Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

4 minutes ago, Markoss said:

Moze da se igra. Ovo ce bas veliki test za Stankovica da bude. Mi bi s Milojevicem ovo prosli. 

 

Videcemo kakav cemo tim imati 6. oktobra, dosta toga zavisi i od finisa ovog prelaznog roka. 

 

Malo je opskuran taj finiš prelaznog roka. Zna li se za nešto više od Rouza?

Link to comment
Share on other sites

Тако сам и мислио, иако су још један штопер и леви бек под морање, а богами и још један озбиљан везњак/крило са одласком Бена и Гарсије. Наравно, гамад ће штекати паре, пуштати приче и бацати димне бомбе.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Тако сам и мислио, иако су још један штопер и леви бек под морање, а богами и још један озбиљан везњак/крило са одласком Бена и Гарсије. Наравно, гамад ће штекати паре, пуштати приче и бацати димне бомбе.

 

Ja bih voleo da ne dodje niko sem levog beka. Ali to se nece desiti jer ako se ne trguje igracima nema zarade. Ne moze niko iz kluba da uzme novac od LE i LŠ. Jedini način je da se što više trguje.

 

Imamo 4 štopera, od kojih je 1 top prospect, ne bi bilo normalno da dovodimo petog. Voleo bih ja da mozemo da zamenimo Milunovica, ali to se nece desiti. 

 

U vezi imamo sasvim dovoljno igraca i sa prodajom Bena i Garsije. Odlican je trenutak da afirmisemo Radulovića. Eraković je sad za startnu postavu, ako smo ozbiljan klub.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetalHead said:

Pogodih samo poslednji sesir... pih... bukvalno nije super ali nije ni strasno - moze da se igra. 

 

Pre cemo dobiti belgijance nego Hofenhajm a Slovan je pod moranje... 

 

Ja pogodih prvi sesir 🙂 8 poena u grupi laganeze, a mozda i jace, aj u 100 marke kume?

Edited by Ruby Rhod (koji lebdi)
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Selektor said:

 

Ja bih voleo da ne dodje niko sem levog beka. Ali to se nece desiti jer ako se ne trguje igracima nema zarade. Ne moze niko iz kluba da uzme novac od LE i LŠ. Jedini način je da se što više trguje.

 

Imamo 4 štopera, od kojih je 1 top prospect, ne bi bilo normalno da dovodimo petog. Voleo bih ja da mozemo da zamenimo Milunovica, ali to se nece desiti. 

 

U vezi imamo sasvim dovoljno igraca i sa prodajom Bena i Garsije. Odlican je trenutak da afirmisemo Radulovića. Eraković je sad za startnu postavu, ako smo ozbiljan klub.

 

Углавном се слажем, не бих ништа више волео него да гурамо децу у ватру, Гавра и Вељко јесу показали да већ сад јесу за првих 11, али не треба ни са тим претеривати. Свакако сви треба да добију шансу, али мора постојати баланс младости и искуства ако мислимо да направимо нешто. Идеално би било заменити Милуновића, а и Његоша одличним играчима, а имати и крило спремно, пошто не верујем ни да млади Копицл има квалитет да константно испоручује. Не знам за Радулета, мора прво да скупи неки континуитет у домаћици, надам се да може да добије минуте и у Европи, као и Ерак, али мислим да треба имати неког на радару уместо Бена. Наравно, левог бека не треба ни помињати, то је приоритет свих приоритета.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Selektor said:

 

Izvor?

 

22 minutes ago, Selektor said:

To valjda mora uefa da odobri

Utakmica Superkupa Evrope se igrala sa publikom. Bilo je dozvoljeno 30% kapaciteta stadiona. Ja bih rekao da ce UEFA (za pocetak) dozvoliti prisustvo publike u ovakvom kapacitetu,a da ce krajnja odluka (dozvola) biti prepustena epidemioloskim sluzbama svake drzave ponaosob.

