Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

Zvezda nema prava da se zali na sudjenje, al zato svi ostali koji igraju protiv Zvezde imaju prava i treba to da rade... 

Eto resenja za napaceni srpski fudbal!

To da svakoj ekipi u ligi treba da spakujemo par komada i tako resavamo meceve stoji, obzirom na ozbiljnu razliku u kvalitetu, al sudije su tu da postuju pravila igre.

Koliko god je ruzno da nam sviraju penale na 18m isto tako ruzno je i da ocigledne penale ne sviraju iz bilo kog razloga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

[emoji23]
 
 
mozes mislit
 
Dali vi verujete da postoji neka neutralna budala koja ce da gleda ovaj odron od fudbala? Da ne navijate za Zvezdu, ko bi od vas bacio 90 minuta zivota na ovo?
Naravno da postoji - pogledaj samo razne komentare navijača podno bunkera i na osnovu kukanja za ofsajdom Pavkova, nepostojećeg faula pre trećeg gola i slično videćeš koliko njih prati ovaj odron od fudbala.

Da je stvarno bilo ikakve sumnje u ofsajd verujem da bi se određeni geometri potrudili da i na ovom PDF postave sliku koja će nas ubediti u to.
Link to comment
Share on other sites

Sve stoji al to nisu neutralne budale vec one s intresom da komsiji crkne krava. I to je okay. Al zbog fudbala nisu gledali.

 

 

Ovo danas je odron od fudbala st se sa ovim sastavom i moglo ocekivati. Okay igramo na prekid i to ce nam doneti i titulu. Al to je ogavan fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

Sve stoji al to nisu neutralne budale vec one s intresom da komsiji crkne krava. I to je okay. Al zbog fudbala nisu gledali.

 

 

Ovo danas je odron od fudbala st se sa ovim sastavom i moglo ocekivati. Okay igramo na prekid i to ce nam doneti i titulu. Al to je ogavan fudbal.

Da sve ce da prsti od lepote na oranici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drug tsva je uporan, al kako kritikuje ujedno podeli i po koji realan argument zasto nije sve prstalo.

Ovo nije najbolji sastav Zvezde, a teren je blago receno bio los i neuporediv sa podlogom na kojoj su igrali pripremne meceve, gde smo mogli da vidimo koliko ekipa trci, kako napred ima akcija i gde prekid sigurno nije jedino oruzje, kako dobro moze da funkcionisu linije tima.

Jbg, uvek zelimo vise, al danas je vazno bilo dobiti mec sto bi svakako bilo i lakse da nismo osteceni za penale.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedno 4,5 igraca kad upadne u ovaj tim(trenutno nespremni ,kasno dosli,taktika...Katai,Falcineli,Falko,Kanga,Degenek) bice to nasih najboljih 11 i samim tim ce i fizionomija i igra na terenu biti totalno drugacija,gledljivija i nadam se i daleko kvalitetnija.

Sa ovim izdanjem i ucinkom u ovom trenutku ja sam PREZADOVOLJAN.

Mi smo ovo rutinirali sa pola tima i pola gasa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, tsva said:

Sve stoji al to nisu neutralne budale vec one s intresom da komsiji crkne krava. I to je okay. Al zbog fudbala nisu gledali.

 

 

Ovo danas je odron od fudbala st se sa ovim sastavom i moglo ocekivati. Okay igramo na prekid i to ce nam doneti i titulu. Al to je ogavan fudbal.

 

I sa takvim odronom od fudbala, mi docekasmo prolece u Evropi,  9 poJena prednosti nad ovima sa tamne strane brda, par mladih igrača je dobilo/dobija sansu ... itd

2 hours ago, Crni said:

Kako god, Zvezda nema prava da se zali na sudjenje!

 

J#bes pravila , nek Grujica nastavi po direktivi... Da je neko drugi ostecen od nas, kakvi bi bili naslovi po portalima, internet 4umima??

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mile1 said:

mislim da nista ne zele da prepuste slucaju i da Stankovic zeli da sacuva Falcinelija,Falka i Magika za duel sa Milanom

Katai neće pre marta na teren, a za Falčinelija nije prijatno. Povreda primicača je u pitanju, ali nadam se ništa toliko ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Katai neće pre marta na teren, a za Falčinelija nije prijatno. Povreda primicača je u pitanju, ali nadam se ništa toliko ozbiljno.

negde sam procitao dal na tviteru da katai je vec krenuo sa punim trenaznim procesom i da postoji sansa da odigra revans ali sve ce zavisiti od procene strucnog staba

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...