Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

How yes no. Čim su došli videlo se da debelo kasne sa ubacivanjem u prvi tim. 

Dobro "sručnjak"... Kako god ti kažeš... Nagledao sam se ja za 15 godina tih spremnih za prvih tim koji sad igraju zonske lige... Gavrić i Nikolić pre dve godine nisu bili igrači koji su sad, ni blizu... I njima je Grafičar bio sjajan potez... Imali su slobodu, zagarantovanu minutažu, bez mnogo pritiska.. Seniorski fudbal je neuporedivo brži od juniorskog i nije taj prelaz nimalo lak... 

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Dobro "sručnjak"... Kako god ti kažeš... Nagledao sam se ja za 15 godina tih spremnih za prvih tim koji sad igraju zonske lige... Gavrić i Nikolić pre dve godine nisu bili igrači koji su sad, ni blizu... I njima je Grafičar bio sjajan potez... 

Pre godinu dana su MORALI  da budu u prvom timu nagledani stručnjače, samo ne znam za šta. Možda šumarstvo. Da nije došao Stanković, ne bi oni Zvezdu videli. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Pre godinu dana su MORALI  da budu u prvom timu nagledani stručnjače, samo ne znam za šta. Možda šumarstvo. Da nije došao Stanković, ne bi oni Zvezdu videli. 

Za razliku od tebe, ja se mlađim kategorijama bavim već 15 godina i pod profesionalnim ugovorom sam... Selektore iz fotelje... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Zato su nam tako dobro obučeni mladi igrači poslednjih godina?

Zavisi gde... Tu gde ja radim su u poslednje dve decenije izlazili vrhunski fudbaleri na svetskom nivou... 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...