Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

On 12/19/2020 at 8:55 PM, Markoss said:

Sto se OFK Beograda tice, tamo se kolju dve struje, u jednoj je Terza, u drugoj autor saopstenja i predsednik skupstine.

 

U svakom slucaju, nijedna strana nista dobro nece doneti klubu, tako da jbg. Mnogo lose price. 

 

U kojoj je struji onaj Dosen Majkic ili kako se vec zove?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja ispratio Dosen se povukao, a njegovi koji su ostali su ekipa protiv Terzica. Druga opcija je bivsi igrac Stefanovic koji je, ako sam ja skapirao, za saradnju sa Terzom. Navijaci ofke podrzavaju Stefanovica, sto je donekle cudno jer su pre pljuvali Terzu. Neka me ispravi neko upuceniji ako sam nesto pogresno razumeo. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

Kako sad Zvezda-Jugoslavija? :reading:

 

7 minutes ago, Manoly said:

Moderna "navijacka" vremena donela su promene u shvatanjima, inace moglo bi da se diskutuje. 😀

 

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Ael možemo mi bar da ostanemo Hrvati i muslimanski tim kad nam već oduzimate Jugoslaviju? :classic_biggrin:

 

nemoze te. murrrs grobare ovrtdni, zagadijo sinama pongolle svetinje. :mad:

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Zinckernagel iz Bodo/Glimta što se spominje je baš ozibljan igrač. Po stilu igre dosta liči na Katai-a. Njihov ponajbolji igrač, a navukli su pažnju čitave Evrope svojim igrama u poslednje dve sezone. Jako čudno mi je da se on dovodi uopšte u vezu sa nama

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Armata said:

 Prvobitno smo bili Velika Srbija pa smo postali panslavisti nakon Velikog rata. Žalosno je što većina Zvezdinih navijača ne zna ništa o istoriji našeg kluba, čije su crveno-bele boje koje nosimo, zašto je Marakana tamo gde jeste, da postoji Zvezda i pre 1945 godine, koju tradiciju baštinimo. 

:s_d:

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, L' Imperatore said:

Ovaj Zinckernagel iz Bodo/Glimta što se spominje je baš ozibljan igrač. Po stilu igre dosta liči na Katai-a. Njihov ponajbolji igrač, a navukli su pažnju čitave Evrope svojim igrama u poslednje dve sezone. Jako čudno mi je da se on dovodi uopšte u vezu sa nama

Izvini,ako nije problem da napises gde se pominje?
Bas bih hteo da procitam nesto vise..na stranu sto mi ovo deluje potpuno nerealno i sto ce nas sada povezivati sa mnogim igracima..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

Izvini,ako nije problem da napises gde se pominje?
Bas bih hteo da procitam nesto vise..na stranu sto mi ovo deluje potpuno nerealno i sto ce nas sada povezivati sa mnogim igracima..

 

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1414156/crvena-zvezda-filip-sinkernagel-bodo-glimt-pojacanje-milan.html

 

Nije baš neki izvor, ali eto 😄

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...