Sto si zDreba tice on je na prvi pogled ok.
✔️Gent iz prvog sesira. Gledao sam ih u prvom mecu protiv Dinama iz Kijeva. Imaju dosta problema u igri,vodi ih treci trener od pocetka sezone,a i on je privremeno resenje. Daleko su od poslozene ekipe.
✔️Iz poslednjeg sesira smo izbegli francuske predstavnike. Ja sam drzao fige za Wolfsberger jer volim kad Zvezda igra protiv Austrijanaca ili Svajcaraca,ali ni Liberec nije bauk.
Hofenhajm iz treceg bas los zreb. Nemci nece tankovati takmicenje i pristupice mu sa maksimalnim motivom jer niti im je ispod casti da ga igraju,niti ce im motiv biti upitan. Vise sam zeleo Milana od njih.
Najvaznije je da mi podignemo igru jer sa ovom necemo daleko bez obzira na faktor "Marakane".

Dok ovo pisem evo i zvanicne potvrde iz UEFA-a:svi evropski susreti (reprezentativni+klupski) ce se igrati sa 30% kapaciteta. Nece biti dozvoljeno prisustvo gostujucih navijaca,a kao sto sam i pretpostavio - nacionalni stabovi ce imati poslednju rec. Eto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E, ako će Kon, Kisić i kompanija da imaju poslednju reč... Nek nam je bog u pomoći da uopšte igramo u Beogradu... 😄

Inače, grupa po meri, ako izuzmemo Hofenhajm koji je vidno kvalitetniji i gde će sve ekipe iz grupe sakupljati bodove, ostalo je sve otvoreno. 

Link to comment
Share on other sites

Kada se pogledaju sesiri, Hofenhajm kvalitetom pripada prvom. Gent verovatno drugom, Liberec naravno poslednjem, tako da na kraju nismo imali prevelike vajde od toga sto odosmo gore.

Iz drugog sesira bi jedino Lester bio gora opcija, ali zato bih uvek pre izabrao i Bragu i Seltik, iz prvog, pre Nemaca.

 

Kad pogledam ostale grupe, jedino se ne bih menjao sa ovom gde upadose Milan i Lil i aaaajde, ovamo gde je Fejnord i CSKA. Sve ostale mi bolje izgledaju za sam prolaz dalje.

Sto rece Markos, da je Milojevic tu, imali bismo sanse zbog cvrstine i zato sto ume da namesti odbranu protiv protivnika ovog kvaliteta, ovako ne ocekujem nista. Ako ne bude pojacanja pozadi....samo neka sreca moze da nas pogura.

Edited by Dropkick Murphys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ostvarila mi se želja...Jedan Nemac i Gent.

 

Još samo da kupim auto ( ko me j#be kad sam piglu i "poklonio" zencetu  😴) da ne moram da se klackam vozom do Hofenhajma i Belgije 😂

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Nekakav idealan scenario bi bio da nam Hoff gostuje u poslednjem kolu kada već obezbedi prolaz 😄

 

Grupa, moglo je bolje, moglo i gore... U principu sve zavisi od nas, tj Zvezdana dr ( da dovede još 1-2 kvalitetna pojačanja, ne drvnu građu i kombinacije)  i Dejana , da konačno postanemo konstantni i igramo takmičarski fudbal.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Borjan, Gobeljić, Degenek, Eraković, Rodić, Sanogo, Nikolić, Kanga, Katai, Gavrić, Falćineli.

 

Popović, Gajić, Pankov, Milunović, Petrović, Ivanić, Radulović, Spiridonović, Pavkov, Vukanović.

 

Trebalo bi da odu Ben i Mateo, dok niko ne zna sta je sa Ričmondom. Simao i Jovanča su out takođe.

 

Levi bek je pod obavezno, ne bi škodilo i niko brzo krilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, John Dies at the End said:

Nekakav idealan scenario bi bio da nam Hoff gostuje u poslednjem kolu kada već obezbedi prolaz 😄

 

Grupa, moglo je bolje, moglo i gore... U principu sve zavisi od nas, tj Zvezdana dr ( da dovede još 1-2 kvalitetna pojačanja, ne drvnu građu i kombinacije)  i Dejana , da konačno postanemo konstantni i igramo takmičarski fudbal.

 

 

To sto zavisi od gore pomenutih me iskreno i brine...😀

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...