smo gde smo. Valja raditi da svaki dan budemo pomalo bolji, to je ono sto se sigurno moze.
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Isiah said:

Ne vidim zasto bi moral ground bio upitan. Zeleznik u kosarkaskom svetu uglavnom i predstavlja hotbed nemorala i nelegalne rabote. I to ne od juce.

 

Sa druge strane, mislim da treba prilagoditi ocekivanja ne samo spram KKP vec i drugih entiteta u drzavi. Trulez koja danas prozima apsolutno svaku poru u drustvu cini da moralni i ispravni ljudi, kojih naravno ima svuda, niti mogu da se dovoljno istaknu niti da kolektivnim delovanjem promene licni opis organizacija u kojima sudeluju. Prakticno sve je isprofanisano i obezvredjeno.

 

Shodno tome, KKP ne moze biti drugaciji nego sto jeste, tacnije ne moze uprava biti drugacija nego sto jeste jer je uprava svega drugog u drzavi ista takva. Nametnuta sa istog mesta, formirana na identican kalup.

 

Sto vinovnike ne oslobadja odgovornosti. Niti dobri ljudi treba da odustanu. Naprotiv. Ali mislim da je postalo bespredmetno 'osudjivati' ljude ili organizacije sto pojedinacno ili kolektivno u ovom trenutku nisu u stanju da se odupru tako sveobuhvatnom pritisku i nasilju (jasnoce radi, uopste ne sugerisem da si bilo sta tako rekao u svom postu Arsenije, koristim ga samo kao slagvort).

 

Takvi smo kakvi smo i tu smo gde smo. Valja raditi da svaki dan budemo pomalo bolji, to je ono sto se sigurno moze.
 

 

KKP je trenutno okupiran od strane ovih idiota na vlasti ali ne treba odustajati, moramo se svakog dana boriti da prave vrednosti i pravi ljudi isplivaju na površinu. Sve će se ovo jednom lane zvati, treba samo istrajati. Doći će dan kada će u KKP opet glavnu reč voditi gradjanština a ne limari iz Čačka.

Edited by K.Dot
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, K.Dot said:

 

KKP je trenutno okupiran od strane ovih idiota na vlasti ali ne treba odustajati, moramo se svakog dana boriti da prave vrednosti i pravi ljudi isplivaju na površinu. Sve će se ovo jednom lane zvati, treba samo istrajati. Doći će dan kada će u KKP opet glavnu reč voditi gradjanština a ne limari iz Mionice.

sa ovakvim neznanjem se ne jede govna na svetom topiku. limar je iz prislonice. edukuj se.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, K.Dot said:

 

KKP je trenutno okupiran od strane ovih idiota na vlasti ali ne treba odustajati, moramo se svakog dana boriti da prave vrednosti i pravi ljudi isplivaju na površinu. Sve će se ovo jednom lane zvati, treba samo istrajati. Doći će dan kada će u KKP opet glavnu reč voditi gradjanština a ne limari iz Mionice.

Airball

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, pavijan2 said:

sa ovakvim neznanjem se ne jede govna na svetom topiku. limar je iz prislonice. edukuj se.

 

To možda ti jedeš govna pa učitavaš drugima, meni je čak i pohvalno što ne znam odakle je tačno gospodin Ostoja. 

25 minutes ago, jedibojan said:

Airball

 

To je čini mi se admin sa jednog drugog foruma, ako mene pitaš, ali nije on ovo napisao, ja lično sam hteo da iskažem bunt prema ovoj naprednjačkoj garnituri u klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jedibojan said:

i nikako nije bio pokusaj aronije?

 

Zašto? Ja SNS ne mogu da smislim, nebitno gde i na kojim pozicijama se nalaze. Imam direktan uvid kako to sve funkcioniše u mom gradu, mogu samo da zamislim kako je u Beogradu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:
5 minutes ago, jedibojan said:
da se mene pita, pokusao bi da dovedem Simanica i Radanova

Umesto Jaramaza i Mosleya

umesto S. Jankovica, a Radanov nek rotira sa Radetom Dangom i zelenim zubom. Ionako ce Rade biti povredjen pola sezone

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Isiah said:

Shodno tome, KKP ne moze biti drugaciji nego sto jeste, tacnije ne moze uprava biti drugacija nego sto jeste jer je uprava svega drugog u drzavi ista takva. Nametnuta sa istog mesta, formirana na identican kalup.

 

Sto vinovnike ne oslobadja odgovornosti. Niti dobri ljudi treba da odustanu. Naprotiv.

giphy.gif

 

toliko mi idu na q one price "nije to vise moj kkp necu vise da pratim to je sad sns bla bla bla"

uzjahali su celu drzavu a mi treba da im se odupremo, samo jos niko nije napisao kako

proci ce i ovo vreme i daleeeeko od toga da nas ceka med i mleko kad opet uzjasu dosmanlije ali trebalo bi da bude nesto lakse, bar se nadam

treba preziveti

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da popušimo još taj Banvit, Bandirmu, kako već u utorak pa da vidimo može li se ikako oživjeti ova sezona.

Mi smo trenutno neka dva mjeseca u zaostatku za ostakom košarkaške Evrope, treba da nađemo odgovarajućeg trenera, da uspostavimo kakav-takav sistem rada, opravimo nosioce, oživimo zaboravljene, pročistimo selekciju, uradimo doselekciju i uz sve to još moramo u hodu i da se vadimo iz govana u oba takmičenja.

Čak i da sve počnemo od sada da radimo kako treba pitanje je da li ćemo stići da sve opravimo na vrijeme.

Zajebana situacija rođaci...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...