Jump to content

FK Crvena zvezda 2020/21


Don Dusko

Recommended Posts

23 minutes ago, JohnnyDragon said:

Daj nemoj zezati, Kanga je bre sa Sanogom klasa, kako čovek mirno rešava stvari, u defanzivi pogotovo. 

A ako nekome nije jasno zašto toliko šutira, valjda ste videli juče, on nema adekvatan izbor u napadu, napadači spori i ne ulaze na vreme. 

 

Slažem se, nemoj me krivo shvatiti. Izbor između igrača kalibra Kange i Marina bi bila slatka muka, kud ćeš lepše za naše uslove? 

 

Kanga nije vraćen da bi "krpio" već "kreirao". Trpe i tim i sam igrač, što je aspekt globalnih okolnosti. Možda sam se sirovo izrazio; nisam za to da ode i da ga (recimo) Marin menja po svaku cenu. Na tim pozicijama nam ne gori pod nogama, koliko nam trebaju bek i pojačanje uz Sanoga. Eto, njegov ugovor bih otkupio na keca da se ja pitam...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Neme said:

 

Slažem se, nemoj me krivo shvatiti. Izbor između igrača kalibra Kange i Marina bi bila slatka muka, kud ćeš lepše za naše uslove? 

 

Kanga nije vraćen da bi "krpio" već "kreirao". Trpe i tim i sam igrač, što je aspekt globalnih okolnosti. Možda sam se sirovo izrazio; nisam za to da ode i da ga (recimo) Marin menja po svaku cenu. Na tim pozicijama nam ne gori pod nogama, koliko nam trebaju bek i pojačanje uz Sanoga. Eto, njegov ugovor bih otkupio na keca da se ja pitam...

Sanogoa ce od blata da pravimo ako ne ostane i posle Ng.

Takav profil igraca juce npr je pokazao sta znaci pravi dmf u ekipi, koliko moze da pokrpi, a u pravoj formi krece se i napred, ume da zadrzi loptu, iako ume da pogresi u momentima kad nas pritiskaju jace s tim da juce nije gresio gotovo uopste.

A prica Marin/Kanga je ona navijacka mantra, ko je stariji i sl.

Marin je po meni klasa za sebe i to je pokazao ne samo kod nas, iako sam oduvek voleo igrace poput Kange, lude glave sa fudbalom u nogama. Istina ovo sto Kanga igra ove sezone je u neku ruku tanko, ali jasno je da moze biti samo bolje posle zime.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Manoly said:

Sanogoa ce od blata da pravimo ako ne ostane i posle Ng.

Takav profil igraca juce npr je pokazao sta znaci pravi dmf u ekipi, koliko moze da pokrpi, a u pravoj formi krece se i napred, ume da zadrzi loptu, iako ume da pogresi u momentima kad nas pritiskaju jace s tim da juce nije gresio gotovo uopste.

A prica Marin/Kanga je ona navijacka mantra, ko je stariji i sl.

Marin je po meni klasa za sebe i to je pokazao ne samo kod nas, iako sam oduvek voleo igrace poput Kange, lude glave sa fudbalom u nogama. Istina ovo sto Kanga igra ove sezone je u neku ruku tanko, ali jasno je da moze biti samo bolje posle zime.

Juce smo posle greske Sanoga popili opanu kontru, inace davi loptu cesto bez lotrebe. Mislim da nam nece faliti.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Crni said:

Juce smo posle greske Sanoga popili opanu kontru, inace davi loptu cesto bez lotrebe. Mislim da nam nece faliti.

 

Sanogo takođe "krpi", jer redovno igra na dve pozicije u jednom meču. Da ima pored sebe Krstičića, npr, bio bi rasterećeniji i igrao ono što treba & gde treba. Šta očekuješ od igrača koji igra DMF, MF a po moranju čisti ispred gola i još mora da iznosi loptu, a nije mu jača strana?

 

Nije na njemu da to radi nego nema ko drugi. Očigledno je i nama ovde a kamoli Zvezdinoj i protivničkoj struci da je tu rupa, što se pokazalo u više navrata. Daj mu ti saigrača bato, pa da vidimo kolliko vredi. Čak su i onoliki kartoni dokaz da mu treba parnjak. Jedan malo finiji i precizniji bi bio pun pogodak, jer se tako dopunjavaju.

 

 

Edited by Neme
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dropkick Murphys said:

Kad smo kod toga, mogli bismo tandem štopera Tošić-Vranješ. Već su igrali u tandemu, mogu da se dopunjuju. 

Kad su mogli Ljajić i Jović mogu i dva tošića da igraju zajedno

Edited by Neme
"karleuša" edit 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, 29.05.1991 said:

U januaru će biti 3 godine kako je Ben kod nas pa ako se ne varam može redovnim putem da dobije naš pasoš sto bi moglo da oslobodi mesto stranca a koje bi mogli da iskoristimo za levog beka.

 

Ma, državljanstvo može da se dobije i za pola sata ako treba. Da ne driblamo stativu. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...