Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

1 minute ago, Knipex said:

Nadam se da će se to sa Kolarovom izjaloviti. Isto tako bi bilo dobro da se realizuje potpis Krstičića. Kažu da je postignut usmeni dogovor.

Iako je Miloje parafirao sa AEK-om?

(za Kolarova se zaista bojim da ce na kraju doci..jedina mi je nada da se neki bogatiji klub predje i ponudi mu jako dobru platu)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni Bombarder said:

Iako je Miloje parafirao sa AEK-om?

Koliko sam čuo Krstičić je u dogovoru sa porodicom odlučio da se vrati u Srbiju. Ne znam da li je istina jer je informacija iz treće ruke, ali se uklapa sa ostalim aberima. Bio je na derbiju, kasnije slavio. Reče mi poznanik koji je bio u loži da je to završeno. I za usmeni dogovor sam malopre pročitao na mondu što se slaže sa ovim što mi reče poznanik.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Borjan 34

Milunović 32 (ako produži ugovor)

Kolarov 36 (kažu pao dogovor) 

Dragović 30

Rodić 30 (ako ostane) 

Sanogo 32

Kanga 39 (ako se ne penzioniše) 

Krstičić 31

Katai 30 (ako se plasiramo u LŠ, možda bi i ostao) 

Ben 32 

 

Nekako mi matora ekipica, iako nije 30 godina mnogo u modernom fudbalu, posebno za odbranu i golmana, ali znajući kakvi su naši igrači, malo me i brine. I stranci se ulenje kod nas. 

 

Nama najbolji igrači ne mogu da izdrže 60 minuta u jačem ritmu, a onda za kraj ulaze Srnići, Vukanovići i Krstovići, pa u bitnijim utakmicama šta uradimo do 70. minuta, to je to.

 

Znam da će i otići neki od ovih nabrojanih, samo ne bih da preterujemo sa ovim 30+. Pre bismo se raspali nego bili kao onaj stari Milan. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Borjan 34

Milunović 32 (ako produži ugovor)

Kolarov 36 (kažu pao dogovor) 

Dragović 30

Rodić 30 (ako ostane) 

Sanogo 32

Kanga 39 (ako se ne penzioniše) 

Krstičić 31

Katai 30 (ako se plasiramo u LŠ, možda bi i ostao) 

Ben 32 

 

Nekako mi matora ekipica...

 

42 minutes ago, Haklberi said:

Ma nije problem solav nego njegovo ponašanje prema klincima, kod Siniše je bio pakao u reprezentaciji zbog njega.

 

Najebaće Katai.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

klasika od terze i mrkele, potpisuju se oni koji pristanu na tal i podelu %  a oni koji traze svaki potpisani evro odbacuju uz prethodnu medijsku pripremu i priču kako neće da smanje potrazivanja. sve se plasim da je pomenuti dvojac sebi smanjio plate ili oduata od premija za duplu krunu. negde pročitah da nema ništa od dolaska Krstičiča, ima loše ime😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Milunovic nece produziti kako stvari stoje. Kolarov i Krsticic dolaze. Prijovic tesko, osim ako ne smanji potrazivanja. A ni Falcineli ne ostaje, osim ako dobrano ne smanji potrazivanja.  

 

Nista, daj onda tog Jovica 🙂

 

 

 

Salim se, moze i Dijego Kosta.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Milunovic nece produziti kako stvari stoje. Kolarov i Krsticic dolaze. Prijovic tesko, osim ako ne smanji potrazivanja. A ni Falcineli ne ostaje, osim ako dobrano ne smanji potrazivanja.  

 

Ne kapiram. Njemu je istekao ugovor? Pa to onda znači da su ovi genijalci odkupljivali zadnje pola godine njegovog ugovora, bez da su odma dogovorili da se produži :ajme:

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, tsva said:

 

 

u 100 maraka da ce pre da mu prodiuze za bolje uslove

 

 

 

Баш си се отворио.

Јасно је као дан да су највеће мафијашке комбинације са балванима. Дају балвану нереално велику плату, кажу колико да врати и запјевају "посо је добар а пара лакааа".

 

На све то на дербију се видјело да је и Станковић који је давао знаке живота и наду да добијамо тренера, легао на руду што се балвана тиче а направио је и велики корак ка батађори.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dropkick Murphys said:

Borjan 34

Milunović 32 (ako produži ugovor)

Kolarov 36 (kažu pao dogovor) 

Dragović 30

Rodić 30 (ako ostane) 

Sanogo 32

Kanga 39 (ako se ne penzioniše) 

Krstičić 31

Katai 30 (ako se plasiramo u LŠ, možda bi i ostao) 

Ben 32 

 

Nekako mi matora ekipica, iako nije 30 godina mnogo u modernom fudbalu, posebno za odbranu i golmana, ali znajući kakvi su naši igrači, malo me i brine. I stranci se ulenje kod nas. 

 

Nama najbolji igrači ne mogu da izdrže 60 minuta u jačem ritmu, a onda za kraj ulaze Srnići, Vukanovići i Krstovići, pa u bitnijim utakmicama šta uradimo do 70. minuta, to je to.

 

Znam da će i otići neki od ovih nabrojanih, samo ne bih da preterujemo sa ovim 30+. Pre bismo se raspali nego bili kao onaj stari Milan. 

 

Prati Terza temu i dize ulog za Baneta Ivanovica, 37 godina. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Ne kapiram. Njemu je istekao ugovor? Pa to onda znači da su ovi genijalci odkupljivali zadnje pola godine njegovog ugovora, bez da su odma dogovorili da se produži :ajme:

Istekla je pozajmica koju je Zvezda napravila sa Bolonjom. Falćineli ima još godinu dana ugovora sa Bolonjom, ako se ne varam. Zvezda može sada da aktivira otkupnu klauzulu koja je dogovorena prilikom ugovora o pozajmici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragovic...Iako je zov LS jak, ali opet samo projektovana ambicija, deluje nestvarno ali istinito da je covek potpisao ugovor sa nama vodeci se emocijama jer je mogao da dobije trostruko vece pare u Rusiji i igra jacu ligu od nase. U pitanju je legitimni bundesligaski igrac, ne neki poluinvalid koji se setio Zvezde kada je propao. Mene je malo dirnula ona slika sa dedom u prostorijama CZ, jer sam se setio i svog pokojnog dede, velikog navijaca CZ. Dedi Zlativoju Dragovicu sve najbolje,vaspitao je jednog od nas, ne nekoga ko ce na promociji lagati da je sanjao dan kada ce zaigrati za CZ ( iako je vec igrao na najvisem nivou, sto samo pojacava efekat ). A nasem novom stoperu zelim gol posle kornera za prolaz u LS u '89 minutu. I pored svog kala domaceg fudbala,Rada,Gobelje,Stojkovica, Kokeze, Terze,Vucele,Pantele,Bjeke... Eto je jedna lepa, romanticarska slika ostvarenih snova jednog nekadasnjeg deteta i njegovog dede.

  • Like 18
  • Love 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Valjda je skoro operisao diskus herniu. U principu uznapredovala je medicina što se toga tiče i nije to više kao nekada ali on ima 35 godina i treba da se spremi za takmičarsku sezonu. Koliko sam pročitao plan je da klupske pripreme preskoči i u avgustu ide na lekarski. Pride ima problematično ponašanje van terena. Od kad je prešao tridesetu ni ne trudi se nešto u odbrani. Kolarov nije mačka u džaku nego je nagazna mina...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...